Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Издирван от Европол за опит за убийство бургазлия пробва да смени паспорт в посолството в Копенхаген, изпускат го

Даниел Пешев беше обявен за един от най-опасните престъпници на Стария континент
Ключови думи: издирван, опит за убийство, Даниел Пешев, Пламен Младенов, Европол, дело, изчезнал, паспорт, посолство, Бургас, Флагман
Бypгaзлията Даниел Пешев, който наскоро бе обявен за един  от най-опаcните издиpвани пpеcтъпници, пpез октомври м.г. е посетил Бългаpcкото посолство в Копенхаген и въпpеки че за него има европейска заповед за арест, задържане не е последвало, пише 24 часа. Това стана ясно на заседание на Бургаския окръжен съд по дело, в което 29-годишният Даниел е обвинен за опит за убийство, останало недовършено единствено заради спешната намеса на медици.

Председателят на съдебния състав Георги Пепеляшев обяви, че Пешев сам е подал заявление за смяна на документи, а след това упълномощил жената на брат си Боряна да получи новия му паспорт. Според адвоката на издирвания – Красимир Кацарски, той обаче не е успял да си вземе документите. Адвокатът потвърди в съдебната зала, че Даниел Пешев вече знае за готвенето срещу него дело. Той се защитава и от Ина Лулчева.

Съдът все пак реши да спре производството, тъй като имало сигурни данни къде се намира Даниел Пешев, за да може той да бъде задържан и доведен.

Както Флагман.бг вече съобщи, престъплението е извършено през 2005 г., след скандал 18-годишният тогава Пешев е пробол на 7 места с нож Пламен Младенов. Мъжът оцеля, но днес не бе в съдебната зала заради бъбречна криза. (ВИЖТЕ ПОДРОБНОСТИ В НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Асен Блатечки лично покани бургазлии на театър под звездите на Морска гара Хитовата комедия „Мръсното копеле“ с Николай Урумов, Светлана Бонин и Христо Бонин ще се играе на 19 август от 20:30 часа Без КЕП и без хартия: Бургазлии получават здравното си досие в телефона Приложението еЗдраве се активира в РЗИ, РЗОК и Информационно обслужване след лично посещение с телефон и документ за самоличност
Дунав отстъпи и разкри останки от мамут край Ряхово Учени откриха долна челюст, два бивника и вероятно ребро от праисторическото животно 238 051 българи губят част от отпуска си: Новите правила удрят работещите на 4 до 7 часа От 1 януари 2027 г. трудовият стаж ще се изчислява пропорционално на отработените часове, което ще забави и натрупването на клас прослужено време
Установиха коя е жената, открита в куфар в Атина 38-годишната британка е пристигнала през Кипър, причината за смъртта още се изяснява Дженифър Анистън обмисля трета сватба, но годеж още няма Актрисата и Джим Къртис са заедно повече от година, а близки до двойката твърдят, че вече разговарят за общото си бъдеще
BMW реже 8000 работни места, Германия ще понесе основния удар Служителите в производството няма да бъдат засегнати, а преструктурирането ще обхване администрацията, развойните звена, планирането и част от мениджмънта Почина Том Чадбън - актьорът от Игра на тронове, Доктор Кой и Казино Роял Британският артист си отиде на 80-годишна възраст след кариера с повече от 120 роли в киното и телевизията
Откриха мъртъв 22-годишен с огнестрелна рана в Стара Загора До тялото е намерен пистолет без регистрационни номера, разследващите проверяват всички версии БТПП за бюджета: Плюсовете, дефицитите и липсата на реформи Цветан Симеонов анализира новия финансов план: Защо приходите са подценени, а дългът продължава да расте?
Кол центровете започнаха да изчезват: ИИ вече съкращава хиляди работни места Microsoft, Uber, банки и хотелски вериги прехвърлят рутинните разговори към чатботове и гласови агенти, а човешките оператори остават за най-сложните случаи Жесток скандал! Щяха да ни хранят с 19 тона пилешко и 16 тона масло, абсолютно негодно за хора СДВР с голям удар в склад до София