Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Огнен ад! Огромен пожар унищожи вили в кв. Черно море (СНИМКИ/ВИДЕО)

Унищожени са 6 вили, много стопански постройки и автомобили, които за минути се превърнали в пепел
Ключови думи: пожар, Черно море, вили, кмет, Димитър Николов, пожарна, светкавични мерки, стихия, разследване, огън, Бургас, Флагман
Огромен пожар нанесе сериозни щети в бургаския квартал "Черно море". Унищожени са 6 вили, много стопански постройки и автомобили, които за минути се превърнали в пепел.

Пораженията можеха да са още по-големи, ако огънят не беше срещнал организиран отпор. Добрата новина е, че пострадали хора и жертви няма. Бургаските пожарникари реагираха бързо, на място помагаха кметът Димитър Николов и веднага мобилизирани доброволци. Към момента огнената стихия е овладяна, съобщиха от Община Бургас.

Огънят е тръгнал от група постройки вътре в квартала. Разследващите органи ще търсят отговор на въпросите защо и как? Разпространил се е отвътре - навън, тръгвайки към селскостопанските площи. Пожарът е ограничен със светкавично насипани ивици от негорим инертен материал, за да не излезе извън "Черно море" и да подпали цялата околия.




13
Коментара по темата
13.
ivan
06.07.2017 11:36:55
Значи за разлика от полицаите корумпирани чички и бавните от бърза помощ ПОЖАРНИКАРИТЕ винаги са първи и спасяват животи дори с риск да загубят техния...доста често (да не кажа почти винаги) вършат рсботата и на бърза помощ и на гражданска защита! Аз за корумпирани ппжарникари несъм чувал.. хора благодарете че имаме читави пожарникари !!! Поне това има все още...
12.
Диян
05.07.2017 22:07:52
до 4. Глупав си момче, много си глупав по добре млъкни. Миналата година преживях катастрофа, челен удар близо до Елхово пожарникарите се отзоваха първи извадиха децата ми спасиха ги върнаха ги от оня свят извадиха и мен строшен и в августската жега пожарникар облечен в гумирано облекло ми държеше брезентово платнище да ми пази сянка докато дойде поредната линейка да ме отведе. Побеснявам когато чуя, че пожарникарите са маркучаджий и не работят. Те са хора които се отдават изцяло на професията си, и аз им се покланям
11.
Абв
05.07.2017 19:45:09
Причината се знае, но не искат да я кажат. ..Ел.табло е причината за огромните материални щети. Така че хайде ЕВН да си понесе отговорността, защото „за щастие няма жертви”, но щетите са за хиляди левове. Хората които са влагали всичките си пари в нещо, което вече е пепел, то на тях вече не им се живее.
10.
Никплов
05.07.2017 19:28:31
Сигурно има вила там
9.
Миме
05.07.2017 19:26:21
И ти ли си пожарникар като шефа си пак си правиш реклама смотаняк
8.
Torch
05.07.2017 18:40:59
Sigurno e duhal da go izgasi
7.
До 1
05.07.2017 18:02:16
Много прост цървул си, ама наистина много прост.
6.
МММ
05.07.2017 18:00:02
А КМЕТА КВО НАПРАВИ? С ГОЛИ РЪЦЕ ЛИ ГАСИ ПОЖАРА ИЛИ ДАВАШЕ АКЪЛ!!
5.
А
05.07.2017 17:36:16
Какво пюете бе шматароци,в другите държави с хеликоптери и най-нова техника не могат да овладеят пожари,а какво остава за нашите пожарникари,които работят с остаряла техника и оборудване!?Много е лесно да седиш зад клавиатурата и да наредаш аман от такива кат вас!
4.
бургазлия
05.07.2017 17:28:36
Досега не съм видял загасен/овладян/пожар.Главанаците мокрят с маркучите,то си гори,накрая-само мокра пепел.Реват срещу малките,според тях заплати.Колко часа в годинатна работи един маркучаджия?!И ако случайно загасят някое стърнище,ги награждават за геройската постъпва.Когато един непожарникар загаси пожар,тогава наградете него,защото това не му е работа.А да награждаваш,защото някой свършил това,което му е работа е страшно тъпо.
3.
уиоо
05.07.2017 17:01:51
Прост народ,тъпи коментари!
2.
Ккк
05.07.2017 16:41:04
”Тези мързеливи пожарникари, какво се правят, че работят... Да ги закриват„ казваха всички тролове и недоволни от собствения си живот...
А огнеборците признателност не искат, това е нормален ден за тях...
Тъп народ, като управляващите ги...
1.
s
05.07.2017 16:22:03
6 вили , коли и постройки са изпепелени , и вие на тояа му викате овладян пожар хаххайа
  Добави Коментар
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето Гледката в зоната на страха край Плиска вечер е кошмарна, хора спят по пейките, а ако някой минувач дръзне да слезе по стълбите, бива нападнат Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието Синоптиците предупреждават за локални, но много интензивни изсипвания на дъжд, придружени от силни гръмотевици
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците Важни промени, романтични срещи и шанс за ново начало, но някои знаци трябва да бъдат по-внимателни с решенията и емоциите си 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си Една жена никога не трябва да се снишава толкова ниско, че да моли за уважение и лоялност
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски Кремъл обвини Киев в агресивна заплаха срещу Беларус Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Много хора вярват, че токсичната им връзка е резултат от собствените им недостатъци
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия Халфът на Арсенал разкри, че се бори с проблем в подколянното сухожилие от началото на годината БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми Ректорът проф. д-р Сотир Сотиров обсъди разработването на съвместни програми и двойни дипломи с президента на ASOMI College of Sciences
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Басистът е сред създателите на групата, която оставя следа в българския блус през 90-те години България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата Евростат отчита ръст от 33,9% у нас през май 2026 г. спрямо май 2025 г.