Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Стана ясно кой е убиецът на руския посланик Андрей Карлов (ОБНОВЕНА)

Нападателят е бивш полицай, уволнен е след неуспешния опит през лятото за военен преврат в Турция
Ключови думи: андрей карлов, нападение, турция, убийство, флагман, русия, руски посланик
Мевлют Мерт Ялчънташ е убиецът на руския посланик Андрей Карлов. Това съобщи преди минути турският вътрешен министър Сюлейман Сойлу, предаде Хабер тюрк.

Нападателят е на 22 години, роден е през 1994 г. Завършил е полицейска школа в Турция, след което започнал да работи в системата на МВР, бил е в турските специални подразделения за справяне с безредици. По информация на турските медии той е уволнен преди няколко месеца във връзка с разследването за неуспешния опит за военен преврат в южната ни съседка. Това обаче не бе потвърдено от властите.

Вътрешният министър съобщи, че при стрелбата тази вечер в художествената галерия са ранени още трима души. Той е категоричен, че нападението е срещу руско-турските политически отношения.

Очаквайте подробности!
8
Коментара по темата
8.
до 4
20.12.2016 09:52:34
Ей тъпа руска мурзилке,
я обясни защото русия има 2 "отечествени" войни, а всички останали са "освободителни"?

http://histerl.ru/vse_mareriali/tablici/voini_v_kotorix_uchastvovala_rossia.htm

И това е само до 2000 г, не са включени Грузия, Украйна , Сирия.
7.
До big
20.12.2016 07:48:34
Не е от дилъра...Това при него е потвърдена диагноза и е нелечимо...
6.
big
20.12.2016 01:20:30
FREE BULGARIA да смени дилъра
5.
Месе
20.12.2016 00:26:27
Историята помни и казва, че колкото и две страни да са в конфликт - вестоносеца не се убива! Закон!
...Той квото е имал да казва го е казал, така че убийството му не прекратява изтеклата информация! По-скоро убийството възпрепятства по-нататъчни действия и според мен, Братята са си го утрепали!
Адмирации за птисъствието към Руснаците!!! Без следи!
The subscriber you have dialed is unavailable or outside network coverage.
4.
ЕЙ
20.12.2016 00:12:53
По-просташки коментари могат ли да родят болните ви мозъци? По-големи окупатори от САЩ няма!!! Те се месят навсякъде- Виетнам, Камбоджа,Афганистан,Югославия,Косово,Либия,Ирак,Сирия,Египет...Затова има бежански поток, от който си патим и ние, атентати из цяла Европа- последния в Берлин...СВЕТОВЕН ХАОС!!!
3.
Сулю Пулю
19.12.2016 22:03:19
Както е казано в една стара народна песен - "Нека плаче и твоята майка, както и моята..." или поговорката "Който сее ветрове - жъне бури".
Вечните "освободители" сега вършеят в Сирия и както винаги "се борят за мир". Ами да си носят последствията, сволочите му ниедни...!
Това са те - хора с мерак да завладеят целия свят, за да изпият всичкия антифриз, зимна течност за чистачки и препарати за почистване на вани.
2.
БКП
19.12.2016 21:34:43
Браео. Достойна постъпка.да мачка путинка и лизачите му
1.
FREE BULGARIA
19.12.2016 21:27:35
Bravo na gotinia Scarface.
Strelia po groznia federalen rusnak koito durji ruskia narod v okupacia pod rejima Putin.
  Добави Коментар
Рецидивист опита да изнасили жена в магазин Джоузеф Лий Дейвис решил да краде дрехи, но в последствие опитва да насили американка Кралят на Дания ще посети Гренландия Визитата изглежда знакова
Лъвовете ще усетят огромно облекчение на 30 януари - съдбата им поднася приятна изненада Астролозите предричат позитивна развръзка за Лъвовете в последния работен ден на месеца Страховитите предсказания на Нострадамус за 2026-а "В тъмнината на ума ще се роди светлина, която ще засенчи своя създател", пророкува той
В Бундестага към Мерц: Обади се на Путин веднага Чуват се критики към политиките на канцлера По 140 удара с камшик заради извънбрачна връзка, закъса и полицай В Индонезия бичуват и за употреба на алкохол
Росен Плевнелиев стана монархист и скастри Румен Радев, че е абдикирал Той е третият държавен глава в третото българско царство, който се отказва да е държавен глава, поясни президент 2012-2017 г. Колко стават заплатите в образованието? Главен учител и възпитател ще получават 1225 евро
НАСА откри обект, сходен на Земята, но скован от студ Възможно ли е да има признаци на живот на далечна планета Знаете ли коя е какичката, която вика за Алкарас от ложите в Мелбърн Оказа се, че Карлитос има известна фенка
Надежда Йорданова: „Възраждане“ се сдоби с нов имот след промените в Изборния кодекс Тя не посмя да говори за санитарен кордон и срещу президент (2017-2026), но вижда в появата му опасност за България  Мъртво пиян катастрофира на пътя Бургас-Варна Шофьорът е хванат с 4 промила алкокол в кръвта