Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Андон хванал за косата съквартирантка на тъщата си и й строшил ребрата

Ключови думи:
62-годишен благоевградчанин, раздавал юмручно правосъдие, бе осъден на 2 години условно. Андон Червенков бе признат за виновен за причиняване на средна телесна повреда на Милена Коларска, която била със счупени ребра от побоя. Екшънът се разиграл в кв. „Струмско“, пише struma.bg.

Вечерта Андон Червенков поканил на гости колегата си Боян Боев и майката на жената, с която живеел на семейни начала - Мариола Манова. Тя ги помолила да отидат до квартирата, която ползвала доскоро, за да си вземе багажа, тъй като била влошила отношенията си с хазяйката. Опитите й да си прибере вещите се оказали безуспешни, най-вече заради съквартирантката й Милена Коларска.
Около 22 часа тримата били пред вратата на апартамента и, когато позвънили, им отворил Иван Чакъров, който се представил като приятел на Милена Коларска. Той пуснал и тримата да влязат в жилището, като Андон Червенков веднага им се развикал и попитал защо пречат на тъщата му.

Кавгаджията не дочакал отговор и забил един юмрук в лицето на Иван Чакъров, който паднал. След това се насочил към Милена Коларска, хванал я за косата и започнал да я удря. Жената също паднала на земята и той продължил да я рита с крака по тялото. Приятелят му Боян Боев се опитал да го възпре, но не успял. Андон сам спрял, след като видял, че жената лежи на пода и не може да стане.

В резултат на побоя тя е приета в хирургичното отделение на болницата с 4 счупени ребра, което причинило затруднение на дишането й за няколко месеца. Андон Червенков е обвинен за причиняване на средна телесна повреда и е изправен на подсъдимата скамейка. Съдия Екатерина Николова го осъди на 2 години условно с 3-годишен изпитателен срок, както и да плати 8000 лв. обезщетение на Милена Коларска.

Присъдата подлежи на обжалване.
2
Коментара по темата
2.
Джендър
24.01.2019 22:17:14
Само в България може да лежиш в затвора ако откраднеш буркан с краставици защото няма какво да ядеш но за побои плащаш си и няма да те наемат дори да потрошил двама трима...пито платено...е....о....изпратено
1.
БГ
02.12.2016 16:21:45
машина!
  Добави Коментар
Шерцингер гледа българско предаване Направи й впечатление пантомима Гери от Игри на волята потъна в скръб (СНИМКА) Инфлуенсърката загуби майка си
Какво се случва с Крисия и Никола Цолов? Гаджета ли са? В Национален парк „Пирин“ откриха мъж, обявен за починал преди години Служители на парковата охрана открили мъжа, който проявил агресия, когато му били поискани  лични документи за да му бъде написан акт за нарушението
Не купувам безобразно скъпата Нутела, а си я приготвям сама у дома от обикновени банани: Здравословна и вкусна! За разлика от класическата Нутела, тя не съдържа палмово масло или рафинирана захар Тази течност може да предотврати редица здравословни неприятности Какаото е много полезно, сочат експерти
Тайна съставка прави перфектни тези палачинки Рецепта без дупки за солен и сладък пълнеж! Масова стрелба до България Има жертви в Гърция
Подарък за учителите в Деня на будителите: Увеличават заплатите им Kонкретните параметри все още се обсъждат със синдикатите и директорите, посочи министърът Сърбин с гръмко изказване за Мони Николов Подчерта, че Симеон е бижу в спорта
Вкусна, топла и ароматна гъбена супа с пиле Идеална за студените есенни дни Наводнение във Варна Получиха се водопади