Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Вижте маниака, който сам си татуира пениса (СНИМКИ 18+)

Ключови думи:
Пристрастеният към татуировките англичанин Пол Алън е похарчил над 15 000 паунда, за да превърне тялото си в подвижна изложба. Ексцентрикът е покрил 96% от кожата си с разноцветни татуси, като споделя, че си е запазил още две местенца за татуиране, където много боли, по собствените му думи.

На едно подобно място той вече е изтърпял болезнената процедура - има фар върху пениса си, който сам изрисувал след категоричния отказ на татуиста му, пише Канал 3.

Общо над 800 рисунки са украсили тялото му от главата до петите.

Алън е 58-годишен художник и декоратор от Северна Англия. Първата си татуировка направил през 2008 г. след смъртта на майка си. И оттогава се пристрастил, татуиран е в 25 различни студиа, връщал се е с нови татуси и след почивки в Кипър, Корфу и Крит.

Изографисването на тялото му е отнело над 1000 часа, по неговите изчисления.  Пред английски вестник Алън споделя, че татуировките му привличат жените, но срамежливият ерген увери, че отбягвал подобни "празни" връзки.



2
Коментара по темата
2.
Ilijan
10.10.2017 19:21:51
Abe tpi toz e nenormalen..Te angli4anite sa po zle i ot ciganite..Kak izob6to moje da publikuvate podobno ne6to
1.
Бг псевдо журналисти
10.10.2017 19:05:00
Вижте не маняка ,ами е по-правилно да се каже ВИЖТЕ ПАЛЯКА!!!С това ли давате пример?С тоя дърт,деградирал педал!?Сам се е обезобразил!Жалки сте.
  Добави Коментар
Трагедия в Лайпциг: Кола се вряза в пешеходци, двама загинаха, има и тежко ранени Шофьор с признаци на психично заболяване е задържан след инцидент, при който автомобил с висока скорост връхлетя пешеходци в центъра на германския град Мъртви делфини изхвърлени от морето край Варна и Слънчев бряг Експерти изследват новите случаи, търсят причините за тяхната смърт
„Движение в цвят“ по улиците на Бургас Djiro d’Italia Изкуството и спорта се срещат в морския град Бритни Спиърс се призна за виновна за опасно шофиране след алкохол и наркотици Певицата споразумя се със съда и ще отговаря по по-лекото обвинение след инцидент в Калифорния
Три жертви на хантавирус на круизен кораб, СЗО уверява: Рискът за общественото здраве остава нисък СЗО предприема мерки, но няма нужда от паника Гласуват разчетите, условията и лимитите за уреждане на бюджетните отношения Те ще са до приемане на бюджета за 2026-та. Предвидено е подпомагане на филмова продукция за живота, спортната кариера и високите постижения на Христо Стоичков
Какво се случва с парите ни, ако банката фалира Скритата защита, за която малко хора знаят: до 125 000 евро допълнително Светофарът на ключово кръстовище в Бургас ще бъде извън строя заради ремонт Временно прекъсване на работата на светофара на ул. „Демокрация“ ще затрудни движението утре
75 000 автомобила излизат от София за Гергьовден: Огромен трафик по основните автомагистрали Въвеждат ограничения за тежкотоварни камиони през почивните дни Панорама на средното образование в Бургас: Представят най-актуалните специалности Двудневно събитие представя иновативните специалности в бургаските гимназии и насочва кандидат-гимназистите към бъдещите им кариери
Варненските пожарникари почетоха героите си и поискаха по-добра защита На Международния ден на пожарникаря огнеборците си спомниха за Илия Дончев и пожара на танкера Ерма, спасил Варна от бедствие Дадоха ход на делото срещу Станимир Хасърджиев за наркотици, порнография и сексуални престъпления Четиримата обвиняеми, сред които и актьорът Росен Белов, отговарят по сериозни обвинения, свързани с насилие, наркотични вещества и порнографско съдържание