Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Брутално! Отвлякоха и пребиха с юмруци и кабели 17-годишно момиче, отказало да проституира

Снимката е илюстративна
Ключови думи:
В Дивия северозапад е наистина страшно. По-рано днес стана ясно, че операция на ГДБОП, подкрепена от жандармерията, се провежда във Враца. Акцията е започнала в 5 часа сутринта с блокиране на всички изходи на областния център. 

Сега се разбра и за друго зверство станало във Врачанско.

На 16 април 2018 г. в 15,30 ч. в село Септемврийци служители на Участък Вълчедръм при извършена полицейска проверка спират лек автомобил "Опел Кадет" с врачанска регистрация, с водач П. С. (51 г.) от с. Борован, обл. Враца и пътници – 17-годишно момиче от с. Баница, обл. Враца и Г. Т. /21 г./ от с. Борован, обл. Враца. Това съобщиха от ОДМВР-Враца.  

В хода на проверката пътничката е съобщила, че на 14 април 2018 г. против волята й е заведена в частен дом в с. Комощица и е склонена да проституира от Г. Т. При отказа й Г. Т. й нанесъл побой по цялото тяло с юмруци и ел. кабел. Лицата са доведени в Районно управление на МВР-Лом.  

Сформирана е дежурна оперативна група за изясняване на сигнала.  

Момичето е заведено в МБАЛ Лом и прегледана от специалист хирург, като нанесената телесна повреда е отразена в медицинско свидетелство. По случая е образувано досъдебно производство по чл. 155, ал. 5, т. 2 във връзка с ал. 1 от НК. Г.Т. е задържан за срок от 24 ч. Момичето е предадено на родител.  

Работата по изясняване и документиране на случая продължава.

6
Коментара по темата
6.
Ghost
17.04.2018 15:49:02
Кастрация на педофилите и склоняващите към проституция. Постоянна мярка подписка и ако я нарушат следва затвор, без право на труд за намаляване на присъдата. Толкова е елементарно ако правораздаващите искат да спрат тези противозаконни действия, но нали между тях също има педофили, джендъри и какви ли не полови девиации, как да променят законите.
5.
Браво
17.04.2018 15:44:02
Защо се говори за северозапада като в цялата държава върлуват такива неграмотни банди. По магистралите бият, в Сл бряг стрелят, в северозапада изнасилват, по училищата дрога. Цигани убиват българи. Разпасана работа. не държава, ами мърша. Последни издихания след като и съда е вдигнал ръце. ББ изобщо не му пука какво става в страната. Важното е да бъде харесван от Европа. А диваците да се избиват. той нали ходи с охрана. Иначе и на него биха посегнали. Голям смях в Булгаристан. Който е физически по-здрав има по-големи шансове да оцелее. Все някоя мутра ще го вземе за охрана. така, че зобайте тренирайте. Образованието няма да ви се отплати така както мускулите. Екселерация, Напред. това са българските ценности. И най-много да знаеш как да си напишеш името с по-малко грешки. Много боклук бе, много. Че вземат вече да си пречат.
4.
X-man
17.04.2018 15:38:04
Къде са полицията и съдиите в дивия български северозапад. Стига са били на шланг при бандитите. т.е. да са на издръжка на бандитите, ами да си вършат работата, че в този край е много страшно. Днес е това момиче отказало да проституира. Утре може да са точно на някой от съдиите или полицаите дъщерята. така, че стига корупция. Трябва малко да защитят дипломите си. За тези диви българи е нужно смъртно наказание. Умствено не са развити зза доживотен затвор. бандитите в България са твърде много, че да бъдат пазени в затворите за сметка на данъкоплатците. българите нямат нужда от изхранване на такива бандити. Смъртно наказание, за да няма саморазправяне.
3.
siux
17.04.2018 15:35:27
To в дивия югоизток да не е по-различно, същата работа от оня ден но спрямо момче, отказало да продава наркотици.
2.
Абе
17.04.2018 13:25:35
Абе, разстрелвайте ги тез направо на момента. Гадни изроди
1.
смърт
17.04.2018 12:33:24
какво иска от 17 го девойче прати майка си да проститура шибан пе.....л
  Добави Коментар
Караше с Шумахер, беше на косъм от титлата, днес живее в лукс Стигна се дотам, че Еди Ървайн си забравя хеликоптера Леща яхния като едно време Топла и засищаща гозба
Аларма за националите: Не подценявайте Индонезия, ето какви играчи са в състава Може да се получи здрав мач Как да държим метлата у дома, за да не избягат късметът и парите Знаете ли тези ритуали
След 19 години брак, Кийт Ърбан пое по нов път Вихри се на круизен кораб Онлайн инструмент за оценка на геотермални проекти скоро на сайта на Министерството на енергетиката Министър Трайков обсъди с представители на Световната банка приоритетите в енергийната сфера и възможностите за разширяване на подкрепата на международната финансова институция
"Ергенът" се взривява, трима нови влизат и обръщат играта Мартин, Мартина и Любомира разбъркват картите Млечна баница - домашна рецепта стъпка по стъпка Нежен вкус
Кризата в Челси се разраства, подозират саботаж Няма да е изненада, ако скоро се случи треньорска рокада Двойна трагедия, инфлуенсърка загина в катастрофа, баща й се самоуби Карла Тайнара почина при катастрофа с мотор само на 25 години
Христо Стоичков скърби Днес се отбелязва тъжна годишнина Зидан прие историческо предложение И Ес Пи Ен твърди, че ще води "петлите"