Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Три жени и мъж отпиха първи от победното шампанско на Радев

Ключови думи:
В нощта на изборите, в най-първите минути на радост и опиянение за президента Румен Радев, до него са били три жени и един мъж.  Снимка разкри, че именно те са първите, които са отпили първата чаша шампанско с него.

И така: три жени и един мъж се набиват на око веднага като погледнем снимката, направена веднага след като стана ясно, че вотът за генерала е убийствено по-висок от този за съперничката му.

Тук са обичайно заподозрените: новото вице - Илияна Йотова, която логично е щастлива, защото половината от щастието е за самата нея. Все пак Червената лъвица е част, и то много съществена от победата. Всъщност според запознати бившата журналистика била винаги готова да изслуша и помогне на всеки - затова и е една от любимките на социалистите.

Втората жена - Корнелия Нинова. С високо вдигнати ръце, усмихната - личи си, че се радва искрено за победата. Но тя - победата, си е в много голяма степен и нейна лична. Защото Нинова заложи себе си с кандидатурата на Радев. Въпреки че всеобщо е мнението, че това не е победа на Корнелия Нинова, няма как да не се запитаме - а ако не беше победил Радев, това нямаше ли да е огромна загуба за Нинова като лидер на социалистите, пита Trafficnews.bg.

Третата жена всъщност е първата дама - Десислава Генчева. Колкото и да им се искаше на някои тя да бъде любовницата, оказа се просто... съпруга. И независимо от противоречивия й тоалет, който май беше обсъждан повече, отколкото речта на съпруга й, жестът й, щракнат от фотообектива, е достатъчно красноречив - на самоуверена, вярваща в победата на мъжа си жена, която като че ли казва: "Естествено, победихме!".

Четвъртият до президента Радев неочаквано (или не съвсем) е бившият кмет на село Труд Николай Копринков, кандидат за кмет на община „Марица“, сега член на червения Национален съвет и... дългогодишен приятел на генерала. Може би затова той е най-засмян на снимката, определено е във възторг от това, което се случва с неговия приятел.

И така - тези четиримата бяха с Генерала, преди да стане президент. Те бяха и плътно до него, когато стана ясно, че той ще е президентът. А кой ще продължи и по новия път на генерала, тепърва ще стане ясно. Защото след шампанското и еуфорията идват работата и проблемите...
3
Коментара по темата
3.
A!
16.11.2016 16:48:06
А как Цецка ще нахрани баба Пена? Горката!
2.
До 1
16.11.2016 12:01:48
Баба Пена гласува за Радев и не гласува за Цецка, точно защото е гладна.
1.
За
15.11.2016 22:45:27
За благото на народа .Наздраве а баба Пена дето гласува за вас стои гладна
  Добави Коментар
Мъж почина при мистериозни обстоятелства във Велико Търново Почернената му съпруга с разтърсващ разказ 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже Андреа не е срамежлива
Бургазлията от "Ергенът" посочи на какво разчита най-много при първа среща с жена Валентин се счита за чаровник Невиждана жестокост - млад баща уби 11-месечното си дете Бруталната агресия е излъчена на живо в социална мрежа, кадрите вече са изтрити, но едно семейство се разпадна за миг
Двама гладни мъже срещнаха питон, съдбата на влечугото бе трагична Змията е убита и изядена Започват яки ремонти на АМ Тракия, вижте къде ще са В следващите дни ще се ремонтира аварийно аутобана
Зловеща находка на брега край Солниците в Бургас Труп на делфин шокира бургазлии Мощна кола фуча с 4 пъти над позволената скорост, няма да повярвате какво уловиха на шофьорското място камерите Създаде се впечатление, че малко кученце шофира с близо 200 километра в час в руската столица
Татяна Султанова: Сливен се е превърнал в национална автоморга! По време на заседание на парламентарната комисия по околна среда и водите миналата седмица Султанова за пореден път повдигна въпроса за инцидента край сливенското село Чинтулово, където в края на юли горя обект, използван за складиране на автомобилни гуми Невиждан разгром! Ще се шашнете колко гола вкара "Несебър" в мач за първенство 9:0
Огромна акула осигури кърваво зрелище близо до брега Хищникът се храни пред публика Айтос посрещна Първия учебен ден (СНИМКИ) Преди да седнат на отрупаните с подаръци и балони чинове, първокласниците получиха Ключа на знанието от кмета Васил Едрев