Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Първо във „Флагман”: Радан Кънев гони бургаския лидер на ДСБ

Д-р Георги Митев (вдясно) не е съгласен с напускането на Реформаторския блок
Ключови думи: ДСБ, ДСБ-Бургас, Радан Кънев, Георги Митев, Реформаторски блок, Петър Москов


Общинският и областен лидер на ДСБ-Бургас д-р Георги Митев ще бъде сменен. Това каза за „Флагман” източник от националното ръководство на партията.
Причината е, че д-р Митев е против официалната линия на ДСБ. Той настоява партията да остане в Реформаторския блок (РБ). Очаква се д-р Митев и хора от структурата в Бургас да се присъединят към новите органи на РБ, след като в събота блокът организира първия си Конгрес в София. Тогава ще се приеме официално правото на индивидуално и групово членство.

Д-р Митев открай време открито агитира в полза на РБ, макар че ДСБ вече официално напусна Реформаторския блок. Той се счита за верен на здравния министър в оставка Петър Москов, който наскоро бе изключен от партията на Радан Кънев. Москов впоследствие бе назначен за ръководител на предизборната кампания на блока за предстоящите парламентарни избори.

Д-р Георги Митев, който е общински съветник на РБ в Бургас, открито призоваваше с представители на Реформаторския блок да се гласува на втория тур на президентските избори за Цецка Цачева, което също бе в разрез с официалната позиция на ДСБ.

Той вероятно ще се бори до последно ДСБ да се яви заедно с РБ на предстоящите парламентарни избори. И тъй като това е малко вероятно да се случи, Митев и хора около него в Бургас може и да напуснат сами партията, за да се присъединят индивидуално или групово към блока. За това загатна източник на „Флагман” от РБ.

Пред „Флагман” Георги Митев днес коментира: „Моето мнение и сега е за оставане в Реформаторския блок. Ние сме били достатъчно силни в Бургас и достатъчно единни. Никога не се съм бил разединител, особено ако разделението не е на идейна, а на междуличностна основа. Това, че някой се разцепва от блока, означава ли, че той е по-красив, по-десен или по-ляв? Няма такъв филм. Блокът е десен проект и той ще си остане такъв. СДС е емблемата на дясното в края на краищата. Аз съм присъствал на разцепването на ДСБ от СДС – неприятен момент. Не желая да присъствам на повече разцепление, още по-малко да участвам в такова роене на дясното пространство”.
Това било мнението и като цяло на ръководството на ДСБ в града.


18
Коментара по темата
18.
Сиси152
25.01.2017 18:11:24
мн.неграмотни и неорентирани коментари....да,всеки има право на мнение,но едва ли е обективно и правдободобно.
Д-Р.Г.Митев,е ерудант,интелект и на светлинни години ,от всички нас.благороден и изискан,е съвкупност от добродетели,ум и финес.
засрамете се,и погледнете своята същност...кои сте,какво сте,и колко можете...
жалко за такива индивиди,недишащи,а просто съществуващи.
17.
Доци
25.01.2017 14:43:58
В България свястните хора се оплюват.Прогресират тъпаците Раданчовци.
16.
do 15
25.01.2017 09:40:52
даже без дпс и патриотите ще е най-добре мен ако питаш
15.
До Петър
25.01.2017 08:19:45
Проблемът не е в Лукарски или Кунева. За 27 години за всички председатели на СДС все се намира някой, който да каже нещо лошо. Проучванията ясно показват - десните избиратели искат Обединение! Затова Реформаторският блок влезе в парламента - защото показаха, че се обединяват! Сега за съжаление ако не успеят да си разделят куклите и парцалките, в парламента ще влязат само ДПС, ГЕРБ И БСП. И тук таме някой "патриот:. Това ли искаме?
14.
Да
25.01.2017 08:09:01
Митев ли бе? Та тоя е въздух с много малко налягане. Цялата им структура е от 2-ве жени, един недорасъл гей и тоя конски доктор.
13.
Hu
25.01.2017 08:06:33
Тоя крадец е солташак на другия крадец Марков, от край време си лижат топките и се мислят за мъже. Има 3-ма човека покрай него.
12.
Петър
25.01.2017 07:50:37
Избирател, Лукарски не е СДС, а за Кунева...
Ще има обединение, но в дясно обединението е невъзможно с ДБГ или ГЕРБ. Иначе е интересна галимацията в "избирателната" ни система! Можем спокойно да се възприемаме, като хронични мазохисти! Врякаме колко зло ни докарала промяната или демокрацията! А защо гласуваме в тая лоша демокрация за едни и същи партии?! На всичкото отгоре идеологични различия не може да има, нито в ляво, нито вдясно!
11.
fofa
25.01.2017 01:16:11
Kostowisti e rawno na prestapnici
10.
Хаха
24.01.2017 22:43:12
Тинята си остава тиня и подлогата си остава подлога.., а този е от най-долните предатели, който освен това е и пълен тъшак!
9.
Дсб
24.01.2017 22:11:21
Да го изгонят. Дрът комуняга лаком за власт и пост кат Кунева
8.
Избирател
24.01.2017 22:04:20
Гледахте ли БНТ? Проучванияна дават 3,7% на РБ и 1,1 на ДСБ. Над 70% от избирателите на тези формации искат явяване в коалиция. Христо Иванов - 0,7%. Осъзнайте се, слушайте волята на избирателите и спрете с тези детски сръдни! Това се отнася най-вече за Радан!
7.
Do 5
24.01.2017 22:00:07
Гошо да ти еба путката майна в калния гъз да еба!
6.
Ббб
24.01.2017 20:31:45
Цццц
5.
Гошо
24.01.2017 20:15:10
Флегмиииии пак мълчите за централния плаж в Бургас. 5 лева чадър и 7 шезлонг !!!
4.
Щеко
24.01.2017 20:03:18
Ва не е ли Бай Гъз хаха неска гледам ония калъф манчев...яко ромско присъствие...100килограма ще готви.кой ше яде незнам
3.
Флегамни
24.01.2017 20:02:41
Флагман винаги във всички теми да няма спам в коментарите! Ще съм благодарен
2.
ВНИМАНИЕ!!! ВИРУС!!!
24.01.2017 19:57:25
Флегмани, на вас ли говоря!!!шшшшшш Ако не пускате статия за Радев до една година ще отида в Бургас, нося оръжия и ще стреля терор в центъра на града и внморето!!ш
Сега тръгвам от хотел Маринела!!!

Пристигам сега, Николов! Ще убия кмета во!
1.
висок
24.01.2017 19:14:31
Мдаа, разума няма място в ДСБ, затова този ще го гонят!
  Добави Коментар
Получи огромно признание Надал с разгромна победа в престижна класация Прави съдбоносен избор Виктор решава за Любомира и Клаудия в утрешния епизод на реалитито
Информационният здравен център Ashkan Life чества 10 години и посреща в нов офис Широкият спектър медицински услуги – от диагностика до крайния стадий на лечението и индивидуалният подход са най-важният белег за успеха Пожар в къщата на Стармър Гъмжи от полиция около дома
Проблем с тока и метрото в Лондон Преустановено е било движението по две линии на метрото Тръмп е готов да отиде в Истанбул, чака се решение на Путин Може да има среща между 4 президенти
Шокиращ инцидент в Германия, замесени са деца 14-годишно момче е прободено много тежко от 17-годишен, друг тийнейджър също е ранен Почина известен бизнесмен Близките му веднага подали сигнал на спешния телефон 112, но пристигналите медици само констатирали смъртта му
Грандиозен скандал: Новиков, сподели, че... Семен пропуска Световното заради неразбирателство със Станка Златева? Президентът подписа указ касаещ Крум Зарков Зарков поиска да бъде освободен като секретар на държавния глава
Тези зодии са магнит за негативна енергия Тези знаци са склонни да бъдат по-интровертни, заземени и отзивчиви към външни влияния  4 медала завоюваха малките каратеки на СК "Бушидо"-Несебър от държавни първенства Всички несебърски състезатели са дебютанти и се представиха чудесно