Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ревизоро: Ако трябва ще направим оградата на границата и петредова, за да спрем бежанците (ВИДЕО)

Страшно е, че влизат от трети страни огромни количества акцизни стоки и това не се забелязва, каза Ревизоро
Ключови думи: Ревизоро, митници, ограда, митничари,

Ще направим оградата на границата и двуредова, и петредова, ако трябва, но за мен е важно 200 или 500 хиляди бежанци да не минат от Турция в България. Важно е да спрем бежанския натиск. Това каза в „Тази сутрин“ по бТВ депутатът от „Обединени патриоти“ Емил Димитров – Ревизоро. Надявам се днес да видя защитното съоръжение открай до край, добави той.
Депутатът даде за пример Унгария. Там бе построена набързо ограда, за да се спре бежанския поток, а сега я правят прекрасна, заяви той.
Бившият шеф на митниците коментира и ситуацията след операцията на ГКПП „Кулата”.
Хората остават с впечатлението, че нарочно се създават затруднения на митниците, за да може да има опашки и тези, които евентуално искат да ги прескачат, да си плащат за тази цел,  изтъкна Ревизоро.
По думите му фирми имат „абонамент”, за да не се бавят техните камиони. Това е особено важно, когато се превозва бързо разваляща се стока, например.
„Не ме притесняват тези, които вземат по пет евро, макар че ни излагат. По-страшното е това, че влизат от трети страни огромни количества акцизни стоки и това не се забелязва. Само редовите служители страдат, а високопоставените остават незасегнати“, коментира народният представител. Митничарите няма да кажат нищо, защото са златните момчета със златните ключета. Решението е да се сложат камери, добави той.
„Хората, които се занимават с тютюнопроизводството, преработката и продажбите, разказаха интересни неща. 2-3 тона тютюн се продава насипно, без никой да го контролира. Когато установят, че има нелегален цех за производство, се конфискуват машините и след няколко месеца се продават свободно. Кой би си купил машина, на която се произвежда нелегално тютюн?“, попита депутатът. Кой друг освен този, който иска отново да върти същите далавери, каза още той.

1
Коментара по темата
1.
Георги
15.06.2017 10:03:49
От колко месеца вече има парламент и правителство, но ни занимават само с огради, хитлеристки поздрави и декларации. Това ли е най-важното в държавата? Няма приет или поправен и един закон. Няма нищо свършено. Член 417, "американските" Марици... Какво става, а?
  Добави Коментар
Изкуственият интелект води света към постчовешка епоха Икономистът предупреждава за трайна безработица, растящо неравенство, посегателства срещу творците и военни решения извън човешкия контрол Капаро, блокиран профил и несъществуваща квартира: Българи изгоряха с оферти за Гърция Измамниците крадат снимки на реални апартаменти, предлагат ниски цени и прекъсват връзката след банковия превод
Жельо Вардунски посрещна 63-тия си рожден ден с изненада преди сесията в Камено Общински съветници, служители и жители поздравиха кмета с пожелания за здраве и нови успешни инициативи Дунав счупи историческия минимум: Реката падна до 23 см в Будапеща Товарното корабоплаване почти замря, круизни кораби заседнаха, а АЕЦ „Пакш“ е изправена пред риск от пълно спиране
Шок в детски лагер в Равда: Изведоха 17 деца заради опасни храни Инспектори откриха храни с изтекъл срок и продукти без документи за произход при акция на пет институции 17 млн. евро за МиГ-29: МО търси кой да ремонтира до 10 двигателя Новата процедура идва след провален търг, за който не беше подадена нито една оферта
Хедър Бенет и Нина Русева прекрачват рамките в изложбата „BEYOND RULES“ в Бургас Експозицията е визуален разказ за човека отвъд наложените обществени роли и може да бъде разгледана с безплатен вход от 31 юли до 30 август Ректорът на БДУ е сред учредителите на Алианса за устойчиво развитие на изкуствения интелект Организацията обединява представители на бизнеса, науката и предприемаческия сектор с обща мисия за насърчаване на устойчивото, етично и отговорно прилагане на изкуствения интелект
Търсите ефективно лечение на алопеция в София? Как експертите в Лозенец помагат на пациентите? От андрогенна алопеция до стресов косопад - прецизната трихоскопска диагностика в кв. Лозенец спасява фоликулите навреме Катастрофа с моторист затвори АМ Тракия край Ямбол, движението към София е блокирано Трафикът се отклонява през Зимница и Ямбол, а движението при 20-и км към Бургас вече е възстановено
Лукс без граници: Как живеят Роналдо и Джорджина в Саудитска Арабия Футболната звезда и годеницата му съчетават семейно спокойствие с дизайнерски тоалети, редки бижута, частни полети и ваканции край Червено море 28-годишен карнобатлия подкара Опела си с 2,41 промила Полицаи спрели автомобила малко преди полунощ на ул. „Димитър Благоев“, водачът е задържан