Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Вежди Рашидов: Преди 20 години бурки в нашата страна нямаше. Направихме една беля...

Ключови думи: Вежди Рашидов, министър, новини, здраве, криза, България, бурки

Още съм жив за радост на едни и за ужас на други. Посъвзех се малко. Вече не същия. След тази болест разбрах, че животът е една илюзия. Това заяви пред Нова телевизия министърът на културата Вежди Рашидов на въпрос за битката му с рака на гърлото. "Уплаших се. Тогава разбрах колко много ми се живее", каза още той.

"Правителството не е цъфнало и не можем да кажем, че то е уникално. Но кризата е европейска, не само в България. Истина обаче е, че много неща се правят", отговори културният министър на въпрос за стабилността на кабинета.

"Всеки български гражданин трябва да бъде буден и да ползва властта. Будната гражданска съвест е необходима", каза Вежди Рашидов на въпрос за бежанската вълна и доброволческите отряди по границата на България и допълни: ""В момента има противопоставяне на двете религии. В момента ислямът е във война с християнството."

"Преди 20 години бурки в нашата страна нямаше. Направихме една беля. Радикалният ислям вече е проникнал у нас. Не може на едни прекрасни малки деца в Родопите да им слагаш бурки, вместо да им дадеш компютър да се учат. Допуснахме нещо, което се развива в обратна посока", категоричен е министърът на културата.
2
Коментара по темата
2.
Драго
17.04.2016 01:33:59
Ще ти се живее ми .... То на такива лапане като твойто на кой няма да му се живее .... Пихтунене и плюскане ... Няма да забравя как Илия Павлов те провъзгласява за "главен мултак" на едно парти ,което може да се сравни само с оргия ,защото си спомням,че това се случи в една от големите кризи за България и обикновени хора ви гледаха как плюскате нагло блюда и скъпи гозби ,а по магазините нямаше дори и месо.......майка ви и боклуци да еба
1.
КУРТИ
16.04.2016 10:55:36
КАТ СИ НАПРАВИЛ БЕЛЯ , ЯПОНЦИТЕ СИ ПРАВЯТ ХАРАКИРИ , ТИ СА ИСЕРЕШ И ЩЕ ТИ МИНЕ .
  Добави Коментар
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50% Мащабен метаанализ на над 800 проучвания потвърждава, че напълно безопасна доза няма, а най-силна е връзката при рака на фаринкса Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците Жанета Осипова сподели стряскаща снимка с шина на врата За какво се харчат парите от глоби и фишове Стотици милиони левове във Фонда за пътна безопасност стоят неизползвани или се разходват за странични дейности
България пак ще прави автомобили! В завода в ловешкото село Баховица ще започне производството на новия модел GWM Ora 5 Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия Сред най-очакваните събития в програмата са и двете творчески ателиета, които ще срещнат участниците с богатите традиции на португалската керамика
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант Вкусната домашна пица не трябва непременно да бъде сложна Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол Товарният автомобил излязъл вдясно от платното на 317-и километър в посока Бургас
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон Случаят отново поставя на дневен ред опасната практика млади хора да рискуват живота си в търсене на атрактивни снимки и видеоклипове за социалните мрежи 50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я Полицаи от Четвърто районно управление спрели за проверка „Форд Фиеста“ с бургаска регистрация
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето Гледката в зоната на страха край Плиска вечер е кошмарна, хора спят по пейките, а ако някой минувач дръзне да слезе по стълбите, бива нападнат