Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Брутално! Есмер заличи Благо Георгиев от живота си

Докато бяха само влюбени, нещата вървяха
Ключови думи:

Есмер Омерова  за пореден път изтри всички снимки на съпруга  си от  профила си в Инстаграм.

Бременната танцьорка показа с този жест, че му е сърдита и не го иска в живота си. Това не става за пръв път. Тя периодично изхвърля снимките на Благой, а след време пак ги връща.

В един от публикуваните наскоро нейни постове пише,  че не й трябва половинка в живота и е разочарована от мъжете,  а в друг цитира любовна поезия, но тъжна – за драматични раздели.

Благо също от доста време не е пускал снимки на жена си, налага се тя да си прави селфита и да показва наедрялото си коремче. Но поне Джизъса не трие тези, които е качил преди и не се държи като нацупено дете, както съпругата си.

В младото семейство има напрежение и това е видно по реакциите на танцьорката. Тя следи българската преса и е видяла, че докато съпругът й уж си търси работа и чака трансфер в друг отбор, в същото време не излиза от нощните клубове и отново е заобиколен от красавици, миски, плеймейтки и всякакви златотърсачки или мераклийки да опитат от прелестите му за по една нощ.

Няма начин Есмер да не знае и за ненаситния му се*суален апетит и че той не може да издържи дълго време без жена. А трета седмица двамата са разделени и Благой е в България, търсейки си отбор.

Бременна и изоставена, кралицата на аржентинското танго е тъжна и показва това в социалната мрежа, пише Слава.бг.

То с такъв мъж трудно се издържа, коментират познати на футболиста. Или трябва да се примири, че непрекъснато ще й изневерява, или да му бие шута, докато е време, категорични са те.
2
Коментара по темата
2.
se1
11.03.2016 23:45:33
Ексклузивно! Меден-руднишка батка с лъскаво и луксозно БМВ си купи Дюнер!

Само, единствено и за първи път Флегман се добра до информацията от достоверен жълт сайт, че Бургаска бадка от прокайнините на най-големият култов бургаски краен кв. Меден Рудник, е поискала от дядо си 5лв , при което си е заредил супер луксозното баварско возило с Рег. Номер А 0001 АВ. Напълнил е газовата си бутилка от Дега-та за около 3лв и се е спуснал до Дюнерите около свободния да си закупи дюнери 2за1 на промоция. Разбира се сумата се оказа непосилна и нацепеният местен бабаит, с прякор Тюфлека, си САМОзадоволи дебелото черво с мазно парче пица. След като качи известно количество маса директно в седалищната област, мастития крими бизнесмен се насочи към апартамента на световно неизвестната и крайно похотлива Бургаска журналистка с инициали К.К.
Нашият източник не разкрива какво се е случило след това тъй като е бил намушкан от някаква батка и сега бере душа в болница ЕмБАЛ "Дева Магария" на мазния сирийски циганин с инициали С.А.
Имплозивно! Тема с бавно развитие и продължение:

Меден Руднишката батка със супер луксозното и ултра шикозното немско возило , е бил арестуван от половите органи на реда! Едрия мусколяга е отказал яростна съпротива когато са му изискали сумата от 30ст. за кафе от вендинг автомат...
и т.н. мързи ме да пиша повече
1.
ПОЛИТБЮРО И ЦК НА БКП
09.03.2016 21:29:12
БРУТАЛНО
  Добави Коментар
Задържаха мъж, заподозрян за отравянето на бебешка храна Случаят е от Австрия Пожар погълна къща във Варна На този етап се предполага, че става въпрос за късо съединение, но причините са в процес на изясняване
Жълт код за опасност от слана в шест области е обявен за днес Значителна облачност ще има обаче над Югоизточна България и на места там ще вали дъжд Обрат: Украйна учи Запада как се води модерна война Въоръжените сили на Украйна в момента са безспорно най-закалените в бой 
Дневен хороскоп за 3 май 2026: Внимавайте с парите, обещанията и алкохола!  Финансови уроци и силата на думите ще определят деня Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Как се побеждава страна, в която след като аятолахът каже „Алах Акбар, идва американският Сатана“ и скачат 90 милиона срещу него, попита той
Левски е шампион след 17 години чакане: 27-ата титла се върна на Герена Марко Дуганджич донесе победата с 1:0 над ЦСКА 1948, „сините“ прекъснаха серията от 14 поредни титли на Лудогорец Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Консултациите при президента Илияна Йотова започват на 5 май, а първият мандат може да бъде връчен още същата седмица
Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Нискобюджетният превозвач спира дейност след провален спасителен план, а Европа се готви за по-скъпо лято и отменени полети Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Мащабна историческа възстановка припомни опожаряването на селото и подвига на местните родолюбци, сред които е съратникът на Левски Гатьо Шишков
Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни, а разследването се наблюдава от Софийската градска прокуратура Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия M/T EUREKA е бил заловен край провинция Шабва, а властите работят за гарантиране на безопасността на екипажа