Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Филипинка е новата „Мис Вселена“

Представителката на Филипините Катриона Грей победи в 67-то издание на конкурса за красота „Мис Вселена“
Ключови думи: Мис Вселена, Катриона Грей,

Представителката на Филипините Катриона Грей победи в 67-то издание на конкурса за красота „Мис Вселена“ 2018 г., съобщава Нова телевизия.
Решението беше взето от журито на състезанието, което се проведе в изложбения център „Импакт Арена“ в Банкок.
Короната на победителката беше връчена от южноафриканката Деми-Ли Нел-Питерс, която победи през 2017 г. в САЩ. Почетното второ място зае представителката на Венецуела Стефани Гутиерес.
Първо бяха представени всички претендентки за короната, след това от тях бяха избрани 20-те най-достойни. От тях избора беше сведен до три красавици от ЮАР, Венецуела и Филипините.
По време на конкурса публиката видя видео от междинните етапи на конкурса. Последният се състоя от дефиле по бански и вечерни рокли. Накрая на всяка от претендентките беше зададен финален въпрос, който беше взет под внимание при окончателното решение.
„Мис Вселена“ е един от най-престижните конкурси в света заедно с „Мис Свят“. Той се провежда от 1952 г. Тази година състезанието се състоя в Тайланд, който за трети път е домакин на красивия форум.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
15-годишна без книжка блъсна пешеходец край Кошарица и избяга Полицията открила допълнително непълнолетната водачка, пострадалият отказал хоспитализация ГДБОП удари фабрика за фентанил в София: До 10 кг дрога излизали на ден Двамата основни производители са задържани, районът е отцепен заради опасни изпарения, очакват се още арести
Жегата удря сърцето: Кардиолог посочи симптомите, които не търпят отлагане Хората с високо кръвно, сърдечна недостатъчност, диабет и наднормено тегло са сред най-застрашените Българин: Със заплата от 1200 евро вече не мога да изкарам месеца По-високите осигуровки, винетки и акцизи влязоха в сила от 1 август, докато минималната заплата остава 620 евро
Черно денонощие по пътищата: Трима загинаха, а 37 са ранени Само за първите три дни на август петима души са загубили живота си, а от началото на годината жертвите вече са 276 Двама с Мерцедеси арестувани пияни зад волана в Китен и Приморско Единият шофирал с 1,27 промила по обяд, другият дал 2,26 промила след полунощ
Проф. Рачев със страховита прогноза за жестока жега и тропични нощи Температурите в низините ще се задържат между 36 и 38 градуса повече от 12 дни Почитаме света Евдокия, вижте кой има имен ден Православната църква тази днес освен мъченицата и седемте отроци от Ефес
Зеленски повери на Рустем Умеров преговорите за край на войната Бившият военен министър ще оглави и украинското външно разузнаване, като поема дипломатически и отбранителни задачи Български талант подписа с "Валядолид" 18-годишният вратар Стефан Михайлов напуска школата на "Национал" и продължава развитието си в Испания
Дронове удариха турски кораб в Черно море, трима моряци са в тежко състояние Плавателният съд се запалил край Новоросийск, а продължаващата опасност от нови атаки затруднила спасителната операция Дневен хороскоп за 4 август 2026: Любов за Девата, Телците получават съдбовен шанс Денят носи важни житейски уроци, неочаквани възможности за кариера и любов