Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Бойко Борисов във Фейсбук: Честит Ден на Европа!

Ключови думи: Борисов, празник, новини, ден, Европа, фейсбук
Премиерът Бойко Борисов отправи поздравления по повод Деня на Европа - 9 май от профила си във "Фейсбук". Ето какво написа той:Отбелязването на Деня на Европа е сред моментите, в които да си припомним същността на европейските ценности и какво означават те днес. Неслучайно гарантирането на стабилността, обединението и мирът са сред основните цели, към които Европа се стреми след спомена за преживяното през Втората световна война.

България е сред страните, които с присъединяването си към Европейския съюз получиха големи възможности и подкрепа в своето развитие и желание за осигуряване на по-добри условия за живот на населението си.

Въпреки трудностите, с европейската солидарност и волята за развитие и просперитет, България ще продължи да се облагородява и да преследва по-успешно своите стремежи. Честит празник!
9
Коментара по темата
9.
taratora
09.05.2016 16:24:02
Нещастник
8.
друга тема
09.05.2016 16:23:20
Всичките коментари долу са на един човек. Днес 70% от коментарите са на този човек, Флагман е във упадък, не върви.
7.
bfb
09.05.2016 16:17:50
Политическа проститутка ! Престани с простотиите си ,идиот такъв ! Ние сме на гъза на европа !
6.
123
09.05.2016 15:45:55
На мен пък ми писна от fucking рашки... Лягате, ставате само тъпата ви Русия в главата.
Освен ,че ви е окупирала,изнасилвала и колила 45 год друго няма.
5.
Годжоман
09.05.2016 15:32:10
Какъв ден на Европа бе,боклук.Днес е ден на победата над фашизма и се отбелязва от целия нормален свят.....Само подлоги и гъзолизци,като теб и твоите съпартийци,като изродите-американци и олигофренския ЕС,се маскират на луди с някакъв ден на Европа-идиоти
4.
88
09.05.2016 15:16:09
Ами ако утре се завърти палачинката-ти пожарникаря ибрикчия каква песен ще запееш.Не ти ли писна от тази политическа проституция.На нас вече ни писна от теб и твойте лакей.
3.
Дернев
09.05.2016 14:45:14
Явно ББ сериозно навлезе в кандидат- президентската надпревара, колкото и да не му се иска. Но това е най-легалния начин да излезе от властта и ГЕРБ. Предполагам даже, че е убедил и Лилито да направят екип.
2.
топ
09.05.2016 14:27:39
Бохо бичи кавали
1.
Тъпанар
09.05.2016 14:13:23
Тъпанар! Защо не поздрави и Русия?
Ако го нямаше Деня на победата, нямаше да има и ден на Европа!
Вместо да гледаш Парада в Москва, гледаш Гей - парада в Брюксел!
Мамицата ви продажна!
  Добави Коментар
Пеевски: Бившият директор на 138-о училище е на свобода заради политически чадър от ПП-ДБ От ДПС ще внесат предложение за увеличаване на наказанията за разпространение на порнографско съдържание с малолетни и непълнолетни Турист загина край връх Вихрен, след като падна в пропаст Транспортират тялото му за разпознаване
Съдят за кражба пазителя на президентските сервизи за хранене във Франция Следователите са открили и предмети с печат на военновъздушните сили, както и пепелници, обявени за продажба в акаунт на Томас М. в платформата Vinted Хонорарът на Азис по празниците чукна 25 бона Коледните и новогодишните празници са "златно време" за чалга изпълнителите
Италианската полиция арестува 384 души и иззе 1,4 тона наркотици при мащабна операция Операцията е приключила в петък Украйна удари два руски Су-27 в Крим От Министерство на отбраната на Русия засега не са коментирали твърденията
Пробив на Белия дом за по-евтини лекарства за американците Това е най-голямата победа за достъпността на лекарствата за пациентите в историята на американското здравеопазване и всеки американец ще се възползва от нея, каза Доналд Тръмп Задъхване в Русия: Как Владимир Путин плаща за войната си в Украйна? Военните разходи за Москва почти се утроиха от 2021 до 2024 г.,
Костадинов поиска 100% машинно гласуване и място в ЦИК "Да има представители на МВР вътре в избирателната комисия, когато се брои" "Не ги искаме" : Германците подкрепят строга мигрантска политика Към момента действат засилени проверки по всички сухоземни граници на Германия
Средно 250 лева харчим за подаръци тази Коледа В сравнение с 2024 г. увеличението е 9%  Правителствата на страните от ЕС се споразумяха за дигиталното евро Ако Съветът и ЕП се договорят за цифровите пари догодина, ЕЦБ може да започне пилотната фаза от проекта през 2027 г.