Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ето я една от биячките от скандалното видео с голото момиче (СНИМКА)

Паула - една от биячките в скандалния клип
Ключови думи: биячки, агресия, голо момиче, флагман
Истерията с клипа, в който пребиват и събличат голо момиче, продължава да се разраства. Участничките в клипа са изтрили абсолютно всичките си акаунти в социалните мрежи и инстаграм. Родителите им твърдят, че понасят много зле случилото се.
„Не мога да ви кажа на какво се дължи това. По принцип не е агресивна, но явно приятелите й са такива”, заяви майката на едното от момичетата. Тя твърди, че приятел на момичетата е снимал унижението. Дъщеря ми просто е била на мястото, но не е тя момичето, което бие и което кара другото да се съблича. Видяхме се с нея след това. Казва, че са се заплашвали една друга, даже не се познават с битото момиче, но и аз не знам на какво се дължи агресията”, разказа майката, цитирана от "Труд".

„Мисля, че става дума за момче, и то за момче, което преди това е имало връзка с нея, а сега има връзка явно с другото момиче. Те даже не са и приятелки, но се запознали в някакво кафе и започнали да комуникират”, казва още майката на едната биячка.

Майката на друго момиче, участвало в унижението, твърди, че на 15 септември детето ѝ не е отишло на училище, защото го е страх и срам от случилото се. Момичето обаче живее при баща си, който отказва да коментира скандалния клип.

Ученичките, които биха и съблякоха чисто голо момиче в Студентския град в София, ще бъдат наказани. Те ще бъдат задължени ежедневно да посещават психолог, който да им помага да овладеят гнева си. Наказанието идва ден след като прокуратурата и полицията се заеха със случая заради скандалния клип, който разбуни социалните мрежи.
3
Коментара по темата
3.
Гайда
16.09.2016 23:00:44
Не ми показвайте нея, а тези дето са я възпитали, абе къде е тъпия държавен апарат да смачква родители олигофрени, защото тая скоро ще почне да се множи вероятно. Тъпа управа имаме.
2.
Ицо Големия
16.09.2016 22:45:54
s tqzi grozna mucuna nai dobroto koeto moje da napravi e dq qde laina
1.
az
16.09.2016 20:23:29
ako mi padne,lo6o i se pi6e.6te q nakaja
  Добави Коментар
Шокираща агресия: Охранител наби дете в училище Случаят се разигра в Севлиево България вече има влак "Шкода" - ето каква максимална скорост развива Композицията е модерна, има 333 места
Мюсюлманите празнуват Рамазан Байрам Едно от най-важните неща е да се поиска прошка, да се помага на нуждаещите се Есил Дюран приета в болница Мъчи я тежък грип
5 лесни и ефективни упражнения за здраве и добър тонус Как да подобрите физическата си форма с минимални усилия 10 известни спорта, които може би не сте пробвали, но ще ви харесат Не забравяйте, че безопасността е на първо място
Лесна и бърза рецепта за здравословен бананов хляб Как да направим перфектния бананов хляб с минимални усилия 90-годишен дядо загуби пенсията си, намери я 13-годишно момиче: Развитието ще ви трогне "Щях да се мъча", споделя българинът със сълзи на очи
Грешката, която почти всеки прави при съхранението на храната Как да съхраняваме храната правилно, за да удължим нейната свежест Как да направим перфектния сладкиш: Баница с локум Традиционен сладкиш, който ще ви отведе в миналото
Оперираха национал на България: Кариерата му може да приключи Наглед лека травма води до големи притеснения Тодор Славков оставил значително наследство за Катерина Славова? Ново твърдение гласи, че Славков не е имал проблеми с парите