Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Златко Димитров: Слънчев бряг има много лица, едно от тях е на младите, търсещи забавление (ВИДЕО)

България е добра туристическа дестинация и не трябва да се лишава от всеки продукт, който носи приходи на държавата, заяви Златко Димитров
Ключови думи: Златко Димитров, Слънчев бряг, шума, семеен туризъм, алкохолен туризъм,

Слънчев бряг има много лица, но алкохолният туризъм затихва. Това каза в „Тази сутрин“ по бТВ изпълнителният директор на „Слънчев бряг“ АД Златко Димитров.

„Едно от тези лица е на младите хора, търсещи забавление, но по улиците ще видите млади семейства с малки деца, които са тук за семейна почивка. За хората, които добре познават курортния комплекс, им е ясно, че в периферията има доста добра леглова база. Хотелите там са на 4-5 звезди. Те предлагат добър продукт за семейна почивка. Има и аквапаркове в този район“, добави той.

За съжаление Слънчев бряг е известен с алкохолните турове, добави шефът на „Слънчев бряг“ АД.
„Животът в един туристически комплекс е коренно различен от ежедневието в нормално населените градове. Затова ние и общината имаме коренно различен стил на работа“, обясни той.

На въпроса дали трябва да има едно такова място, където да е шумно, да се лее алкохол, той отговори, че пазарът определя това.

„България е добра туристическа дестинация и не трябва да се лишава от всеки продукт, който носи приходи на държавата. През последните години алкохолният туризъм затихва. През 2017-та имахме 250 алкохолни тура, а през 2010-та са били хиляди. Намаляват заради проверките“, заяви Димитров.

„Законите трябва да се спазват. Трябва да се има обществена дискусия за шума. Трябва да се чуе гласът на браншовиците, които реализират приходи от тази дейност, за да може да се стигне до най-точното решение“, каза още Златко Димитров.

6
Коментара по темата
6.
Гост
23.07.2018 20:38:57
И укриване на данъци...голям кяр за обществото, няма що...
5.
*********
23.07.2018 15:54:04
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
4.
Ян Бибиянн
23.07.2018 13:28:43
Ми напревете и място за младите където да се друсат спокоино щом пазара е такъв !!!
3.
ККК
23.07.2018 12:55:05
Така наречените млади туристи са глезени софийски боклуци, които си правят дълъг уикенд в "Слънчев бряг", напиват се и се надрусват, след което се прибират в София и не им пука какво става с месните или другите туристи.
2.
гражданин
23.07.2018 12:53:15
И каква е файдата от похарчените по barowete пари,като собствениците им декларират около 10% от оборота,няма приходи за държавата,а само ново BMW за собственика !
1.
помориец
23.07.2018 12:51:16
Младите търсещи забавление....разбирай,пиене,наркотици и безразборен секс...мерси за такива туристи !
  Добави Коментар
Това е новата Мис България. Харесва ли ви? 26-годишната софиянка впечатли журито и публиката с присъствие, интелект и увереност, приемайки короната от миналогодишната победителка Боряна Миткова Избухна лудост по хапче, от което забравяш да ядеш То обаче е твърде опасно
Камион избухна в пламъци на Прохода на Републиката, образувала се е тапа Огънят се е прехвърлил към гората Те загубиха сина си, а убиецът му получи условна присъда "След наше обжалване присъдата бе изменена на 2 години и 4 месеца ефективна, което също е безумно решение“, споделят почернени родители
Извънредно! Запалиха колите на служител от Главната инспекция по труда Случаят е от Монтана  Истински ужас се крие зад убийството на 45-годишната жена от София Мъжът й - бивш боксьор, запалил е къщата й, докато децата са били вътре
Ива Митева: Както е тръгнало, какво им пречи да избират и президента от Народното събрание По думите ѝ мястото на председателя на Народното събрание не е в Домовата книга, защото това нарушава разделението на властите Името на Ръждавичка от "Игри на волята" идвало от сорт череши Най-силната жена в шоуто е състезателка по спортна аеробика
Нежно и вкусно тиквено ризото, няма го по ресторантите Това е рецептата Средната пенсия ще е 541 евро, а за полицаи и военни ще е двойно по-голяма Прогнозата е броят на пенсионерите за 2026 г. да е около 2 066 700,
Андре Токев готвел на Бил Клинтън с опрян до главата автомат Майсторът готвач разказа и за преживяванията си в затвора, влязъл там след като беше заснет да шофира пиян Бременна ли е или е напълняла, питат фенове Почитателите на певицата отбелязват, че коремчето ѝ изглежда леко надуто напоследък