Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Трагедия! Съсед прати в кома болна бургазлийка в "Меден рудник"

Жената била трдуно подвижна и не успяла да напусне дома си, за да се спаси
Ключови думи: бургазлийка, кома, обгазяване, печка с дърва, меен рудник, съсед, тежко състояние, трудно подвижна, полиция, разследване, УМБАЛ, Бургас, Флагман
69-годишна бургазлийка е в много тежко състояние след обгазяване в ж. к. "Меден рудник". Жената е приета в кома в УМБАЛ-Бургас вчера около 21 часа.

Трудно подвижната бургазлийка била полузадушена в следствие на обгазяване от страна на недобросъвестен съсед. Комшията решил да запали печката си на дърва, защото му станало студено. Той обаче не съобразил, че в същия момент силният дим нахлува в дома на жената, която заради състоянието си нямало как да избяга и да се спаси.

Служители на Четвърто РУ-Бургас установили на място, че двете жилища на ул. "Босна" ползват общ комин. Именно от там избил задушливият дим, който бълзо изпълнил стаята, в която смяла жената.

По случая е образувано досъдебно производство.
6
Коментара по темата
6.
Шебеци
15.10.2016 05:13:34
Как ще разбереш странджански ?!,тия печки нямат място по блокове и кооперации.
5.
5
14.10.2016 12:45:01
И аз не разбирам какво е виновен съседа?!?
4.
aaaa
14.10.2016 09:58:33
С какво е виновен съседът? Къде е неговата недобросъвестност? Значи ли че не трябва да се отоплява на дърва щом има общ комин със съседите? За какво ако не за отопление може да се ползва едни комин? Длъжен ли е всеки запалил печката си да вдигне съседите за да ги пита дали им дими у тях, когато той се топли? И т.н.
Единственото което логиката ми подсказва е че дадената 69г жена не се е грижила за дома си и коминът й не е добре измазан в нейната стая или дори капакът на розетката й не е бил затворен.
3.
@@@@@
14.10.2016 09:42:30
До №2
Текстовия редактор няма да направи разлика между спяла и "смяла", ако няма кой да го прочете, след като някой го е написал на "коляно" и бърза ... "бълзо" обаче е друга бира :-)
2.
Lele Male
14.10.2016 09:22:16
Дано жената се оправи.
П.С.
Задължително инвестирайте в текстови редактор.
1.
Bs
14.10.2016 08:48:01
Който бълзо изпълнил стаята, в която смяла жената !!!!
  Добави Коментар
В този български град честваха рожден ден на дупка Вместо традиционните жалби, гражданите съставиха официален поздравителен адрес, в който иронично благодарят за „постоянството“ на местната власт До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС Във видеообръщение Бабиш сподели, че е разговарял с експерти, според които социалните медии са „ужасно вредни за подрастващите“
VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители Те ще напуснат 10 години по-рано  До два месеца закриват българска онлайн медия Това идва на фона на закриването на румънската секция на медията, финансирана от Конгреса на Съединените щати
Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства Тримата са били добре облечени, а в автомобила е имало храна, множество бутилки вода, както и батерии за мобилни телефони, които обаче са били изключени Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан" Дечо вложи всичките си спестявания, за да могат да спрат това, което се случва там. Той купуваше дронa - струваше около 80 хил. лева", каза Мартин Гръбчев
Внезапно почина национален селекционер Илиян Василев е първият български хандбалист играл във френския елит Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев Бившият посланик в Москва е убеден, че държавата стои зад касапницата в Петрохан
Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“ Това е скандалът на века, обяви Жени Калканджиева  От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан Синът на княгиня Калина Сакскобургготска и изследователя и пътешественик Китин Муньос е прекарал близо два месеца в подножието на планината Суншан, в провинция Хънан
Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията Съпругата на Брус Уилис проговори за най-тежката истина около деменцията му Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев Много странни неща има в самото начало. Труповете намерени пред хижата, като за показ. Хижата запалена, но не напълно изгоряла, коментира криминалистът