Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ново разкритие: Свидетели, карали зад автобуса - ковчег край Своге, разказаха с колко км/ч се е движел

Ключови думи:
"Моят клиент няма спомени за самата катастрофа. Не го форсирам да си спомня неща, защото може да си спомни нещо грешно".

Това заяви в ефира на Нова телевизия адвокатът на шофьора от злополучната катастрофа край Своге Христо Ботев. "За негови конкретни спомени има време да говорим.

От негово име искам да изкажа съжаление за всичко, което се е случило, както и неговата благодарност към хората, които го подкрепиха. Той все още не е готов да говори публично", поясни юристът. "Не може да е единствено и категорично доказателство тахографът, но винаги трябва да има и нещо друго.

Има двама свидетели, които са карали зад автобуса с мотопед. Те твърдят, че автобусът се е движел с 30-40 км/ч.  "Самата отговорничка на групата казва, че последно е говорила с шофьора къде да спрат. Това се е случило край Лакатник. От там до Своге са 30 километра", поясни Ботев.


2
Коментара по темата
2.
И.В.
05.09.2018 16:57:05
Не говори така. Ако твоят баща или дядо беше на мястото на шофьора щеше ли така да говориш. Не слушате ли че асфалта не бил наред. Едни 10км повече не могат току така да направят беля при шофьор с достатъчно стаж. За мен човека е невинен.
1.
мислещ
05.09.2018 14:58:13
Свидетели с мотопед...в дъжда дето бил валял,че и следели внимателно скоростта ! Още малко и спрял ще го изкарат !
  Добави Коментар
Селска манджа с печени чушки и сирене – стара българска рецепта, която ухае на лято и домашен уют Поднесете с прясно изпечен домашен хляб за още по-вкусен и автентичен обяд или вечеря Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) Омъжва дъщеря си Габриела
Разследват случай на жесток побой: 5-годишно дете е с множество хематоми след системно насилие Тормозът е продължил близо месец  Неделя на Всички български светии, ето кой има имен ден Денят на Всички български светии е уникален празник. На него Църквата отдава почит към всички исторически личности, живели по нашите земи, които са канонизирани за светци
Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки В социалните мрежи Тома Николов коментира защо привличането на известния криминалист е сериозна заплаха за политическите опоненти Времето ви изтича, имате само още няколко дни: Ако сте сред тези 3 зодии, ви се открива реален шанс за богатство Според астрологичните тълкувания три зодии се открояват като най-големите фаворити, когато става дума за щастливи обстоятелства, добри шансове и финансови изненади
Всяка година в сезона на черешите правя този обърнат сладкиш - сочен, ароматен и толкова вкусен, че не остава и троха Истинска класика Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Основният отлив на чуждестранни посетители се наблюдава на два от най-важните за българския туризъм пазари, каквито са германският и румънският
Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Историята започва през 2006 година, когато руските инвеститори Константин Циганов и Андрей Панпурин обещават да вложат сто и десет милиона евро в проекта Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Убиха кмет
Тръмп на 80: Превръща Белия дом в арена за зрелищни ММА битки Шоуто на стойност 60 милиона долара ще посрещне малко над 4000 души Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Голяма градушка е унищожила посевите