Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

В Белия дом влязоха майстори за голям ремонт след над 60 години

Ключови думи: Белият дом, ремонт, килим, мокет, стъпала, теч

Докато американският президент Доналд Тръмп си почива, в Белия дом влязоха майстори за мащабен ремонт - първи по рода си от над 60 години, съобщи БНТ.

Извършва се смяна на мокети и килими, поправят стъпала, отстраняват се течове. Ъпгрейд се прави на Ай-Ти сстемата, реновира се и климатичната инсталация, която е на 27 години.

Съвършено празен е дори Овалният кабинет, който вече е с реновиран паркет. Всички мебели са складирани в контейнери

Самият Тръмп трудно ще намери къде да седне при оповестеното му кратко завръщане във Вашингтон в понеделник.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Тежка контузия е "Ергенът" Габи бе приета в болнично заведение Група ученици и учители са нападнати от мечка В Канада
Възрастта не е порок Руснакът Овечкин се вихри в хокея в най-силната лига Зеленски представя „алтернативи“ на американския план за мир в Украйна Ако властите в Киев не се откажат от Донбас, може да се се лишат от подкрепата на САЩ
Вълци и мечки предизвикаха смут до България Гръцко село пропищя Лудогорец има нов треньор Назначи викинг
Почина басистът Гари Маунфийлд, Лиъм Галахър е съсипан Редица музиканти изразиха съболезнования Мярката срещу Благомир Коцев ще се гледа във Варна На 27 ноември
Почина световна футболна легенда Играеше като флангови нападател Лара Гут-Бехрами падна жестоко Кариерата й е заплашена
Ман Юнайтед "взривява" баскетбола В Европа Песков с тежки думи за Украйна и Зеленски В Москва считат, че Русия печели поредица от сражения на фронта