Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Полицията разпръсва протестиращите, блокирали пътя Е-79

Ключови думи:
Протестът в Благоевград прерасна в гражданско неподчинение. Поради невъзможност на организатора на протеста, провеждащ се днес на ПП1 Е-79 в района на град Благоевград, да контролира протестиращите, ще бъдат проведени операции по възстановяване на обществения ред.
Информацията е от пресцентъра на ОДМВР-Благоевград.

Напрежението на главен път Е-79 край Дупница ескалира, след като разгневени шофьори, чакащи да преминат през блокадата скочиха на протестиращите. Задръстването към момента e огромно.

Още на обяд протестиращи от целия регион затвориха с жива верига както главния, така и стария обходен път през Благоевград. Движението при граничен пункт „Кулата-Промахон" също беше спряно.

От Съюза на транспортните работници, един от организаторите на протеста, съобщиха, че отдавна приканват протестиращите да се отдръпнат и да освободят движението, но засега безуспешно. В двете посоки са се образували километрични опашки от леки и товарни автомобили. Протестът на главен път Е-79 в край Благоевград в района на мотополигона започна в 12 ч. и в него се включиха шофьори с автомобили и мотори от Благоевград, Петрич, Гоце Делчев и Дупница, съобщава БНТ.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Близо 12% от населението у нас няма достъп до медицинска помощ Аптеките обаче в малките населени места са мираж Вестник "Дума" спира да излиза, това бе последното партийно издание Преминава изцяло в електронен формат
„Съпругата ми ме влачеше до леглото“: Стилиян Петров с разтърсваща изповед Бившият капитан на България говори пред Мон Дьо за болката, оцеляването и истината за родния футбол За 10 години: 10% по-малко население, 10% повече администрация Как може да бъде спряно нарастването на администрацията?
Повечето зеленчуци поевтиняват на борсите у нас, докато плодовете поскъпват Поскъпват сиренето и кашкавала тип "Витоша" За 4 зодии май ще бъде най-късметлийският месец през 2026 г. Астрологични влияния отварят врати към нови възможности, силни емоции и неочаквани обрати
Сметката за лято 2026: Колко ще ни струва почивката в Гърция Транспортът и атракциите са поскъпнали драстично, но храната по заведенията остава по-евтина от тази в София Круизният кораб „Хондиус“, засегнат от огнище на хантавирус, пристигна на Тенерифе Корабът с пътници и екипаж, засегнати от хантавирус, акостира в Гранадиля, където започва евакуацията на пасажерите
Камион и лек автомобил изгоряха при пожар във Варна При пожара няма пострадали хора Пострадалият колоездач от Джиро дИталия е в стабилно състояние в "Пирогов" 32-годишният състезател премина обстойни прегледи и остава под наблюдение в травматологията
Осем години след ядрената сделка: Тръмп отново преговаря с Иран Ново примирие, стари обещания и риск САЩ да не спечелят повече от сделката на Обама Страхотен концерт в третата вечер в Бургас на младежкия музикален фестивал „СОЛиСиМи“ "Филм без име" се превърна в един невероятен спектакъл