Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Сеир по женски в Къщата! Албена и Весела тренират спортно заяждане, на Джулиана пък не й пука да й викат "тайландски травестит"

Ключови думи:

Женска злоба или турнир по заяждане между Албена Вулева и Весела Нейнски нажежи страстите в Къщата на ВИП Брадър във вечерта на номинациите. 

Весела обясни как е обидена на сигнално жълтата журналистка, която коментирала хапливо живота й и обяснявала на всеослушание личния й живот - с кой мъж била и защо. В разговора се включи и Джулиана Гани, която в предаването на Вулева била наречена "тайландски травестит". 

"Не ми пука, защо да ми пука. Не се обидих, те тайландките са красиви", изтърси Джулиана, докато правеше прическа на Нейнски. 

Весела пък обясни, че не може да прости на Вулева, че е коментирала с кои мъже е. "Че аз да не съм питала защо си с този мъж", отсече Вулева. "Неприятен, дребнав човек, без самочувствие, комплексирана и суетна. Визуално се чувства компенсирана, все спи и стои по пижами, все с очила. Изпитва женска ревност и се дразни от другите жени. Очевидно аз лично я притеснявам и комплексиран, което е чудесно. Весела е неадекватна, не знае къде се намира и какво прави. Има проблем, който специалисти трябва да коментират, силни странности, които са обезпокоителни", добави журналистката, чиято първа номинация бе Весела. 

Весела върна топката, като номинира Албена и я обвини, че е манипулатор и провежда конспирация в Къщата.
Цецо пък гледаше сеир отстрани и се забавляваше искрено. Той заби последния пирон, като обяви, че Вулева е коментирала всички съквартиранти и попита трябва ли да й се сърдят всички.

За малкото време в Къщата Весела Нейнски изненадващо успя да подразни всички съквартиранти повече дори от вечно критичната и сприхава Вулева и обра най-много номинации до момента.
3
Коментара по темата
3.
Славчо Жеков Ярето
13.11.2018 05:29:21
Аз ще го подам на Албена в голямата оста.
2.
*********
12.11.2018 23:01:41
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
1.
Млякото и Руснака
12.11.2018 21:22:18
Албена секс има ли?
  Добави Коментар
Рибакина повали Сабаленка за титлата на Аустрелиън оупън Финалът на "Род Лейвър Арена“ оправда напълно очакванията за сблъсък между две от най-мощните тенисистки в съвременния женски тенис Еконт спира услуга Ще се оттегли от универсалните пощенски услуги
Радев с нова покана от ПП "Трети март", била създадена за него за изборите Учредихме я без Ваше знание или санкция, за да имаме готовност за участие в предстоящия вот, написаха от партията Класическите пържени кюфтета стават сочни отвътре и хрупкави отвън с тайната на баба Перфектни са за гарнитура с картофено пюре, салата или топъл хляб
Тя е бременна с 12-тото си дете, а дъщеря й с първото Бебе номер 12 на Никол всъщност ще бъде леля или чичо на бебето на Меган, въпреки че ще бъдат на една и съща възраст Температурата в Москва падна под -20 градуса Снежната покривка в руската столица е намаляла вчера с един сантиметър
Попфолк певицата Андреа открива нова творческа страница като художник Изпълнителката подготвя изложба в галерия на жълтите павета по повод 20 години на сцена Тревога за инвеститорите - цената на златото спадна рязко Цената на благородния метал отбеляза една от най-силните си корекции от над десетилетие насам
Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България Атина разглежда покупките на недвижими имоти в Еврос като въпрос на национална сигурност Страхотен бутер сладкиш с боровинки и крема сирене за съботния ден Бърз домашен десерт с минимални усилия и максимален ефект
Оставаме си най-нещастните в ЕС, според световните класации България е на 85-о място в света по индекс на щастие и заема последната позиция в Европейския съюз България изпреварва Сърбия по военна мощ, но остава зад Турция и Румъния Страната ни заема 62-ро място в света според индекса Global Firepower за 2025 г.