Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Побеснял баща повали с един удар съученик на сина си и го остави да се гърчи на пода (ВИДЕО)

Ключови думи:
Баща повали на земята с един удар в корема съученик на сина си и го остави да се превива на земята. Инцидентът, заснет от камера за видеонаблюдение, се е случил в начално училище във Вашингтон, САЩ, съобщава ksla.com.

На записа се вижда как бащата върви по коридора и минавайки покрай ученика, го удря с юмрук в корема. След това продължава по пътя си, все едно нищо не се е случило, поглежда момчето, което се превива на земята, и си тръгва. 

Към момента причините за инцидента са неизвестни.

Пострадалото момченце - Джон Мак Лин, е в шоково състояние.  „Бях в коридора, той мина покрай мен и ме удари в корема. Много ме болеше”, споделя детето.

Записите от камерата за видеонаблюдение поискала майката на Джон - Лена Мак Лин. Жената отбелязва, че до инцидента тя е имала добри отношения с всички родители и не разбира защо синът е преживял подобно нещо.

„Този човек вижда, че синът ми се гърчи от болка. Всичко, което казва в своя защита, е, че това е начинът, по който той си „играе””, възмущава се родителката.

От школото са категорични, че безопасността на учениците и персоналът са на първо място.

Случаят с нападението над момчето е предаден на полицията.


4
Коментара по темата
4.
Lord
27.10.2016 13:56:28
А Вие що биете негрите?
3.
Kiro
27.10.2016 13:18:11
Да си знае, че е негър
2.
МВР-то
27.10.2016 13:15:20
слаб родителски контрол , децата станаха много лоши
1.
eee bravo
27.10.2016 13:11:58
отмъщение за побойниците и в Електрото скоро ще има такова отмъщение...
  Добави Коментар
Подпалиха колата на водещ политик Инцидентът се случи на германска земя Фатална катастрофа в България Отиде си 36-годишен мъж
Какво се случва с Покровск? Битката се ожесточава Обявиха Идеалния футболен отбор Впечатлява
Кой подаде българско знаме на Цеца в РСМ? Флаг по време на концерт разбуни духовете Венци Стефанов с тежък коментар за мениджъра на Насар "Същото направи и с един мой футболист", заяви босът на Славия
Пребиха български кмет Нападението стана в село Нова дръзка кражба в Париж Обраха магазин за бижута
Разтърсваща информация за верижната катастрофа в София Бивш шеф в "Автомагистрали" помел колите Ето кога се очакват геомагнитна буря да достигне Земята На 6-7 ноември изригванията могат да окажат влияние върху чувствителни и по-възрастни хора
Последната звезда от „Записки по българските въстания“ си отиде Илия Илиев оставя след себе си богато творческо наследство и десетки роли в театъра и киното Зуека продава своите картини по 800 евро Това е сравнително ниска сума за авторски живописни произведения, особено когато зад тях стои човек с име и биография като неговата