Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Първо във Флагман! Започна претърсването за тялото на 65-годишната Стоянка в Черни връх (СНИМКИ)

10 униформени с ботуши тръгват в тази посока, това е най-ниската част на селото, тинята достига над 2 метра
Ключови думи:

67-годишният Димитър от село Черни връх, община Камено, съпруг на изчезналата баба Стоянка, е оцелял по чудо, след като бедствието буквално отнесло семейната им къща, а той с леглото си бил понесен и заклещен между дървени отпадъци на постоянно покачващата се вода в дерето.

Дядо Димитър е бил като във воден капан. Няколко чака не е могъл да се помръдне изобщо. Той бил трудноподвижен заради прекарания тежък инсулт. Така останал часове заклещен, без да може да извика за помощ, тъй като имал проблеми с говора. Дядо Димитър изглежда е чакал смъртта и в последния момент е открит от екип на гражданска защита, разказаха местни жители за Флагман.бг.

"Чудим се всички как е оцелял в това студено време и студена вода - заклещен 6-7 часа", коментираха пред Флагман.бг хора от селото, които са станали свидетели на спасителната акция. 

Съпругата му баба Стоянка все още се издирва. Току-що в края на селото, в най-ниската му част, на повече от 500 метра от къщата им има струпване на много полицаи. Униформените нахлузиха гумени ботуши, но отказват коментар пред нашия репортер дали са открили тяло и предприемат изваждането му от наводненото дере.

Местни жители разказват, че е възможно трупът на баба Стоянка да е заклещен между отломките в дерето, което всъщност е било сметище за строителни отпадъци. 

Двамата съпруги за бивши служители на Нефтохим. Той е инженер-химик 

Току-що пред наш репортер полицаите предприеха действия, дъждът продължава да се излива

2
Коментара по темата
2.
До 1
25.10.2017 19:34:55
Шегуваш ли се или си прородно тъп?!
1.
eh tozi kmet slance
25.10.2017 17:23:50
dobre si varqi rabotata po barzo da izmrat pensioberite
  Добави Коментар
Футболна бомба за Моуриньо и Реал На Острова твърдят, че е фаворит за нов треньор на гранда Как да приготвим традиционна българска баклава - рецепта от бабината кухня Вкусна и ароматна гозба
Венци Стефанов каза за "рязането на глава" Неприличният жест е към човек, сипещ лични обиди към боса на "белите"  Стоян и Гатев в центъра на събитията в "Ергенът", харесват една и съща жена Предстоят драматични събития
Домашен български хляб с квас Тайната на перфектния вкус и аромат Драма с Виктор Орбан и Фидес, лидерът с оставка в джоба Крайно решение ще бъде взето през юни
"Свалям шапка на Наско Сираков" Воин Войнов отдаде значимото на Сираков за Левски Предстоят 3 почивни дни, заедно с децата - 3 идеи и то без екрани Защото най-ценни са моментите са тези в които сме заедно
Бургас се превръща в жива арт галерия с проекта „Движение в цвят" Мащабната градска инсталация е вдъхновена от динамиката и енергията на Giro d’Italiа и организирана на Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ и НУМСИ „Панчо Владигеров“ Внимание: Светофарът на кръстовище в кв. „Ветрен“ ще бъде изключен на 29 април Профилактични ремонти ще доведат до неработещ светофар между улиците „Българка“ и „Черногорово“
Съпругата на Васил Божков осъди прокуратурата заради 8-месечния ѝ арест Решението на съда подлежи на обжалване Начин да преодолеете следобедната депресия или сутрешната криза Кутията за лека закуска е тук, за да ви спаси от упорития глад