Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Извънредно! Верижна катастрофа на пътя за бургаския кв. Сарафово

Не е ясно дали има ранени пътници
Ключови думи: бус, кола, път, завой, сарафово, бургас, флагман

Няколко коли се нанизаха една след друга по пътя Бургас-Сарафово, съобщават читатели на Флагман.бг Инцидентът е станал преди броени минути, в близост до аутлетния център.

По първоначална информация  в сблъсъка са участвали  лек автомобил и бус. Случайни минувачи, които са се движели в този участък, са спрели, за да помогнат на хората.

Към момента не е ясно дали има ранени и какви са щетите. Очаква се полицейски екип да пристигне на мястото на инцидента.

Очаквайте подробности само във Флагман.бг
13
Коментара по темата
13.
760Li
01.10.2017 01:35:54
номер 9
12.
760Li
01.10.2017 01:34:58
от BMW клуба членовете и с старите и с новите си BMW- та мислим че жалкар си ти интернет мишок такъв
11.
bm2
01.10.2017 00:43:12
искам КАТАРДЖИИТЕ освен да спират за документи, прегледи, граждански и други.....да ги следят малко, кой как кара и да им нацепват каските....а не после от две статии във флагмана да си вадят изводите!
10.
do 9
01.10.2017 00:37:25
на лукойла на кръговото всички влизат в другото платно за наляво а пък после дават за направо и още малко и ще те блъснат а пък едно време имаше полицаи и малко от малко като ги спрат и им обясняваха ....... щото много шофьори станаха а пък не знаят къде се намират!
9.
3er от сарафово
01.10.2017 00:29:46
значи, казвам ви....като стигна на лукойла посока сарафово и масово влизат в платното ми и ми взимат предимството и не могат да карат, че и като им надуя клаксона ми се ядосват пък аз съм си в правата по закон. тва беше едното.....другото, ама щот съм с БМВ, пък гледам, че много ги е яд всички и полицаите и всички участници (незнам що така) като се изправя на правата след лукойла посока сарафово....малей....ви казвам всички много бързат и много им вървят колите.....гледам на огледалото редовно някви тъжняри се натискат в ляво ама здраво се натискат на номера (на регистрационния номер сами на БМВ-то, на старото БМВ) обаче натискат и светят и после някъв с БМВ бил виновен.....ами не! Пълно е с тъжни типове....кой без гражданска, кой без гуми, кой с няква парализа на колата.....и ето го резулта.......тоя завой е за сериозни типове с гуми ако искаш да влизаш.....и си има табела и ако си местен ше знаеш и ше се научите да карате един зад друг в колона най0накрая щот ме дразните........на околовръсното бургас сарафово се кара средна лента един за друг и не се изпреварва и ако има някой излизащ от изгрев на последния ляв го пускаш в ляво!!!!!! разбрахте ли инструкторчета ? ЗНАЧИ МНОГО СЪМ СЕРИОЗЕН......ОТ ШЕЛА ДО ЛУКОЙЛА, ГАЗ, ГАЗ, ГАЗ И НЕ ГО ИБЕ.....ПОСЛЕ МИ КАРА ДО САРАФОВО С 80 ЩОТ НЯМА ГУМИ И СА БЛЪСКА ПО ЗАВОИТЕ......ЕМИ МНОГО ПОЗДРАВИ ИМАТЕ ОТ BMW-POWER.BG-ФОРУМА И ВСИЧКИ ФОРУМЦИ !
АРЕ И ДА СИ СМЕНИТЕ АНТИФРИЗА, ЧИСТАЧКИТЕ, ГУМИТЕ, АКУМУЛАТОР АКО НЯМАТЕ И СПРЕТЕ С ТЕЯ ИНВАЛИДИ......НЯМА КАДЕ ДА ПАРКИРАМ БМВ-ТО ВСЕКИ ДЕН И СЕ ЧУСТВАМ ;ОШ ЗАРАДИ ВАС ПЪК ОТВСЯКЪДЕ МЕ ИЗПРЕВАРВАТ ИНВАЛИДИ!!!!! АРЕЕЕЕЕ
8.
Y
30.09.2017 22:48:29
Преди малко минах от там, карат като луди в тоя дъжд Бай Ганьовците . Все едно имат сделка за 10 млн. евро и бързат цървулите и после клюмнали чакат кат,линейки и т.н.
7.
Йохфдеав
30.09.2017 22:47:43
Шющ йккдд ппиу иухф асфхх щщщж гфдд ллшшщ
6.
Гено
30.09.2017 22:09:06
Някаква Corsa и Бус ...триъгълника сложен на 5 метра от corsat-a...
5.
Абв
30.09.2017 21:52:23
Някой да знае какви коли са участвали в катастрофата ?
4.
123
30.09.2017 21:20:29
В завоя с триъгълник на 5 до 10м след първата кола си е късмет че не са се натряскаха в тях и други.То се иска и малко .....
3.
Аз
30.09.2017 20:50:16
На мястото има полиция , линейки и поне 4 автомобила . Дано са всички да са добре .
2.
Kojcho
30.09.2017 20:46:13
Сигурно е било зрелищно, там се минава със 120
1.
erol
30.09.2017 20:06:39
ugfdudytyucgkdhj
  Добави Коментар
"Дивият звяр" Меси и неговата армия: Как за 10-секунди цяла Аржентина се сби за Лео "Гаучосите" с емблематичния номер 10 за лидер са повече от отбор Тъжният край на една драма: Почина миньорът, който задуши болната си жена по нейна молба Случая придоби световен отзвук
"Никога няма да излезеш от затвора" Това са думи на съдия по разтърсващо дело Какво се случва с децата от жестоката катастрофа в Горна Оряховица Две момчета са настанени в "Пирогов" с медицински хеликоптери
Фатален полет с парапланер: 63-годишен мъж се оплете в жици и почина Властите разследват трагедията Надуха цената на царевицата по плажа Някои коментират, че в по-малките и отдалечени курорти царевицата струва 4 евро
Великобритания доставя 150 000 дрона на Украйна до края на 2026 г. Пакетът е част от по-широк британски заем за Украйна на стойност 2,26 милиарда паунда Какво става с Варна?! Мъж стреля и хвърля ножове Същият често изправя на нокти хората от квартал „Трошево“ 
Под 17% от битовите отпадъци у нас се рециклират Екоминистърът заяви, че е много вероятно до две години страната ни да получи осъдително решение във връзка с прилагането на принципа "замърсителят плаща" Зеленски се закани: Ако Украйна гори, Москва също ще гори Ако Путин не иска да сложи край на войната, Украйна няма да остане пасивна и ще отговори
Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала Осъдиха родителите на детето, извършило масово убийство в училище в Белград Извършителят се намира в заведение за психично болни