Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Параграф 22! Никой не знае кой се жали от децата пред Стария съд (ВИДЕО)

В градинката е предвидено да има малък кът с пързалка, пясъчник и люлки, а не цял лунапарк
Ключови думи: бургас, стария съд, ремонт, градинка, детска площадка, жалба, служители, недоволство, площад жени патева

Екипът ни попадна на истински Параграф 22 при опита си да провери откъде тръгна недоволството срещу детския кът в градинката на площад „Жени Патева” в Бургас /ВИЖ ТУК/. Оказва се, че никой не познава човека, саморъчно написал жалба до всички възможни институции, които имат отношение към ремонта пред Стария съд. Или пък всички се правят на ударени...

Работещите в институциите, които се помещават в сградата, нямат представа, че от тяхно име е пуснато такова писмо, а уж подписалият се под искането адвокат Калин Янев категорично отрече да е писал писмото.

„Досега винаги е имало деца и не са ни пречили. Имахме претенции площадката да не е в близост до прозорците на канцелариите ни, но не сме искали да няма такава”, казаха служителите в Стария съд.
„Това е някаква грешка, не съм подавал жалба. Защо да го правя”, попита ни риторично в телефонен разговор адвокат Калин Янев, сочен за автор на писмото.

Все още обаче остава истинска мистерия кой мрази толкова малчуганите, че не ги иска в градинката близо до офиса или дома си и защо се крие зад името на адвокат, за да занимава институциите с личната си неприязън.

Флагман.бг припомня, че градинката пред Стария съд е обществено място, което се намира в оживена жилищна зона на града, пълна с родители с малки дечица. Не е ясно какво стои в дъното на този опит малчуганите да бъдат оставени без пространство за игра. В градинката е предвидено да има малък кът с пързалка, пясъчник и люлки, а не цял лунапарк.

7
Коментара по темата
7.
*********
02.12.2020 11:19:27
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
6.
автор Мажи репей
10.09.2016 17:17:08
По тъпа статия не бях чел.Да а..т в къщичките вечер ли?
5.
nenka
09.09.2016 19:39:52
Паркове и къщички ,като в европейския съюз.Скоро ще ги очурят скитниците и наркоманите.
4.
ким чен николов
09.09.2016 08:06:05
http://www.bgnow.eu/news.php?newsid=42326I

ехххх да се върнеее, генерален секретар ще стана на Об. кома ...
3.
Тъй тъй
08.09.2016 22:25:24
Даже и театъра от другата страна на съда трябва да се махне...!Впрочем, да уточня, че там отдавна не е съд...! Там останаха имотния регистър, архива и няколко държавни съдебни изпълнители!
2.
Алуууооо
08.09.2016 21:03:18
Ми то в България деца неостанаха - само пенсионери- затова правилното е да бъде пенсионерски кът ! :)
1.
FREE BULGARIA
08.09.2016 19:38:36
Ne triabva da ima deca tam, da go duhat decata.
  Добави Коментар
Краят на август сбъдва стара мечта на две зодии От 16 август двата знака влизат в период на професионален напредък, повече пари и важни любовни решения Емили Тротинетката показа новия си любим от Истанбул: Казва се Танк 35-годишният турчин работи като охранител в популярна дискотека, а новата двойка вече позира заедно
Ограничават движението по АМ "Тракия" към Бургас на 6 август Между 7 и 13 часа трафикът от 50-и до 53-и километър ще преминава само в активната лента Слънчевото затъмнение на 12 август отваря нов път пред 5 зодии Лъв, Риби, Везни, Близнаци и Стрелец застават пред важни решения в любовта, работата и личния живот
Шокиращо: Син държал тялото на баща си във фризер 2 години и половина заради пенсията 55-годишният собственик на хотел в Мистра излъгал полицията, че възрастният мъж живее в Атина Държавата затяга контрола: Треньорите вече упражняват регулирана професия Правителството въвежда задължителни квалификационни изисквания за треньорите и помощник-треньорите, които работят с деца, любители и професионални спортисти
Парламентът заделя над 1 млн. евро за самолетни билети, в списъка е и Москва Двугодишната поръчка обхваща 57 възможни дестинации за депутати и служители, сред които Пекин, Ханой, Делхи и четири града в САЩ Екшън: Мъж бяга от полицията със самоделно електрическо бъги (СНИМКА) Полицаите го преследвали по велоалея, пътно платно и между блоковете
Германия губи работниците от Източна Европа: 45 000 повече си тръгнаха Нетната миграция се сви почти наполовина, а отрицателният баланс в движението между Германия и България достигна 14 000 души Пленерът „Добротворци“ в Поморие събра над 3500 евро за деца в нужда Участие взеха над 40 деца и младежи
Родители след първите профилактични прегледи в Детската болница: Бургас се гордее с вас! На 7 август предстои да бъдат обявени следващите специалности, по които ще бъдат проведени профилактични прегледи до края на месеца - всеки работен ден от 9 до 16 часа Пилот на "Малайзия Еърлайнс" заловен със 70 114 таблетки екстази след полет 39-годишният мъж дал положителна проба за три вида наркотици, а в Индонезия е заплашен от доживотен затвор или смъртна присъда