Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Млада и успешна българска адвокатка със световно признание след европредседателството

Ключови думи: адвокат, анна, попова, европередседателство
По време на българското европредседателство, един млад и много успешен наш адвокат също получи сериозно световно признание. На очарователната адв. Анна Попова бе връчена официална акредитация за избoра й за посланик на добра воля за България и Източна Европа за ООН на една от най-престижните организации в света, борещи се срещу недохранването в глобален мащаб.

GWA на IIMSAM е единствената неправителствена международна организация със статус на постоянен наблюдател в ООН, имаща правото да използва Спирулина в борбата срещу недохранването.

Това е огромна чест и отговорност за адв. Попова, чието име стана част от престижна интернационална компания в лицето на футболната легенда Марадона (първи брадовчед на главния секретар на организацията Ремиджио Мартин Марадона), тенис звездата Моника Селеш, Каролина Херера, принцеса Рания от Дубай и ръпъра К2, който записа песен с Роналдиньо под логото на организацията. GWA на IIMSAM има много силна подкрепа от семейството на Шейха на Дубай, кралските семейство на Саудитска Арабия, Испания и Италия.

Mеждународната oрганизация има мисии в бедстващи райони засегнати от войната, подпомага хора в неравностойно положение и има много сериозни постижения, сред които е работата по изграждане на “Камп Марадона” в Кения, където децата от ранна детска възраст биват възпитавани със спорт и подпомагани в развитието си.   

У нас адв. Анна Попова е известна с редица обществено значими случаи, с делата на литовският бизнесмен Денис Ершов, на "Петрол Холдинг"АД и на родни и чужди политици и бизнесмени. Има много интересни дела с международен елемент, свързани със защита на човешки права, нарушени в следствие на политически възгледи и етническа принадлежност, което е и любима й материя.

През тази година Адв. Анна Попова получи още едно сериозно признание в качеството си на член на международният орден на Рицарите Тамплиери от Йерусалим. През aприл на Международен магистрален съвет на организацията бяха номинирани кандидати от различни държави за делегати в мисията на ООН, Женева, като Анна Попова бе единодушно избрана да представлява България.Нейната номинация бе излъчена от Генерал-майор (o.p.) акад.Румен Ралчев и официално бе съобщена на пролетния конвент на OSMTH състоял се в Св. Влас тази година.

“Адв. Анна Попова е впечатляваща млада дама и личност с богата социална ангажираност в сферата на защита на човешките права и свободи, както у нас, така и в международен план. Освен всичко Ани е пътешественик, мечтател и обича да прави живота красив. Да общуващ и да работиш с човек като нея е истинска привилегия, защото в тази професия няма нищо по-важно от доверието, честността и почтеността.

Aдв.Попова е официален адвокат на Фондация “Стоян Камбарев” и мога да споделя, че работи изцяло пробоно за нас, което е нещо изключително рядко срещано в днешно време. Много се радвам, че и цялатанаша адвокатска общност я цени и уважава, защотов края на миналата година,адв. Попова беше номинирана за Aдвокат-жена на годината в националните награди за правосъдие "Темида цената на истината"- сподели Деси Тенекеджиева за адвоката на Фондацията специално от Лондон.
2
Коментара по темата
2.
АНТИБИОТИК
17.07.2018 21:52:04
БРАВО !!! ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА МЛАДАТА ДАМА АДВ.ПОПОВА !!! НЕКА ИМА ПОВЕЧЕ ТАКИВА БЪЛГАРИ !!! КОЛКОТО ДО РУМЕНЧО РАЛЧЕВИЯТ ТОЙ Е ПРОСТО ЕДИН САМОЗВАНЕЦ И НИЩО ПОВЕЧЕ !!! КАКЪВ ГЕНЕРАЛ, КАКЪВ АКАДЕМИК, КАКВИ ПЕТ ЛЕВА ?!?! ТОВА Е ЕДИН ОБИКНОВЕН КАТАДЖИЯ, НЯКАК СИ ВЛЕЗНАЛ В НСО И ВПОСЛЕДСТВИЕ Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ИЗГОНЕН ЛИЧНО ОТ ТОДОР ЖИВКОВ ОХРАННИК !!!
1.
Т.
17.07.2018 10:28:56
Поздравления!
  Добави Коментар
Джордж Клуни се отказва от сцените с целувки във филмите си Холивудската звезда обясни, че с годините приоритетите му са се променили и сцените с интимност вече не са част от професионалния му път Медиците от КОЦ-Русе: Спасяваме животи, но заплатите ни намаляват Казват ни, че пари няма, споделят те и настояват за финансова ревизия 
Мъркането разкрива повече за котките от мяукането Анализ със софтуер за разпознаване на реч показа, че нискочестотното мъркане съдържа уникални звукови характеристики, докато мяукането еволюирало като комуникация с човека Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama" Звездата от Детройт, чиято музика беляза цели поколения, си отиде след дълги здравословни проблеми, но остави вечен отпечатък с хитовете си
Уроки или стрес? Как да разпознаем негативната енергия и кога да потърсим лекар Народните вярвания свързват личните неуспехи с уроки, докато съвременната медицина търси причината в психическото и физическото натоварване Четири знака, че тялото ви има недостиг на витамин С Нисък прием на витамин С засяга ставите, кожата и дори настроението - научете какви сигнали подава тялото и какво да промените в диетата си
Украински подводен дрон удари руска подводница за 400 млн. долара в Новоросийск Новият дрон "Sub Sea Baby" на украинските сили е нанесъл сериозни щети на руска подводница, способна да изстрелва крилати ракети "Калибър", сочи информация от СБУ Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен Момиченцето починало след погрешно назначено лечение и липса на навременна консултация със специалист, а присъдата подлежи на обжалване
16-годишна наръга ученичка с нож в Атина Пострадалото момиче е настанено в детска болница, а гръцките власти провеждат разпити за изясняване на обстоятелствата Синът на Роб Райнер арестуван след смъртта на родителите си в имението им в Калифорния 32-годишният Ник Райнер е задържан с гаранция от 4 млн. долара
Сватбена игра в Германия завърши с бой и ранена булка Напрежение по време на традиционната игра с жартиера предизвика масова разправия с хоспитализирани и полицейско разследване Националния исторически музей връчи наградата „Лъв - Пазител на наследството“ на кмета на Царево Марин Киров е отличен в знак на признание за усилията и ангажираността му към съхраняването на историческото богатство на региона