Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Двама терористи остават на свобода след престрелката в Брюксел, трима белгийски полицаи бяха ранени

Квартал Форе е почти напълно отцепен, засилено е полицейското присъствие.
Ключови думи: терористи, престрелка, Брюксел,

Най-малко двама заподозрени екстремисти остават на свобода след престрелката в брюкселския квартал Форе. Един френски и трима белгийски полицаи бяха ранени. Двама от тях вече са изписани от болницата, състоянието на другите двама е стабилно, съобщава БНТ.
Акциите по издирването на радикалните ислямисти продължиха през цялата нощ, но без успех. Квартал Форе е почти напълно отцепен, засилено е полицейското присъствие. Властите като цяло избягват да дават подробна информация.
Премиерът на страната призова белгийците да запазят спокойствие и изрази благодарност на пострадалите полицаи. При белгийско-френската операция в Брюксел беше убит един терорист, който е непознат на полицията. За него се знае само, че със сигурност не е издирваният Салах Абдеслам, смятан за организатор на атентатите в Париж от 13 ноември 2015.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
„Нефтохимик“ вкара втори отбор в Елитната юношеска група след драма с русенския „Дунав“ В редовното време двубоят завърши 2:2, а при дузпите бургазлии показаха по-здрави нерви и надделяха с 9:8 "Дивият звяр" Меси и неговата армия: Как за 10-секунди цяла Аржентина се сби за Лео "Гаучосите" с емблематичния номер 10 за лидер са повече от отбор
Тъжният край на една драма: Почина миньорът, който задуши болната си жена по нейна молба Случая придоби световен отзвук "Никога няма да излезеш от затвора" Това са думи на съдия по разтърсващо дело
Какво се случва с децата от жестоката катастрофа в Горна Оряховица Две момчета са настанени в "Пирогов" с медицински хеликоптери Фатален полет с парапланер: 63-годишен мъж се оплете в жици и почина Властите разследват трагедията
Надуха цената на царевицата по плажа Някои коментират, че в по-малките и отдалечени курорти царевицата струва 4 евро Великобритания доставя 150 000 дрона на Украйна до края на 2026 г. Пакетът е част от по-широк британски заем за Украйна на стойност 2,26 милиарда паунда
Какво става с Варна?! Мъж стреля и хвърля ножове Същият често изправя на нокти хората от квартал „Трошево“  Под 17% от битовите отпадъци у нас се рециклират Екоминистърът заяви, че е много вероятно до две години страната ни да получи осъдително решение във връзка с прилагането на принципа "замърсителят плаща"
Зеленски се закани: Ако Украйна гори, Москва също ще гори Ако Путин не иска да сложи край на войната, Украйна няма да остане пасивна и ще отговори Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала