Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Млад специалист поема Поморие

Ключови думи:
Ръководството на ФК"Поморие" се спря на млад специалист за старши треньор на втородивизионния тим. Радослав Боянов, сменя на поста Веселин Бранимиров, който пое отбора на "Рига".  За последно е бил наставник на друг отбор от Втора лига - "Оборище" Панагюрище.

Помощници на новия старшия ще бъдат Стайко Стайков и Боян Андонов. Роденият в Добрич Радослав Боянов е работил основно в школата на "Черно море", като се е учил на занаят от легендата Илиян Илиев, който в момента води "моряците".

Според запознати именно доскорошният наставник на "Поморие" Веселин Бранимиров е лобирал за наследника си.

"Заложихме на млад, амбициозен треньор. Има лиценз да води отбора във Втора лига и се надяваме да сглоби боеспособен състав от млади момчета. Имаме четирима на проби, ще видим", заяви пред Флагман.Бг изпълнителният директор на поморийския клуб Огнян Ралев.
От 28 юни до 6 юли отборът ще проведе подготвителен лагер в Банско.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Каза дали ще смени България Новиков няма намерение да се състезава за друга държава отново  Мощен ураган край бреговете на... Мексико
Направи интересно изказване Енрике е голям привърженик на отборната игра Кошмарна катастрофа разтърси света на тениса Почина голям талант, други 2 човека са в критично състояние
"Моряците" ще имат затруднения... Истанбул Башакшехир е много труден съперник Земетресение в съседна страна Трус в Гърция
Сериозен инцидент в Пловдив Пешеходец е бил ударен от лек автомобил Приеха го в болница Проблеми за Мбапе
Голям екшън край Варна Задържаха мъж, издирван с червена бюлетина В началото на лятото: 2 метра сняг натрупа на... Високите места в турската провинция Ризе
Футболна легенда се бори за живота си Сашо Паргов е в тежко състояние Потъна в скръб Почина бабата на Ариана Гранде