Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Наркодилърът Бонети ръководи канал за дрога от пловдивския затвор

Ключови думи:
Наркоканал за амфетамини е разкрит в пловдивския затвор, научи TrafficNews.bg. Само ден след абсурдното бягство на двамата рецидивисти Владимир Пелов и Радослав Стефанов, които със стрелба напуснаха Централния софийски затвор, се оказва че един от осъдените за разпространение на наркотици, продължава да развива престъпната си дейност и то в сериозни размери.

Във вторник вечерта при акция на Криминална полиция са задържани Марина Евтимова и двамата братя Фарук и Неждет Манаф от Карлово. Минути преди това тримата осъщестяват сделка по продажбата на половин килограм амфетамини. Братята предават на момичето чанта с плодове и натурален сок, а тя им дава 2 500 лева. Амфетаминът е в кутията от натурален сок, като по- късно полицаите намират 507 грама.

Следва обиск в квартирата на Марина, в която са открити везна със следи от наркотик и марихуана. Младата женва има връзка с добре познатия на полицията наркопласьор Петър Бончев- Бонети. След разпореждане на Окръжна прокуратура след внезапен обиск в затвора и в стаята на Бончев в ТПО "Хеброс" са намерени още 26 таблетки в крак на маса, превърнат в тайник. Намерени са и два телефона.

Бонети бе арестуван преди две години с голямо количество дрога.  При обиска в дома му  полицаите намират 500 хапчета екстази  и 200 грама амфетамин.  Бонети  е лежал няколко пъти в затвора за притежание и разпространение на наркотични вещества. Последната му присъда е за разпространение на хероин.

Бончев е от Поповица, където години наред държеше известното крайпътно заведение „Бонети”. Бонев работел с ограничен кръг клиенти и приема поръчки по телефона, като използва  кодови названия за различните наркотици.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Откриха обновения стадион във Ветрен За нас най-важното е, че по този начин даваме възможност на децата да спортуват и да се развиват, каза кметът Димитър Николов Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Безконтролната имиграция, икономическата стагнация и загубата на доверие в политиците неминуемо радикализират народа
Ученикът се е превърнал в своеобразен роб на своя телефон, смята Диан Стаматов Обрат! Прокурорският син от Перник вече не е издирван от полицията Васил се е установил да живее в апартамент в софийския ж.к. „Младост 3“ и при всяка удобна възможност отскача до Перник
20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол Младият работник е настанен в столична болница с втора степен изгаряния на левия крак Българските туристи най-после осъзнаха, че нашето море е супер Има ръст с поне 20 %
ДГ "Звездица Зорница" в Бургас откри учебната година с обновления и усмивки Песни, танци и детски смях озвучиха празника, който се превърна в истински звезден старт за малчуганите Яки арести за наркотици, има над 20 задържани Извършителите са на възраст между 19 и 48 години, преобладаващата част от тях - познайници на служителите на реда
Може ли да повярвате, че тази жена едва не удари 100 кг Сега обаче е в перфектна форма Есента ни връхлита с пълна сила, идват дъжд и мъгли на тези дати Последните работни дни ще бъдат предимно слънчеви, но сутрин на места в низините и котловините ще има мъгли или ниска облачност
Този българин е в топ 3 на най-богатите в света Класацията е на бизнесмените до 40 години Неочаквано! Тервел Пулев удари репортер в корема На шега или не съвсем беше това