Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Уникални снимки! Новата първа дама изгря на модния подиум

Ключови думи:

Сайтът View Sofia реши да превърне новата първа дама на България Десислава Генчева в истинска знаменитост и да я „качи” на модния подиум.
Съпругата на новоизбрания президент на Република България - ген. Румен Радев събра погледите на всички още с появата си в изборния ден.

Сега обаче интересни колажи я превърнаха в истинска манекенка, която да определя модните тенденции за бизнес дамите у нас. В нейния случай това няма да е и толкова трудно, защото дамата има приятна, добре поддържана висока фигура, хубаво лице и чудесни пропорции.

Госпожа Генчева-Радева бе трансформирана в някои добри примери от новите колекции на дизайнери като Calvin Klein, Hugo Boss и Valentino.

7
Коментара по темата
7.
Брад Пит
18.11.2016 23:47:32
Ебати скумрията.
6.
Ххl
18.11.2016 21:48:33
Анита Бошнакова от предната статия е голям миндил, кефи ме!
5.
123
18.11.2016 15:33:42
да обсъдим и ФЮРЕРИНИ МЕРКЕЛ- нашта първа дама стои по добре на паважа
попитала фюрерини меркел американските и руските генерали след посещението на Обама
- и сега какво ще правим любов или война
Американските и руските генерали отговорили . ВОЙНАААААА
4.
123
18.11.2016 15:27:13
а за настоящата първа дама на Плевнелиев ...................
3.
!!!
18.11.2016 14:56:22
Голям зор дa ни притиквaте тaя зa "убaвицa", ми не, не е! Бaш си приличa нa цигaнкa от гетaтa.
Но не е в товa въпросът. Интересувa ни новоизлюпеният президент. Зa него пишете, кaкво мисли, мисли ли въобще или сегa му подaвaт кaкво дa "мисли", ей тaкивa нещицa ни вълнувaт.
2.
bustan
18.11.2016 14:38:40
Ние какво избирахме модели или управници защо занимавате хората с техните партньори в живота пишете какво става и се случва в България .
1.
w
18.11.2016 14:29:41
Навсякъде по новини и сайтове се пише и говори само за другарката. Имам чувството, че избрахме нея, не Радев. Пишете нещо и за вицепрезидентката и евентуално за мъжа и .... за да има интрига.
  Добави Коментар
DeepSeek вече е най-скъпият старпът в Китай в областта на AI Всички инвеститори, с изключение на Националния инвестиционен фонд, не са инвестирали директно в DeepSeek Шок за зрителите: Игри на волята с нова водеща, Ралица Паскалева е аут Ивет Лалова ще се присъедини към водещия Павел Николов
Тежка катастрофа край Якоруда, трима са ранени, а двама загинаха Челният сблъсък е бил между Опел и товарен автомобил Три зодии постигат заветните си мечти до няколко дни Неочаквана идея може да промени плановете и да даде мощен тласък към ново начало
Заради шума, наподобяващ атака с дрон, забраняват движението на скутери и АТВ-та през нощта Специфичният шум от леките превозни средства затруднява работата на системите за противовъздушна отбрана в Крим 28 студенти завършиха новото издание на Vivacom Техническа академия, половината от тях вече са стажанти в компанията От създаването на Vivacom Техническа академия до момента през програмата са преминали над 350 участници
Инфлацията в Гърция лишава близо половината граждани от лятна почивка през тази година Проучване на социологическата агенция отчита сериозно влошаване на жизнения стандарт и затруднения при покриването на транспортните и жилищните разходи Официално: Замразиха депутатските заплати на малко над 4200 евро Народните представители гласуваха със 193 гласа "За", без "против" и "въздържали се"
Потресаващо убийство: 50-годишен мъж умира след удар с крак в лицето заради неплатена сметка Близки на единия задържан заявяват, че съдържателят на заведението го е извикал с цел - полицията да се фокусира върху него Домакински трик с оцет прави захабени кърпи отново меки Тайната на перфектното пране
Прогноза за времето и народни вярвания за 17 юни Ден с особена енергия Умишлен палеж вдигна полицията и пожарната в Средец на крак Извършителят е 49-годишен мъж