Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Нефтохимик проведе първа тренировка за сезона

Ключови думи:

Подготовката на Нефтохимик за новия сезон в Югоизточната Трета лига официално стартира. Днес, на стадиона в Долно Езерово, „шейховете“ проведоха първата си тренировка, преди която, по традиция, бе отслужен водосвет за здраве и късмет.

Изпълнителният директор на Нефтохимик Николай Тодоров очерта целите за предстоящата състезателна година: „Главната цел пред клуба остава Нефтохимик да се сдобие със собствена база и мъжкият отбор да домакинства в град Бургас. Радвам се, че успях да убедя собствениците на клуба да гледат в тази посока, защото най-ощетени от липсата на собствен дом са феновете, а в крайна сметка футболът е за тях. Скоро ще започне проектирането на новия стадион, а в момента тече ремонта на базата в „Изгрев“, който се очаква скоро да приключи. Относно представянето на отбора в Трета лига главната ни цел е да сме най-добрият отбор в групата и да се борим за връщане в професионалния футбол.“ - каза той.
В занятието днес се включиха 23-ма футболисти,  сред които новите попълнения - нападателят Диян Христов, халфовете Михаил Георгиев и  Мирослав Радев и защитникът Даниел Стаматов. От състава, сформиран през изминалия сезон, на терена излязоха защитниците Станислав Жеков, Цветан Чахов, Стоян Калев и Мариян Димитров; полузащитниците Цветомир Цонков, Цветан Филипов, Даниел Стаматов, Живко Комелов, Живко Илиев и Стивън Славков; нападателят Кристиян Парашкевов и вратарят Атанас Гичев. Другият вратар Ферди Мюмюнов и халфът Стойко Иванов ще се присъединят към отбора в първия ден от подготвителния лагер във Велинград - 2 юли.

В първата тренировка участие взеха и юношите на клуба Димитър Примов, Павел Русев, Иво Георгиев, Асан Ахмед, Марио Исаков и Димо Кръстев, както и Йолиян Милков, който от миналата година тренира с отбора и записа 11 мача във Втора лига.

В отбора тази година липсват имената на Даниел Стоянов, Кирил Личев, Симеон Русев, Димитър Тодоров, Димитър Дончев, Виктор Янев, Верон Кокуринков и Мартин Шейтанов .
Официално обявените дати за старт на Сезон 2018/2019 в Трета лига са 11-12 август. До тогава „шейховете“ ще проведат осем контролни срещи, като две от тях ще са по време на лагера им във Велинград, а след завръщането си в Бургас ще изиграят още шест приятелски двубоя.
2
Коментара по темата
2.
Хахаха
29.06.2018 08:58:22
И кой стадион или терен ще им е собствен? Всички цитирани бази са Общински и са на всички отбори в града. Пак нагли, едно колче не са забили база искали.
1.
Баче Кико
29.06.2018 03:37:12
местим
  Добави Коментар
Задържаха македонец и българин за опита за убийство на Димитър Стоянов-Митко Русия и сина му Престъплението беше извършено на 1 септември 2024 г. Грабвайте велосипедите, Greenburg+ ви канят на велотур на 18 май Целта на събитието е да насърчи използването на велосипеда като устойчив, екологичен и здравословен начин на придвижване
Мария Елена прави най-вкусните и здравословни кюфтета от тиквички С тази диета отслабнах с 10 кг за един месец, споделя тя Съдбовните години в живота на всяка зодия, след тях никой никога не е същият Важните години в живота на човек могат да бъдат изпълнени както с добри и приятни събития, така и с трудни и разрушителни, казват астролозите
Безсмъртният полк премина по центъра на Бургас по случай Деня на победата Днес се навършват точно 80 години от краха на Нацистка Германия Приключвала с публичните демонстрации на... Никога повече не искам да говоря публично за мъжа в живота ми, отсече Светлана
Каза тежки думи Косара не е на себе си от ревност Дарява космическа сума "Хората ще казват много неща за мен, когато умра, но аз съм решен "той умря богат" да не е едно от тях", написа Бил Гейтс
Румен Радев: Отдаваме почит към саможертвата на милиони хора Днес е Деня на Европа Червена боя на входа на Министерството на културата, има задържан Не са ясни мотивите за вандалския акт
Стрелба в София Нарушилият закона е пуснат под домашен арест Брутално провинение във Варна! Полицаи са били принудени да... Служители на реда оставят автомобила си и догонват пеша кола с мъртво пиян шофьор