Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ферхунде от „Листопад“ покосена от тежко заболяване

Ключови думи:
Ферхунде от най-успешния турски сериал у нас „Листопад“ е поредната жертва на рака, съобщават медиите в южната ни съседката. Турската актриса Дениз Чакър, позната на зрителите и от „Великолепният век“, имала тумор на яйчниците.

В продължение на месеци фаталната звезда се оплаквала от тежки болки в корема, но ги неглижирала и не им обръщала никакво внимание. Приемала огромна доза болкоуспокоителни, но при последната си криза решила да се посъветва с лекар. След щателни прегледи докторите ѝ съобщили неприятната вест, че левият ѝ яйчник е засегнат от туморно образувание. Онколозите препоръчали на Денис да се оперира незабавно. Тя обаче не се доверила и веднага потърсила консултация и с други специалисти.

Ферхунде от „Листопад“ искала да научи колкото се може повече за състоянието си и възможните варианти за лечение, преди да вземе решение да легне под ножа. Новината доста притеснила нейните почитатели, които не можели да си отговорят защо от най-търсена звезда за сериали тя беше забравена от режисьорите. Отливът на интерес дошъл, защото Чакър често посягала към чашката, провокирана от неуспехите си в личен план, и на нея не можело да се разчита за дългосрочни ангажименти.Често се случвало да ходи на снимки неадекватна и да се държи безпардонно с екипите на продукциите.

Сред актьорската гилдия на актрисата се носи славата на голямата изкусителка. Тя е ухажвана от най-известните мъже в Турция. За сърцето на скандалджийката се борят актьорът Арда Курал, футболистът Гюлтен Бериш и топмоделът Янчур. С името ѝ са свързани още дузина популярни турски мъже.

Дениз Чакър беше гадже и на колегата си от „Листопад” Нихат Алту. Двамата се запознават на снимачната площадка. В сериала той е в ролята на Левент. Във филма двамата също са интимно близки. Имаше афера и с Ибрахим Челиккол, възлюбения Джемил от едноименната сага „Ифет“. Любовната история на звездната двойка се следеше под лупа от репортерите в южната ни съседка. Двамата обичаха нощния живот и да купонясват до зори, беше тяхно ежедневие. Знойната хубавица бе щракната на няколко пъти да излиза от заведенията пияна, придружавана от актуалното си тогава гадже. „С Нихат изживяваме истинска любовна история. Двамата обичаме да се забавляваме. Много пътуваме, запознаваме се с нови хора, места. Но не бързаме да узаконяваме връзката си”, сподели тогава любимата турска актриса.

Дениз споделя, че заради независимите ѝ героини по-възрастните жени я хулели жестоко. Но фенки ѝ признавали, че тайно мечтаят да са като нея – свободолюбиви, хитри и смели.
1
Коментара по темата
1.
Листопад
27.03.2018 16:16:56
Господ здраве да и дава.
  Добави Коментар
Проф. Хинков с коментар за огромните заплати на директори на болници "Трябва да има някаква спирачка в това отношение", каза той Седмицата започва с отлично време, какво предстои до края й Температури до 30 градуса на морето
Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Едното крило свика в Техеран безпрецедентни протести срещу другото. Но може би и самият Тръмп не иска мир Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Тръмп направи коментарите в интервю за Трей Йингст от Fox News, който предупреди, че Иран многократно се е отказвал от преговорите в последния момент
Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Строители и адвокати кръстосаха шпаги за качеството на съвременните кутийки и реалните цени на квадратен метър С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско Новото модерно съоръжение в двора на СУ „Никола Й. Вапцаров“ посрещна бъдещите спортни звезди от набор 2015
Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Колоната се движи бавно почти до края на стеснения участък Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Феновете недоволстват от скъпотията на Мондиала 
Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Смартфони, QR-кодове и луксозни имоти заличиха ефекта от западните санкции под диктовката на Ким Чен Ун Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Десетилетие след съдбовния вот експертите са единодушни – Обединеното кралство е трайно по-бедно извън Европейския съюз
Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Произшествието на „Пещерско шосе“ се размина без изтичане на опасен газ и пострадали благодарение на бърза реакция Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан „Нападението срещу Бейрут тази сутрин не трябваше да се случва, особено в специален ден, когато сме толкова близо до мирно споразумение с Иран. Израел има право да се защитава от заплахи, но атаката, на която отговаряше, беше много малка и безсмислена, никой не беше пострадал, ранен или убит и не трябваше да нарушава този важен процес“, написа Тръмп