Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Илиана откровено за Наско като мъж, любовник, шофьор, ловец, дядо и какво я дразни в него

Имал е много тежки и трудни периоди, а аз много тежко изживявах неговите проблеми, откровеничи Раева
Ключови думи:
Половинката на футболната легенда Наско Сираков - Илиана Раева разказа за връзката им и призна, че са преминали през всички етапи на една връзка - скандали, ревност и голяма любов.

"Очите ми горят от много красивите моменти, които съм  имала с Наско и продължавам да имам. Една такава силна любов може да бъде изключителен учител и за двете страни. Още когато се запознах с него, година преди да се оженим, ние наистина не можехме да бъдем един без друг. Всеки ден беше една голяма щуротия, защото непрекъснато бяхме заедно. Не с говорехме, само правехме любов. Решихме да се оженим, за да не може нищо да ни пречи. Още тогава чувствам страхотна сигурност от този мъж. Когато съм с него, аз изляло се освобождавам от каквато и да е отговорност и разчитам на него. Лесно живея с него, никога не ме е карал да правя нещо, което той иска да прави, а аз не. Давал ми е свобода, както и аз на него. Единственото ужасно нещо, което ме побърква в него е шофирането му. Казвала съм му да кара по-бавно, а той натиска газта. Изпадала съм в истинска истерия заради това.

Аз съм против лова, против убиването на животни и какво ли не пробвах, за да го откажа от това, но не можех да му повлияя в това отношение. С шофирането му се справих, но с лова не се получи.

Имал е много тежки и трудни периоди, а аз много тежко изживявах неговите проблеми. Като болна съм, когато говорят нещо лошо за него. Взимах отношение постоянно. Много е помъдрял към ден днешен. Премина лесно и през здравословните си проблеми, никакъв страх... а аз минах пред ад. Само два или три пъти за 30 години съм му давала кураж, когато се е чувствал слаб.

Най-много обича да проявява черното си чувство за хумор спрямо жена си. Успява да ме накара да кипна. Правили сме много щури неща, които сме успели да запазим и в това е красотата на нашата връзка.

Страхотен дядо е. Всеки ден е при внучката си, умира за нея. Просто я обожава. На телефона си има само нейни снимки", разказа Раева пред bTV, която поиска от Сираков да изрецитира стихотворение, както го е правил навремето за нея.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас Такива животоспасяващи устройства вече има разположени на ключови места в града Как да направим перфектните бързи спагети Ще си оближете пръстите...
"Ад" на популярен плаж: Дронове кръжат след атака на 4-метрова акула Жена на косъм от смъртта  Крал и на дансинга: Везенков "взриви" купона на шампиона с Бангаранга Сашо спечели най-престижния турнир в Европа и първенството на Гърция, след това "избухна" под звуците на песента победител в Евровизия за България
Огромен отзвук след шествието: Княгиня Калина в епицентъра, организаторите с реакция Нейната поява и заставане начело придобиха голяма популярност, намират се обаче и критици Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент Сблъсъкът става на мокър асфалт
Подробности за драмата с "принца"-красавец, признат за изнасилвач Мариус ще лежи в затвора в Норвегия Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото Пускането на климатика веднага след сядането зад волана подлага системата на максимално натоварване
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане Редовната им консумация може да подобри чревния комфорт Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана Като част от новата офанзива за сигурност на пътя, СДВР разкрива специален служебен имейл адрес за подаване на сигнали
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло Идеален за закуска, обяд или лека вечеря Сребърни медали и две индивидуални отличия за несебърски деца на международен футболен турнир В престижната надпревара, „Купа Черно море“, провел се на градския стадион в Несебър,  участваха отбори от девет държави