Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Невинно забавление или опасност? Младежи дрифтират на паркинга на Метро (ВИДЕО)

Снимката е от видео, публикувано в социалните мрежи
Ключови думи: бургас, дрифт, сняг, паркинг, метро
Ентусиасти се забавляват в снега на паркинга на магазин Метро, където хлъзгавата настилка, покрита със сняг, им позволява да изпробват возилата си в поредната доза екстремно шофиране.

В късния следобед група от шофьори форсират двигателите на колите си, дрифтирайки спокойно из почти празния паркинг на хипермаркета, намиращ се на изхода на Бургас. Те правят така наречените кръгчета, необезпокоявани от никой.

Голямото пространство пред магазина все още се използва от бургазлии, тъй като Метро е денонощен. На видеото се вижда, че въпреки снега, на паркинга все още има паркирани автомобили на пазаруващи хора.

Дали действията на младежите, които дрифтят там, е опасно за минувачи и клиенти на магазина или е просто забавно занимание преценете сами в следващото ВИДЕО:

36
Коментара по темата
36.
Bars
09.01.2017 17:21:24
Няма ли КАТ да им драсне по един акт на тия дрисльовци ???
35.
Хахо
08.01.2017 12:22:28
Аматьори
34.
гхфхг
08.01.2017 12:02:10
Тва беше момиче тъпаци и е Мерцедес,а не БМВ
33.
предател
08.01.2017 11:58:03
Къде е казармата за тези момченца. Там да си правят дрифтовете.
32.
До коментар N: 6
08.01.2017 10:17:23
Пусни си телевизора и ще видиш къде са.
31.
Клиент
08.01.2017 10:02:45
A къде е упрaвaтa нa мaгaзинa зa дa ги спре? Нaшите коли сa зaстрaшени покрaй тези мaлоумници!
30.
наблюдател
08.01.2017 09:54:19
Учудвам се, че в заглавието липсва думата: ЕКСКЛУЗИВНО!
29.
т
08.01.2017 09:49:42
Типичен малоумен дрисльо.
28.
AMG //
08.01.2017 09:41:09
взели са от бабите си по 2 хилки да си купят беемвенца и да са гъзарчета с 20 годишни коли , a нямат пари за зимни гуми :D
27.
бай Стойчо
08.01.2017 08:14:12
По коледа под елхата на Метро имаше нагъзе един тъмен младеж с голямо дупе.
26.
xaxax
07.01.2017 23:44:44
tva da ne mojesh i na prazen parking e za smqh.. tam da stoqt da ne izlizat na ulicata che shte gi ima vtori pyt v novinite
25.
Q7
07.01.2017 23:32:02
Киселото мляко и грузинеца са изтървани олигофрени. Много искам да ги срещна лице в лице и да ги ограмотя малко.
Ще изкарват добри пари като мъжки пеперудки по ривиерата.
24.
Тноэщ?г
07.01.2017 22:29:41
Ti prai kavali na larito tam ,beshe s edna shkoda 120L,posle az doidoh iti se izpikah v ustata,stana kato kladenec
23.
диян тончев камбаната
07.01.2017 22:00:52
I AS PRAVIX TAM DRIFT S MOITO BMWE A NA MLIAKOTO JENA MU MI DUHA V KOLATA .KURA MI BESHE SIRENIASAL
22.
manafa
07.01.2017 21:27:24
Ей там следобед на снега изнасилиха,Атанасов Изгрев19,сцепиха му тренираната газяга.
21.
дали е безопасно
07.01.2017 21:22:08
Кола да лети безконтролно по снега и то на 100 метра от второ районно
20.
.....
07.01.2017 21:16:28
то страшен дрифт
19.
Безпристрастен
07.01.2017 20:50:34
Веднага нареждане ейй, малумни хорица, без личен живот, Тъпанари.
18.
.............
07.01.2017 20:48:27
Obshtinata da napravi pistata na ravnec legalna i nikoi nqma da se varti na parkingite. Heitari mnogo na klaviaturite. Selqnduri jalki.
17.
dfsfds
07.01.2017 20:27:18
Selqni
16.
ха
07.01.2017 20:20:47
С тези пикливи таралясници,само това могат.Иначе на пътя буксува,като напикана мома.
15.
гггггггггггггггггггггг
07.01.2017 20:00:22
по безопасно ли е по пътищата
14.
xaxaxaax
07.01.2017 19:59:39
Хахаха, бмв се върти много лесно, особено на сняг, ама туй дете зад волана или е бавно-развиващ, или е бързо-изоставящ. Не изключвам да е и от двете по много. Хахаха, много слаб шофер, ама мноооогооооо, дай му гаааз колкото можеш, глОпак, хахаха !Развесели ме поне, евала :) Ставаш за клоун !
13.
Бургазлия
07.01.2017 19:59:21
Каква уникална новина, уважаеми съграждани! Аз не съм на себе си от вълнение! Невероятно е!!!
12.
Манафа
07.01.2017 19:56:28
В Бургас като падне сняг и всички BMW-та стават над 300к.с. ТоЗ сребристия кошник, как е стигнал до Метро ...изобщо не може да тръгне ...неуправляем курник.
11.
хора без работа
07.01.2017 19:55:27
да си купиш кола и да нямаш кво да я правиш - нагледно. Типична черта на хора със стари бмв-та
10.
Toyta
07.01.2017 19:48:48
То не е интересно като има сняг с bmw _ та голям смях са те не могат да тръгнат
9.
Георги
07.01.2017 19:46:42
Тюфлеците от УКОРС къде са или те глобяват само спрелите за дюнери до Новата поща?Или негово сияние кмета Слънце да иде и да огрее ще разтопи снега и да ги видим тогава къде ще дрифтят!
8.
Млякото и Руснака
07.01.2017 19:39:27
Ние сме хомосексуалисти.
7.
MLQKOTO I ROSNAKA LIFE HD FULL S KO 7
07.01.2017 19:32:59
Aeij teq podvijni konserwi strovat kolkoto vazdushniq filtar na ko swdmicata koda obshtuwame poiche no komend
6.
ало
07.01.2017 19:32:05
А кат къде са
5.
dddd
07.01.2017 19:29:46
Ко ви пречат бре?Те в мола дрифтят дето е с пьти по опасно
4.
Иво
07.01.2017 19:29:29
Грозни БМВ барутници за 2000 лв. Комплексарска история!
3.
Myxaxaxaxa
07.01.2017 19:25:28
Bahti parodiqta
2.
MLQKOTO I ROSNAKA LIFE HD FULL S KO 7
07.01.2017 19:23:59
Kadee tvae jini daotidem sko sedmicata v12bitorbo supercharged limitet edishan davi pokashem malko drivt nateq shmatki zaspali davi iba zadnite vazglavnici
1.
Vazrajdane
07.01.2017 19:20:13
Nqma qdove vsichki driftari si drftvat v raiona na elhata a kolite si parkirat pred magazina v drugata chast, ostavete da se kefim 2-3 dena kato ciganeta na 20stotinki
  Добави Коментар
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници Зрелостниците от трите местни училища получиха своите дипломи за средно образование в препълнения салон на читалището Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи Футболистите на Димчо Ненов се събират на 29 юни за първа тренировка преди новия сезон в Трета лига Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата Всяка втора обява у нас е за търговски кадри или складови работници, като компаниите масово привличат служители с акции, ваучери и луксозни бонуси Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания Лидерът на лейбъристите се огъна под натиска на собствената си партия, а Анди Бърнам вече се очертава като фаворит за поста
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет Невероятният морски танц се разиграл вчера привечер, секунди след като първият бозайник изплувал пред джета на Мартин Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите Общо 122-ма пияни и дрогирани водачи са задържани при мащабна акция на Европол, всеки втори проверен е в нарушение
Арестуваха китайски шпионин в София ДАНС подала сигнала, а Софийската градска прокуратура привлече мъжа като обвиняем Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща Това е 17-ото поредно издание на ветроходното събитие
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace Районът е отцепен, разследващите събират доказателства Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия.