Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Първо наказание за нахапаното дете в ОДЗ "Веселушко", отстраниха медицинската сестра на забавачницата

Детето е отишло с тези рани на детската градина, установи проверката
Ключови думи: одз веселушко, флагман, берна, нахапано дете, бургас, медицинска сестра
Медицинската сестра на ОДЗ "Веселушко" е отстранена от работа заради случая с малката Берна (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ). Това съобщи току-що кметът на Бургас Димитър Николов.
Градоначалникът още на 11-ти октомври разпореди пълна проверка.

До този момент е констатирано, че Берна е пристигнала в детската градина със седем нахапвания по цялото тяло. Медицинската сестра, която я е прегледала, не намерила това за смущаващо, тъй като детето било жизнено и според нея проблем нямало. Заради това и тя не е сигнализирала родителите. "Това са нашите слабости, установихме ги и виновните лица ще си понесат отговорността", каза Димитър Николов. Той уточни, че проверката в детската градина продължава от Държавната агенция "Закрила на детето", взети са обяснения от всички, които имат отношение към този ангажимент."Подготвяме наказание и за останалия екип, защото всички те са видели, че детето има белези, но не са уведомили родителите", допълни Димитър Николов.

Твърдението, че момиченцето е отишло на детската градина с рани категорично оборва тезата на майката на Берна - Ваня Пеева Риза, която твърдеше, че детето й е нахапано от друг малчуган в детската градина.

Припомняме, че съдебният лекар все още не е установил от коя дата са раните на малкото момиченце.


10
Коментара по темата
10.
A da vidim
14.10.2016 19:16:19
Номер 6- do do DD, gospojo Ahmedova, ne vi pravi chest da pishete komentari v podoben sait!
9.
Феликс
13.10.2016 11:31:12
Майката е патологична лъжкиня и интригантка. http://m.blitz.bg/article/42106
8.
БУРГАС НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД
13.10.2016 11:25:59
Нахапани деца, заклани котки, путбули, наркомани, летящи самоубийци, гнусни болници, неработещи инстутиции, разбити пътища, мутри, корупция, бюрокрация и високи данъци!
Уникално удоволствие! Видими резултати!
7.
do 6
13.10.2016 11:12:50
Как тогава медицинското пише, че захапката 2-3 см, това е захапка на дете 3 г? Не я оправдавам тая майка, но тази мед.сестра е ужасна, груба е и не работи с желание.
6.
do do DD
13.10.2016 11:09:54
Майката си е виновна отвсякъде. По-голямото и дете е хапало в несвяст в ДГ "Райна Княгиня". Неин проблем е, че не си е гледала децата кога се хапят, а сега заради заплеса и ще наказват медицинската сестра, дето я изкарват без вина виновна - само и само да не обвинят завеяната майка.
5.
Директорката
13.10.2016 11:05:14
Пак съм си шефкъ ве...да ми идети шундътъ чернъ
4.
do DD
13.10.2016 11:00:08
Отстраняват я, за да вържат версията, че майката е виновна. Бушона гърми, а неграмотната циганка си остава директор!
3.
Бесния върколак
13.10.2016 10:58:41
С други думи - гоним сестрата, за да запазим туркинята за шеф за градината!
Еваларка, Мома! Слагай феса, ибрик долен!
2.
Гайда
13.10.2016 10:47:57
Как може да си с тази фамилия Риза,а уж българка!
1.
DD
13.10.2016 10:37:15
Има ли свидетели освен самата мед.сестра, че детето е пристигнало с рани? Ако е невинна, защо я остраняват?
  Добави Коментар
БАБХ спря 18 тона опасни фъстъци от Египет Инспектори от Варна са установили в тях от три до пет пъти превишение на допустимите норми за афлатоксини Как немски дрон-камикадзе стана оръжие на апокалипсиса “Геран-2” е ефективен, евтин и трудно може да бъде свален
Цените на едро на повечето зеленчуци намаляват Остава да видим отражение и в домакинската количка. Чакаме Почина Алесандро Дзанарди – легенда на Формула 1 и параолимпийски шампион Семейството му не разкри подробности относно причината за смъртта
Задържаха мъж, заподозрян за отравянето на бебешка храна Случаят е от Австрия Пожар погълна къща във Варна На този етап се предполага, че става въпрос за късо съединение, но причините са в процес на изясняване
Жълт код за опасност от слана в шест области е обявен за днес Значителна облачност ще има обаче над Югоизточна България и на места там ще вали дъжд Обрат: Украйна учи Запада как се води модерна война Въоръжените сили на Украйна в момента са безспорно най-закалените в бой 
Дневен хороскоп за 3 май 2026: Внимавайте с парите, обещанията и алкохола!  Финансови уроци и силата на думите ще определят деня Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Как се побеждава страна, в която след като аятолахът каже „Алах Акбар, идва американският Сатана“ и скачат 90 милиона срещу него, попита той
Левски е шампион след 17 години чакане: 27-ата титла се върна на Герена Марко Дуганджич донесе победата с 1:0 над ЦСКА 1948, „сините“ прекъснаха серията от 14 поредни титли на Лудогорец Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Консултациите при президента Илияна Йотова започват на 5 май, а първият мандат може да бъде връчен още същата седмица