Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Преглед на регионалния печат: Завъртяха търговия с винетки в интернет

Обявената цена е между 50-100 лева
Ключови думи: преглед на печата, регионален печат, новини, флагман
„Завъртяха търговия с винетки в интернет” е водещото заглавие на всекидневника „Черноморски фар”. Обяви с необичайно съдържание се появиха в Интернет. Къде на шега, къде на сериозно, чрез тях се търсят предни стъкла на различни модели автомобили, на които обаче има залепен винетен стикер за 2016-та година. Обявената цена, на която хората, публикували информацията, заявяват, че са готови на купят въпросната стока, е между 50-100 лева.

„РЗИ разпореди мерки заради вируса Зика“ е друга тема на всекидневника. Здравните власт в Бургас излязоха с указания и предпазни мерки заради опасния нов вирус Зика, за който все още няма открито лечение. Освен със серия съвети към пътуващите за Латинска Америка, инспекторите алармират, че Бургаски регион е потенциално рисков заради наличието на биотопи на комари от вида Аедес албопиктус. Заразени комари именно от групата Аедес причиняват опасната инфекция.

„Бърза жп връзка ни свързва с Китай” пише още на страниците на вестника. Следващия месец ще се подпише споразумение за бърза жп връзка с Китай през Бургас за вътрешността на Европа. Това съобщи кметът Димитър Николов пред китайска делегация, която бе на посещение в морския град.

„Блокадата с Гърция не плаши бургазлии да почиват там“ е друго заглавие от днешното издание. По-голямата ни близост до Турция, отколкото до Гърция вероятно спомага за неглижиране на проблема по границата, където ври и кипи. И въпреки появилите се в социалните мрежи призиви да се бойкотират туристическите дестинации в южната ни съседка и подобни призиви, излезли от политически партии, като чели в Бургас трудно се усеща това нагнетяване.

„Бейби-бум в Областна управа” и „Млада жена шеста година търси родната си майка”, четем още на страниците на изданието. Интервюто на броя на вестника, поместено на стр.15, е с Емилиян Делишменов. преподавател по история. Заглавието е „ Не можем да говорим за „османско присъствие”.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Чували ли сте за тази измама, която тече в WhatsApp В началото разговорът изглежда безобиден – говори се за пътувания, забележителности и съвети за града, но след няколко дни тонът става по-личен и приятелски Здравко стана поредната жертва на пътя, загина при зверска катастрофа с мотора си Трагедията се е разиграла в късния следобед на 1 ноември по Карловско шосе
Новата седмица започва със застудяване и дъжд, но и малко слънце Прогноза за времето през следващите дни на ноември Почти половината от хванатите с превишена средна скорост са чужденци Над 13 000 автомобили с чужда регистрация са заснети от тол камерите да нарушават правилата само за месец
Нова година у нас или в чужбина? Офертите не се различават много Велинград не е най-скъпия курорт нито в България, нито в света Какво направи този ненормалник в столично заведение (ВИДЕО) Луд потроши инвентара 
Гъмзата сподели стара семейна рецепта за греяна ракия Тромпетистът шеговито нарече приготовлението "противогрипна ваксина" Bceĸи тpeти бългapин e гyбил пapи зapaди финaнcoви cъвeти oт интepнeт Жeнитe ce oĸaзвaт пo-пpeдпaзливи
Трима мотористи са в болница след челна катастрофа Катастрофата е станала около 15:28 часа на път II-16 след тунела на село Елисейна, в посока Лъкатник Опасни хапчета за отслабване, рекламирани в ТикТок, погубват инфлуенсърки "Вземи Molecule и забрави, че храната съществува“, гласи лозунгът в социалните мрежи
Време е: Марая Кери официално откри коледния сезон Кралицата на Коледа обяви началото на празничния сезон в типично неин стил Пребиха майка пред 3-годишното й дете Писъци, скубани коси, удари и драскотини по лицето на потърпевшата Елена Василева белязаха безпрецедентния скандал в града.