Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Наръганият Стоян Златния задявал щерката на известна столична мутра от ъндърграунда

Ключови думи:
Стоян Стоянов-Златния, който преди дни беше наръган и пребит пред дома си в столичния квартал "Банишора", е загазил много сериозно, информира Блиц.

Основната версия, по която работят разследващите за атаката срещу скандалния бизнесмен е, че искал секс от малолетно момиче и за това била вендетата. Момичето, което се е опитал да свали Златния е дъщеря на едно много известна столична мутра.

Бащата на младата дама бил познат на униформените и е бил клиент на прокуратурата и съда. Според близки до разследването побоят е извършен от професионалисти, а характерът на нападението свидетелства за организирано и планувано отмъщение. Не се изключва обаче и хипотезата за грабеж, тъй като нападателят е свил двата огромни ланеца на 69-годишния мъж.

Най-големият куриоз е, че те се оказали ментета. Златния, който нашумя преди години с арестите си за порнография и склоняване на малолетни момичета за проститутки, се прибрал в четвъртък вечерта около 23:30ч. Паркирал автомобила си пред близката бензиностанция и се насочил към към входа си. Там забелязал мъж с качулка и оттам спомените му се губели. Чух само как Стоянчо викаше "Мамо, мамо, помогни", след това не знам какво стана", разказа вчера съседка от блока на бандита.

Златния бил откаран в "Пирогов" с нарязано лице с нож и счупен крак. Костта му стърчала и била пробила кожата на крайника, разказаха медици. Малко по-късно стана ясно, че има две порезни рани на лицето и още четири по долните крайници.

Златния имал и много хематоми по главата и тялото, тъй като е бил бит зверски, обясниха лекари. В момента той е в реанимация в институт "Пирогов", като вече е вън от опасност за живота.
3
Коментара по темата
3.
...
27.08.2017 14:19:11
http://dobmoney.club/661496348362/ Надомна работа с много добро заплащане !! Получвате10цента за клик върху реклама. Нужна е само регистрация .
2.
Доби
27.08.2017 11:12:08
Викал на майка си - направо ще ме убие ако беше викал на баба си . Тоя отдавна трябваше да му вземат мярката но явно пак ще се спаси изрода долен. Дано гледа как разтат цветята от долу.
1.
Кери
27.08.2017 11:08:45
Какви професионалисти ще се занимават с таз коледна елха. Златния на първия шамар се насират. С тези ланци е като ретро казанче за тоалетна.
  Добави Коментар
Унищожени са останки от дрон, с взривно вещество, близо до Елените Групата за разузнаване, обозначаване, извличане, транспортиране и унищожаване на невзривени боеприпаси е активирана по искане от областния управител на Бургас Нов обрат с времето: скоро идва топлото, термометрите ще показват 33 градуса След 10-ина дни жегата ще се усети
Тръмп: Не съм доволен от последния разговор с Техеран Кризата заплашва световния бизнес Президентът Илияна Йотова обяви кога започва консултации с партиите Процедурата стартира във вторник
Мъртво пиян катастрофира пред полицията Див екшън в Русе АПИ с информация за критичния пътен участък Смолян - Пампорово Пътят продължава да е затворен 
Крум Зарков на Първи май: Втори живот и втора държава нямаме! В словото си председателят на НС на БСП напомни, че осемчасовият работен ден поставя граница на експлоатацията Подробности за пожара в Мол Не се стига до паника, много пожарникари се заемат с гасенето на огъня
Румен Радев: Благодарност към поколенията, съградили днешна България "Нека почитаме чуждия труд", акцентира той В пекарната струват центове, а аз правя от тях закуска за милиони! Пълнени хлебчета – сочни и зверски вкусни Всичко, от което се нуждаете, са няколко обикновени съставки
Психолог направи на пух и прах ергените Какво всъщност стои зад поведението на тримата ергени и техните „романтични“ решения Активисти по цял свят излязоха на протестни шествия на Първи май Призовават за мир, по-високи заплати и по-добри условия на труд