Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Стената на срама в бургаска бензиностанция! Изтипосаха бургазлия избягал без да плати гориво за 9 лева!

Номерът на Ауди А3 е поставен на колонката за гориво
Ключови думи: бензиностанция, Марешки, ауди, Меден Рудник, сметка, гориво, Бургас, Флагман

Шофьор на светло сиво Ауди А3 стана за смях, след като „запали” бургаската бензиностанция, известна с това, че продава евтино гориво със спорно качество, сигнализират читатели на Флагман.бг

В началото на месеца водачът на аудито отишъл да зареди автомобила си за скромната сума от 9,28 лв., но не си платил сметката и отпрашил. Служителите обаче успели да запомнят номера на леката кола и го залепили на колонката с гориво.

Срамота е! Караш ауди, зареждаш го за 9,28 лв. и накрая не си плащаш сметката. Смешно е, но не е единственият, който прави такива номера”, посочиха работници от бензиностанцията.

На стената на срама заедно с водача на сивото немско возило са написани и другите измамници, които също не са заплатили за гориво. 


24
Коментара по темата
24.
Mmm
27.06.2017 20:44:29
На марешки в бургас няма колонка за газ.
23.
oven
26.06.2017 07:23:19
Минимум има,гледай по колонките.Ако аудито е на газ ,защо да слага повече от 10лв?
22.
Гост
26.06.2017 00:26:02
Тук някакви момченце, които получават още пари за закуска от мама и тази дават определения кой за колко зарежда. Ами ако иска и за 5 лв ще зареди бе мишоци, щом няма фиксиран минимум!
Ей такива сте 80% от обществото - балкани. Можете ли да оплюете някого за 10 ст правите го, ама че всеки ден ви е бат я мобилни оператори я таксиметрови шофьори, я топлофикации я във големите хранителни вериги - траете като п утки, та като се приберете и застанете зад клавиатурата спирка нямате. Прост народ - слаба държава
21.
Vulka
25.06.2017 22:53:11
Ае въпроса е принципен е той може въобще да не ходи да зарежда повече там е кво да им доплаща на тея кожудери .... стига с тес търговски номера е да се гони таргета ... има си държавни органи ако беше измама и е избягал това си е кражба било и то за 9 и 20 пускат си жалба и по надлежния ред ще си ги вземат, но на явна грешка на работника .... обрстнстс ситуация имате мандра и поръчвате 5 тона мляко щото вас ви устройва обаче тоя който приема заявката греши и ви пращат 7 тона ще ги платите ли .... стига глупости тръгнал си е човека теглил им е путка майна и е приключил с тях
20.
До 18, маняка с аудито
25.06.2017 22:14:40
Щом твърдиш,че си невинен.Отиди на бензиностанцията и си оправете сметките.Повече от половин месец тези бележки са по колонките,това означава че си виновен и си за едни керливи 20 лв, иии м/у другото колонките се настройват според сумата,за която искате да заредите .
19.
Kumluka
25.06.2017 21:58:01
Тоя ши е някоя квартална мутра
18.
A3
25.06.2017 21:43:34
Казах му за 10лв отидох да платя оставих парите връщам се беше заредил 19.20лв и му викам 10лв а той ми се смее и ми вика нали каза 30лв ... какво общо има 10 със 30 неразбрах казах му че няма да ги платя и др. път да си отпушва ушите ... каза ок и аз тръгнах , несъм бягал за 9лв никога несъм палил никой , винаги когато заредя дали за 9.99 или за 10.01 винаги си доплащам стотинката ... затова се ядосах няма да ме прави на шматка и недоразбрал само и само да зареди повече и да вземат на хората парите ...!!!
17.
Дт
25.06.2017 20:51:33
ти какво искаш?да зареди за 30л и после да му ги източат
16.
meto ilienski
25.06.2017 20:37:12
tva she e samo barbarona ot pomorie toi gi prai tia nomera
15.
Pepo
25.06.2017 19:44:43
Затова в Англия спряха да зареждат автоматично или със служител от бензиностанцията.
Всеки вика не съм те карал да зареждаш и се видяха в чудо.
14.
Vulka
25.06.2017 19:39:10
До 7 .... прав си е човека ... на всеки може да се случи може това да са му били последноте пари а да е трябвало да си свърши работа ... и малко ако се замислиш ще ти стане ясно че той е казал за 10 слагат му 20 платил си e 10 лв който е имал и е имал още 80 ст и ги е дал затова остатака е 9и20 ;) :)
13.
m
25.06.2017 18:21:32
za 10 lv li sipva6 ve?ti da ne protestira6?drugiq put sipi za lev4e,stotinka
12.
Az
25.06.2017 16:31:10
И ма мен ми се случи веднъж зареждах ,преди да вляза тел.ми звънна отнесох се след което се върнах и тръгнах забравил да платя.на следващия път ми показаха касовата бешежка платих си и я и вс.приключи . На всеки се случва понякога , живи и здрави другото е ....
11.
Getsbi
25.06.2017 16:21:27
Da,ka4estvoto e dobro benzina im e 4uden
10.
Боцмана
25.06.2017 16:18:06
Качеството е по добро от това на Лукойл!А относно това-кой краде,кой ебе-боли ме хуя!
9.
Калпав ФЛЕГМАН
25.06.2017 15:45:30
Като качеството е спорно, защо не пишете за него а за глупости? На ЛУКОЙЛ да не би дае от друга планета?
8.
Syller
25.06.2017 15:42:27
Ясно, че въпроса е принципен, ама точно след има няма и 70-100км пак ще зареждаш. А и за 9лв си е смешно брато :-)
7.
А3
25.06.2017 15:38:05
След като несъм поискал да ми ги слага несъм задължен да ги плащам ;) Утре някой ще им каже да им сложи 20лв а той ще сложи 50 и квоо тряя си ги платя ли ... и щоо щот съм балък и могат да си праят квото искат ли хаах няма как да стане ;) Лек ден Минитчий Обичам ви зад клавиатурни плъхове ...
6.
flagman
25.06.2017 15:33:06
samo ne se qdosvai tolkova, nie ne sme vinovni che nqmash 9,28 lv da si platish :D
5.
А3
25.06.2017 15:31:52
Смешниции такива дори колата ми не е черна , мноогоо сте жалкии ... Амаа мнооогоо и вие Флагманции измислени очернихте целия град с вашите мизерни статийки ... !!!! :*
4.
Getsbi
25.06.2017 15:30:33
Axa te sa mi6kari a ne ti 4e nqma6 20 lv v djoba....
3.
А3
25.06.2017 15:28:01
Шнатки изсипани тва че тея паляци на бенза са им запушени ушите като му казах да ми сложи 10лв той се направи на ударен и ми сложи 20лв тва не е мой проблем , несъм зарължен да му ги плащам и другото което е че несъм избягал .... !!! Мишкари !!!
2.
n
25.06.2017 15:14:13
20 godi6no aludi na gaz,kato za bedni kompleksari
1.
ba
25.06.2017 15:04:39
тва са новите "мутри",батки с матки. палят бензиностанции с 10 лв или някой бакшиш с огромната сума от 3,50 лв. жалка, жалка нация
  Добави Коментар
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници Зрелостниците от трите местни училища получиха своите дипломи за средно образование в препълнения салон на читалището Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи Футболистите на Димчо Ненов се събират на 29 юни за първа тренировка преди новия сезон в Трета лига Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата Всяка втора обява у нас е за търговски кадри или складови работници, като компаниите масово привличат служители с акции, ваучери и луксозни бонуси Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания Лидерът на лейбъристите се огъна под натиска на собствената си партия, а Анди Бърнам вече се очертава като фаворит за поста
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет Невероятният морски танц се разиграл вчера привечер, секунди след като първият бозайник изплувал пред джета на Мартин Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите Общо 122-ма пияни и дрогирани водачи са задържани при мащабна акция на Европол, всеки втори проверен е в нарушение
Арестуваха китайски шпионин в София ДАНС подала сигнала, а Софийската градска прокуратура привлече мъжа като обвиняем Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща Това е 17-ото поредно издание на ветроходното събитие
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace Районът е отцепен, разследващите събират доказателства Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия.