Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Поредната скучна вечер? Не, "Let's Get PRIM" изживяване! Ето кои са различните и по-добри събития на Бургас

14 юли е резервиран за друго "Let's Get PRIM" събитие - "Ориенталски бриз с Анадолска кухня"
Ключови думи: Гранд Хотел и СПА "Приморец", Крейг Бейли, Бургас, джаз, музика, Ивелин Кръстев

Последната година Бургас преживя не едно и две знакови събития. Голяма част от тях се дължат на Гранд Хотел и СПА Приморец. Управата на 5-звездното бижу се грижи не само за комфорта на своите гости, но и за разнообразните, бутикови изживявания, на които всички бургазлии и гости на града са добре дошли.

Тези различни събития изпъстрят културната и забавна среда на града ни и подканят всички, да напуснат зоната си на комфорт и да се впуснат в приключение. То може да е музикално, вкусно, а защо не и лов на съкровище или пък бленд от няколко компоненти? Нестандартните събития определено нямат общо със сивия влак на ежедневието, който по традиция минава същите релси, всеки ден, отново и отново. Различните, добре подбрани изживявания, обогатяват, освен, че разнообразяват и зареждат с настроение. От началото на годината, тези бутикови емоции, са обединени под общ слоган - "Let's Get PRIM"!

В Гранд Хотел и СПА Приморец, се случиха кулинарни пиршества, които ще останат в историята. Знакови са гостуванията на шеф Михалчев, който представи японската кухня и шеф Токев с вечер на европейската кулинария. Да не забравяме, световният Ден на сушито, които беше подобаващо почетен. Финалът на ЕВРО 2016 изгледахме в компанията на специално барбекю. Внимание със свои събития получиха и класните напитки и по-точно - уискито. Отпразнуван беше световният му ден, а специална вечер бе отделена за дегустация на шотландския еликсир със световна слава The Macallan.

Сред най-знаковите събития на Гранд Хотел и СПА Приморец бе незабравимата вечер, посветена на Великия Гетсби. Лятната градина на Гранда на Бургас не успя да събере всички, желаещи да се потопят в разточителната ар деко епоха и типичните и джаз и суинг. За автентичната атмосфера допринесоха Smugglers Collective и бляскавият спектакъл на танцьори. Вечерта огласи кадифеният глас на Марина Драгомирецкая. Пак тя, имаше грижата за отличния музикален бекграунд на традиционната вечер, посветена на любовта и виното на 14 февруари.  

Изключително интересно и с висока културна стойност, бе представянето на албума "Емпатия" на Вида Пиронкова. На роял тя представи лично песните си, сред които и изключително нашумялата "Гълъбо". Специално участие във вечерта имаха и художникът Стефан Божков и световният тенор Марио Николов 

На Нова Година, в Гранд Хотел и СПА Приморец, по традиция гостуват най-знаковите имена от родната музикална сцена. 2016 година 5-звездното бижу на Бургас, изпрати в компанията на Васил Найденов, Драго Драганов, Георги Милчев - Годжи, Борис Солтарийски, Цветелина Грахич.

Традиционна за Гранд Хотел и СПА Приморец е и Алея на славата, която се провежда всяка година. Инициативата отдава почит на знаменити бургазлии, доказали се в различни сфери - музика, спорт, изкуство и т.н. 2016 година бяха експозирани наградите на шампионите в бойните изкуства, прославили града ни на множество национални и международни състезания.

Хелоуин в Гранд Хотел и СПА Приморец бе отбелязан не само с тематично меню, но със страшен лов на съкровище, подходящ за малки и големи приключенци.

Гранд Хотел и СПА Приморец продължава да твори в посока осигуряване класни, бутикови изживявания, обединени под общото название "Let'sGet PRIM"! Целта? Различни, уникални емоции, които да разчупят ежедневието и еднотипните прояви. А най-доброто - тепърва предстои. 

След броени дни е "Let's Get PRIM" събитието за юни - Jazzy June Night. То води в града ни автентичният щатски джазмен Крейг Бейли, работил с имена като Чарли Пърсип (CharliePersip), Слайд Хемптън (Slide Hampton) и Рей Чарлз. Кога ще чуете истински джаз "от извора" в Бургас? Заповядайте на 23 юни от 19:30 часа в лятната градина на Гранд Хотел и СПА Приморец на бутикова вечер "Крейг Бейли и музиката на Рей Чарлз". Кувертът от 79.00 лева на човек, включва и тематично 4-степенно меню, дело на изкусния шеф Ивелин Кръстев.

14 юли е резервиран за друго "Let's Get PRIM" събитие - "Ориенталски бриз с Анадолска кухня". Гост-готвач Сибил Реджеб, ще представи екзотичната кухня на Анадола със специално 4-степенно меню. Ароматите на вечерта ще допълва дъхаво наргиле, с изобилие от вкусове. Цена на куверт – 59.00 лева на човек.

Не е нужно да пътуващ по света, за да вдъхнеш богатата палитра вкусове, звуци, аромати ... Гранд Хотел и СПА Приморец ги води тук, в Бургас, за теб. Оттук нататък – изборът е твой. Нашият съвет е veni, vidi, vici - ела, виж и покори – най-новото „Let’s Get PRIM” събитие, което наистина си заслужава. 

За повече информация и резервации: +359 56 8 12345 | | [email protected]
Карлос Насар получи луксозен автомобил на стойност 200 000 лева Шампионът във вдигането на тежести ще използва новото си возило по време на подготовката за състезания Брус Уилис не осъзнава, че е болен, съобщи съпругата му Ема Хеминг Уилис разкри нови подробности за здравословното състояние на холивудската звезда и семейните адаптации
Община Несебър започна монтаж на пелетни уреди по проекта „Несебър е за по-чист въздух“ 42 домакинства вече преминават към екологично отопление с подкрепата на Програма „Околна среда“ 2021–2027 г. С тази лесна тайна съставка кюфтетата стават по-крехки и сочни Кулинарният трик, който гарантира по-нежна текстура и богат вкус при домашни кюфтета
Започва кастинг за мъж на Лили Иванова Проектът „Лили - любовта е живот“, режисиран от Яна Титова, търси ключови персонажи от личния живот на примата БСП-Бургас утвърди номинации за председател на партията и кандидати за депутати Общинската конференция обсъди политическата обстановка и отчети на местната и парламентарната група
Поведение на Тръмп предизвика въпроси за самообладанието му Президентът бе забелязан да отклонява вниманието си по време на ключови срещи, а европейски партньори изразиха притеснения относно стабилността му Джими Кимъл нарече филма за Мелания Тръмп „подкуп за 75 милиона долара“ Лентата проследява пътя ѝ в навечерието на завръщането ѝ в Белия дом за втори мандат като първа дама и е планирана за световна кинопремиера на 30 януари 2026 г.
Войната в Украйна: Близо 2 милиона са жертвите от двете страни От началото на пълномащабната агресия срещу територията си Украйна е загубила между 100 и 140 000 войници МВР си купи 681 джипа за 65 милиона лева в последните дни на кабинета „Желязков Автомобилите са „Шкода Кодиак“ 4х4 и струват над 33 млн. евро, средствата са от фонда за пътна безопасност
Костадинов заподозря заплаха за живота си  След като депутатската кола с пръснато стъкло пред НС се оказа на депутата Шокиращо насилие: Мъж преби приятелката си и се опита да я хвърли през прозореца Обвиняемият ударил с юмрук дясната ръка и ритал в корема 17-годишния си син