Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Михаил Дойнов осъди МВР, набедили го, че ще се пали пред Общината и задържали неправомерно

Михаил Дойнов
Ключови думи:
Общественикът Михаил Дойнов е арестуван неправомерно през 2015 година и набеден, че иска да се запали пред Община Бургас. Това е решението на Върховния административен съд, съобщи пред Флагман.бг Дойнов.

Припомняме, че на 10 юли 2015 година бе получен сигнал от дежурния в Общината, че мъж искал да се самозапали в знак на протест. На място дойдоха полицаи, които отведоха Дойнов. Часове по-късно в ексклузивно интервю пред  Флагман.бг той твърдеше, че е набеден, искал е да протестира срещу Общината, но му направили клока.

„Отдавна ги бях уведомил, посочих дата и час на протеста, но тях не им бе изгодно, искаха да ме смачкат и да ме опозорят”, каза тогава Дойнов.

Дълго време той водеше битка. По негов сигнал започна вътрешна проверка в Първо РУП Бургас, а след това известният общественик съдеше МВР заради неправомерното си задържане. След 3-годишна битка той успя да осъди полицията и сега Първо РУП трябва да му плати 500 лева обезщетение и 520 лева съдебни разноски.
6
Коментара по темата
6.
граничен полицай
15.02.2018 18:27:56
Че този шеф на о1ПУ до кога ще го търпят да издава некомпетентни заповеди .Малко ли му беше влаченето като оперативен на ГКПП Пристанище Бургас .Да не се забравя че е бивша ДС-ВКР що души е изгорил .
5.
ПРИЯТЕЛ
14.02.2018 21:02:24
Браво Мишо!!! Радвам се,че успя! Радвам се,че те познавам!
4.
Шефа на 1во
14.02.2018 19:51:15
Е кое по-напред да свърша? Работата ли или да си напълня гушата! Нащо царуване е 3-4 години и после ”метла” идва следващият гладник който трябва да си оправи живота. Все ние шефовете виновни. Ами имаме да събираме пари,какво да правим? Лапане му е ма..ата!
3.
бургазлия
14.02.2018 17:39:36
Парите да ги плати лично шефа на ПУ заради некомпететна и неправомерно взета заповед за арест.
2.
БРАВО ТАКА ТРЯБВА
14.02.2018 16:53:11
СТИГА СТРАХ ТОВА Е ПОБЕДА ЗА ДЕМОКРАЦИЯТА
1.
Браво Мишони!
14.02.2018 16:25:57
Дръж здраво!
  Добави Коментар
Студентите в Сърбия се готвят за предсрочни избори след месеци на масови протести Младите лидери на протестите свикват нова демонстрация на 28 декември и започват събиране на подписи 4-те зодии, които ще имат много късмет на 16 декември 2025 Тези астрологични знаци получават подкрепа и кураж от вселената, което им носи късмет, увереност и надежда
Украйна обяви Филип Киркоров за издирване Руският певец е обвинен задочно за нарушаване на режима за влизане в спорни територии и подкрепа на действията на Русия Защо България остава на дъното по заплати в Европа, въпреки икономическия растеж Икономическата структура, производителността и секторите с ниска добавена стойност обясняват защо разликата със Западна Европа остава драматична
Рецептата за коледни канелени курабийки на баба Хубаво е да се приготвят няколко дни преди празника, защото стават още по вкусни Над 400 000 евро са иззети при акция срещу пране на пари в София Разследва се организирана престъпна група за изпиране на средства от трафик и търговия с наркотици
Силни ветрове събориха 24-метрова „Статуя на свободата“ в Бразилия(видео) Скулптурата е паднала на главата си по време на екстремно време в щата Рио Гранде до Сул Кметът на Сунгурларе инспектира обекти в село Съединение Асфалтираната улица е завършена, а новото спортно игрище е на финален етап
Царево въвежда единни правила за индивидуалните електрически превозни средства Промените целят по-голяма безопасност, ясен контрол и съответствие със Закона за движение по пътищата Кметът на Несебър посрещна коледарчета в Общината Ученици от ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ - Свети Влас донесоха празнично настроение и благословии за здраве и берекет    
Икономическите загуби от природни бедствия са намалели с една трета през 2025 г. По-спокойният ураганен сезон в Атлантика намали щетите, въпреки мащабните пожари и наводнения Президентът продължава консултациите за изход от политическата криза с БСП и ИТН След категоричните позиции на основните формации, президентът търси възможни сценарии за действие