Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Георги Гергов: Марешки играе, както му е угодно на бизнеса, да приемем не това, което иска Нинова

Досега не сме водили такава политика - че като сме сами, сме по-силни, смята пловдивският политик
Ключови думи: Георги Гергов, Марешки, Бойко Борисов, Истанбулска конвенция


Бизнесменът Георги Гергов отново атакува лидера на БСП Корнелия Нинова. Той говори пред репортери преди закрито заседание на Националния съвет на партията.

Един от спорните въпроси, който ще се обсъжда, е дали да се приеме Истанбулската конвенция. Тя касае предотвратяване насилието над жените, но според някои се прокарва възможност за легитимиране на „трети пол” и се стимулират еднополови бракове. Корнелия Нинова също е с резерви.

По думите на Георги Гергов обаче в БСП въпросът е обсъждан още преди година и половина и „би трябвало да подкрепим”.
„Т.е. не това, което иска Нинова”
, добави бизнесменът от Пловдив.

Георги Гергов коментира и думи на Корнелия Нинова пред БНТ снощи.
Това ме учуди снощи в „Панорама” – че сме много силни, когато сме сами. Аз мисля, че не сме водили такава политика досега”, недоволства Гергов.
След въпрос на „Флагман” - трябва ли да са ДПС, бизнесменът отговори: „Не с ДПС, не с ДПС, а с всички, които смятат, че това управление не е управлението, което трябва на България.”

Според Гергов БСП трябва да търси подкрепа от „всички, които смятат, че вървим по погрешен път”.

След питане на „Флагман” как си обяснява поведението на Веселин Марешки, който вече подкрепя управлението, Георги Гергов се изсмя: „Ха, Марешки, ха-ха-ха. Много хубави клипове гледам вечерно време. Марешки ще играе така, както му е угодно на него, на бизнеса му.”

Гергов бе помолен да коментира управлението на Бойко Борисов и речта на Доган. Той обаче каза само: „Всичко е толкова съшито с бели конци, че какво да го коментирам. За жалост това е положението. Нямаме алтернатива.”
1
Коментара по темата
1.
Ротшилд
13.01.2018 12:16:59
На хората им омръзна от вас г-н Гергов! Точно вие и вашата партия ли ще казва кое управление е добро и кое лошо?!? Моля ви скриите се веднъж завинаги вие и вашият противник в БСП Р. Овч, чиято изъривалка е К. Нинова. Председателя на вашето отроче ДПС - А. Доган ви го каза в прав текст, че няма алтернатива т. е няма истинска опозиция, която да е готова да управлява. Крадохте, крадохте, разпределихте си парите на народа в куфарчета, останахте в сянка вие, Р. Овч и още 10-на фамилии, но пак дърпахте конците. Народа колко пъти да ви гони от властта?!? Но вие нямате наяждане и пак се натискате да управлявате.
  Добави Коментар
Огромен пътен проблем на отсечката Пампорово - Смолян Налага се въвеждане на обходни маршрути Петима чужденци спипани с дрога на морето Провинението се случи в Златни пясъци
Как да приготвим бързи и лесни шоколадови бисквити - рецепта Чуден десерт Водата свършва - кои първи ще платят цената Според данни на Европейската комисия водният стрес вече засяга около 30% от населението на ЕС
Каква е идеалната кариера за всяка зодия Как астрологията може да ви помогне да откриете най-добрата професия за вашите таланти Горивата в Германия поевтиняват, вижте цените В Мюнхен литър E10 е значително по-нисък от 2 евро в повечето бензиностанции
Иван Демерджиев: Ние ще накараме институциите да заработят и да спазват стриктно закона Прогресивна България“ е политическа сила, коята има намерението да приключи модела на отдавна изтеклите мандати в съдебната система, на нетърпимото положение, на което сме свидетели днес, обяви Демерджиев Какво крие МВР за катастрофата в Ботевград Контролът от страна на МВР е фокусиран главно върху скоростните режими, което ние намираме за крайно недостатъчно и неефективно, написа Диана Русинова 
Как да приготвим агнешки котлети с мед и горчица: Лесна рецепта за празнична трапеза Елегантна гозба Работници на протест, искат 13-а и 14-а заплата Действията се случват точно до България
Кошмар за Йокич в НБА Звездата напуска плейофите с Денвър след разочарование в Минесота Арестуваха известна турска актриса за наркотици Ханде Ерчел долетя в Турция от Лондон и веднага беше задържана от полицията на летището