Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Какво се случва с Гарелов? Журналистът заваля думи в „Шоуто на Слави“, нищо не му се разбира

Ключови думи:
Какво се случва с журналиста Иван Гарелов? След участието на мистър „Панорама“ в „Шоуто на Слави“ преди два дни плъзнаха тревожни слухове за здравословното състояние на дългогодишния телевизионер.

По време на близо 15-минутното гостуване при Трифонов по повод задълбочаващите се, според шоуто, проблеми с ромите, от изказването на Гарелов почти нищо не се разбираше. Речта му беше накъсана, думите се сливаха, наложи се водещият на няколко пъти да репликира с „Моля?“ и „Какво?“, за да установи какво се опитва да каже събеседникът му.

Мнозина допуснаха, че е мистър Панорама кара грип с тежка хрема, но имаше и коментари, че 75-годишният журналист страда от неврологичен синдром, който е увредил речта му. Той на няколко пъти в последните години беше приеман в болница, претърпя и драматичен инцидент, при който счупи 5 ребра.

Все пак успя да стане ясно, че според Гарелов, за да се реши проблемът с циганите, са необходими строги и крайни мерки, защото иначе всеки момент ще настъпи гражданска война с българите. Наред с апокалиптичната картина, която журналистът обрисува, той направи и няколко доста причудливи изказвания, като например да посочи водещия на „120 минути“ Светослав Иванов като умен и образован ром, който е успял в професията. Това абсурдно твърдение шокира Слави и той дори не успя да реагира и предпочете да замълчи, давайки си сметка, че на Гарелов явно не му е добре. Гостът му дори си въобрази, че Светльо Иванов сам бил изтъкнал този факт от ефира на предаването си, което всъщност никога не се е случвало, защото просто не е вярно.

На фона на общото му състояние обаче надали някой би му се разсърдил, защото вече е на възраст, на която болежките и неразположенията стават все повече. Почитатели на журналиста се надяват да се възстановява бързо и оплакванията му да не са сериозни.
2
Коментара по темата
2.
А, не го мислете,
17.01.2019 19:50:03
той пак ще дойде, пак ще е тук да стане пиар на поредния бъдещ областен управител от дъртата Столетница, както беше на оня, как му беше името, което започваше с Лю.. Те, дъртите комуняги, държат до последно и мълчат до живот защо аджеба им е тази партия, която десетилетия краде България и се домогва до властта с всички сили и средства.
1.
мислещ
17.01.2019 13:05:13
Не е проблем че не му се разбира на дъртия ДС кадър,и без това само глупости говори !
  Добави Коментар
Почина Фернандо Естесо Смъртта му символично затваря цяла епоха в испанския шоубизнес – поколението артисти, които се издигат на сцената след края на режима на Франко и оформят облика на популярната култура през 70-те и 80-те години Качеството, с което дамите "омагьосват" мъжете Красотата впечатлява, но има нещо по-дълбоко, което пленява сърцето
Почина известен бизнесмен Той бе ротарианец, запален фотограф и планинар, спечелил много награди и запечатал в уникални кадри красотите на България и родния си край 3 неща, които са като магнит за жените Истинското привличане не е само във физиката
Кога България ще се класира на Световно по футбол? Реалистична прогноза При правилни ходове от страна на БФС може да сложим край на очертаваща се 40-годишна суша Най-вкусната рецепта за свинско със зеле - класика в българската кухня Ароматна гозба, която събира семейството около масата - стъпка по стъпка към прекрасно ястие
Как да се справите със замръзналите накладки Решаването на този проблем се основава на два различи подхода Карлос Алкарас разкри защо е като звяр на корта Испанецът пише история
Как да изсушите мокрите дрехи бързо: Скрит трик с пералнята Може да е доста полезен 4 зодии ще усетят огромно щастие през първата седмица на февруари Звездите подготвят емоционален подем и вътрешен баланс за...
Флагман.БГ позна за Карлос Алкарас и Аустрелиън Оупън 2025 Испанецът ликува на Аустрелиън Оупън  Неделна филмова вечер с Пенелопе Круз в една история за любов и драмите на Балканите Серджо Кастелито създава дълбока кинематографична емоция в една от най-силните ѝ роли като майка