Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Вижте как пикап с мощност 1200 к.с. се взриви зрелищно по време на тест (ВИДЕО)

Ключови думи:
Много неочаквано приключи тестването на тунингован Ford F-350. Дизеловият пикап от Форд не успя да понесе натоварването и ефектно избухна.

По-късно се оказало, че Ford F-350 е бил модифициран много сериозно. Преди експлозията, на стойката все пак е била фиксирана мощност от 1220 к.с., . а. и максималният въртящ момент е 2982 Nm.

Вярно е, че при тунинга не са избрали най-новия двигател за настройка, защото пробегът на пикапа е 463 хиляди километра. Най-вероятно това е и причината за инцидента. Въпреки че взривът изглежда доста ярък.

1
Коментара по темата
1.
Тдс
23.11.2018 12:05:57
КОПЧЕТО КОПЧЕТО хахах
  Добави Коментар
Караше с Шумахер, беше на косъм от титлата, днес живее в лукс Стигна се дотам, че Еди Ървайн си забравя хеликоптера Леща яхния като едно време Топла и засищаща гозба
Аларма за националите: Не подценявайте Индонезия, ето какви играчи са в състава Може да се получи здрав мач Как да държим метлата у дома, за да не избягат късметът и парите Знаете ли тези ритуали
След 19 години брак, Кийт Ърбан пое по нов път Вихри се на круизен кораб Онлайн инструмент за оценка на геотермални проекти скоро на сайта на Министерството на енергетиката Министър Трайков обсъди с представители на Световната банка приоритетите в енергийната сфера и възможностите за разширяване на подкрепата на международната финансова институция
"Ергенът" се взривява, трима нови влизат и обръщат играта Мартин, Мартина и Любомира разбъркват картите Млечна баница - домашна рецепта стъпка по стъпка Нежен вкус
Кризата в Челси се разраства, подозират саботаж Няма да е изненада, ако скоро се случи треньорска рокада Двойна трагедия, инфлуенсърка загина в катастрофа, баща й се самоуби Карла Тайнара почина при катастрофа с мотор само на 25 години
Христо Стоичков скърби Днес се отбелязва тъжна годишнина Зидан прие историческо предложение И Ес Пи Ен твърди, че ще води "петлите"