Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Русия, Турция и Иран не поканиха САЩ на преговорите за Сирия

Ключови думи: сирия, турция, русия, иран, преговори
Държавният департамент на САЩ съобщи, че Русия, Турция и Иран не са ги поканили за преговори относно Сирия.

„Макар да не сме на масата, не сме поканени за участие, той (държавният секретар Джон Кери) възнамерява да остане в контакт със своите колеги” – заявил представителят на Държавния департамент Джон Кирби, цитиран от rusvesna.su. „Ние не сме въвлечени активно в тези дискусии” – добавил той.

На въпроса дали признават, че САЩ са отстъпили инициативата за Сирия, Кирби отговорил отрицателно. „Не съм съгласен, че нещо сме отстъпили” – казал той.

Очаква се срещата в казахската столица Астана да бъде проведена на 23 януари, а в Женева на 8 февруари под егидата на специалния посланик на ООН по Сирия Стефан ди Мистура.
3
Коментара по темата
3.
Г.С.
07.01.2017 22:18:42
Абе негрите не ги жалете хич!Въобще не са цвете за мирисане,оня ден бяха отвлекли един бял и се гавреха с него миличките без защитни негри.Те са като тукашните цигани,не работят,престъпноста сред тях е голяма,лежат на помощи и либералите ги ползват за избори.
А относно Сирия,дано държавата да остане цяла както си беше и русия да не клекне пред ернасран,всички турски военни трябва да се разкарат от Сирия час по скоро!
2.
wai wai
07.01.2017 21:38:01
Занапред така ще е
1.
_nib_
07.01.2017 20:21:57
Тея мръсни бъркачи все да ги канят някъде.Да си гледат тях си и да спрат да бият,ко да бият,да убиват,негрите си.
  Добави Коментар
Двама гладни мъже срещнаха питон, съдбата на влечугото бе трагична Змията е убита и изядена Започват яки ремонти на АМ Тракия, вижте къде ще са В следващите дни ще се ремонтира аварийно аутобана
Зловеща находка на брега край Солниците в Бургас Труп на делфин шокира бургазлии Мощна кола фуча с 4 пъти над позволената скорост, няма да повярвате какво уловиха на шофьорското място камерите Създаде се впечатление, че малко кученце шофира с близо 200 километра в час в руската столица
Татяна Султанова: Сливен се е превърнал в национална автоморга! По време на заседание на парламентарната комисия по околна среда и водите миналата седмица Султанова за пореден път повдигна въпроса за инцидента край сливенското село Чинтулово, където в края на юли горя обект, използван за складиране на автомобилни гуми Невиждан разгром! Ще се шашнете колко гола вкара "Несебър" в мач за първенство 9:0
Огромна акула осигури кърваво зрелище близо до брега Хищникът се храни пред публика Айтос посрещна Първия учебен ден (СНИМКИ) Преди да седнат на отрупаните с подаръци и балони чинове, първокласниците получиха Ключа на знанието от кмета Васил Едрев
Искат смъртно наказание за убиеца на Чарли Кърк Очаква се Робинсън да бъде обвинен официално в рамките на съдебно заседание в Прово, на което ще участва чрез видеоконферентна връзка от затвора в Испаниш Форк България и САЩ подписаха Съвместно изявление в подкрепа на ядреното сътрудничество между двете държави С това обогатяваме с най-модерни съвременни технологии десетилетния си опит при безопасната експлоатация на ядрени мощности, каза министърът на енергетиката Жечо Станков
Вълк нападна 5-годишно момиче на плаж в Халкидики Властите издирват дивото животно с дронове, камери и капани На крачка от Гран При: Никола Цолов е първият българин във Formula 2 Пилотът има пълният шанс след няколко години да се изправи рамо до рамо срещу Макс Ферстапен и Люис Хамилтън