Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Извънредно! Полиция обсади сграда на бул. „Сан Стефано“, откриха труп (СНИМКИ)

Възрастна дама от същата кооперация се натъкнала на ужасяващата гледка и веднага позвънила на 112
Ключови думи: бургас, труп, мъж, възраждане
Полиция обсади сграда на бул. „Сан Стефано“  и шашна бургазлии, след като във вътрешността на зданието бе открит труп, видя репортер на Флагман.БГ. Тялото е на възрастен мъж - Георги, който живеел там. От няколко седмици никой не бил чул нищо от него и накрая съседите му решили да го потърсят. Възрастна дама от същата сграда се натъкнала на ужасяващата гледка около 1 ч. днес и веднага позвънила на 112.

„Гошо беше добър човек... Голяма трагедия. Не изглеждаше болен, сигурно е станало нещо внезапно. Дано е на по-добро място“, коментираха съседи.


По всяка вероятност пенсионерът е починал внезапно от естествена смърт. Близките още не са уведомени, а тялото вече е откарано към Съдебна медицина, където ще му бъде извършена аутопсия.

7
Коментара по темата
7.
Хм
02.05.2018 19:08:52
За съжаление вече стана честа практика да откриват починали, самотно живеещи хора, дни след смъртта им. Това говори за отчуждеността и апатията в днешното българско общество. Затова и сме обречени да изчезнем, ако не си вземем поука!
6.
до 4
02.05.2018 18:43:14
Ти си един тъп полицай!
5.
Bai hui
02.05.2018 15:08:53
Е като не са уведомени близките, защо пишете имена? Само импресии са ви в главите
4.
до Бургазлия
02.05.2018 14:50:20
Ти си един тъп селянин!
3.
Георги
02.05.2018 14:48:05
Сградата е уникална за някой екшън филм , ако се сложи една аварийна стълба по средата над входа ще е супер за някой гангстерски филм ! Иначе жалко за човека да почива в мир !
2.
Бургазлия
02.05.2018 14:31:34
Да глобят полицаите с патрулката A 9006 MB за неправилно паркиране. От общината да им наложат глоба и да възстановят щетите по бордюра.
1.
Коментатор
02.05.2018 14:08:23
И аз ако живея в такава грозна сграда ще се гътна внезапно.
  Добави Коментар
На Гергьовден всяка капка дъжд е жълтица! Ето всички поверия и традиции, които се спазват от древни времена Гергьовден бележи началото на пролетта Обиждате ме, а нямате представа какво правеше Виктор, когато няма камери! Държал се лигаво и дори надменно с момичетата
Отново прецедент в "Капките"! Рачков и Геро защитиха Силвия Кацарова и скочиха на... Те атакуваха популярен роден импресарио, заради когото голямата ни певица е давала показания в полицията Джизъса се призна за виновен Благой Георгиев най-накрая призна – виновен е за всеки един от разбитите си романи
Направи това с корите и ще имаш божествена баница Цялата „тайна“ е в малкия трик с нарязването на корите, който гарантира много въздушност на баницата Предупредиха Гришо да внимава с новата Мексиканската актриса Ейса Гонсалес обичала да привлича внимание
Модата се побърка: Носехме ги преди 20 години, а сега пак са хит! Старите, даже – ретро, трендове се завръщат и никой не може да ги спре WINBET с три номинации в престижните SBC Awards Europe
Сбогом, Skype Платформата спира съществуването си от днес Почитаме паметта на светица, променила хиляди животи! Празнуват прекрасни имена, но и спазват строги забрани На 5 май православната църква почита паметта на св. великомъченица Ирина – жена с необикновена сила на духа, чудеса и смелост
Забравете за слънцето: гръмотевични бури удрят три района в България Максималните температури ще бъдат между 24° и 29°, за София - около 26°, а по-ниски ще се задържат дневните температури по Черноморието Зрители след снощните "Капки": Голямо бутане пада, тъжно е! Точно седмица преди полуфинала на 13-ия сезон на “Като две капки вода" победата снощи грабна Александра Лашкова в образа на Бритни Спиърс