Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

79-годишен немощен дядо го отнася за бракониерските прасета във Варвара

Това е снимка от съботната акция на РДГ Бургас, която доведе до залавянето на бракониерите
Ключови думи: Георги Русинов, Царево, ГЕРБ Царево, бракониерски улов
79-годишният Евтим Киряков Евтимов е понесъл на гърба си цялото наказание за убитите бракониерски прасета край Варвара (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ), научи Флагман.бг.

Възрастният авджия, който бил и болнав, "признал" пред полицаите от местния РУП, че бил  убил двете прасета и ги разфасовал. Другите четирима от дружинката нямали представа за бракониерския отстрел. Просто се оказали случайно на мястото при проверката на РДГ, твърдял пенсионерът-ловец на преклонна възраст пред разследващи.

По този начин се очаква актовете за административно нарушение на другите четири лица да паднат в съда, а роденият през 1937 година Евтим Киряков да бъде съден за бракониерство.

Припомняме, че на 6 февруари инспектори на РДГ Бургас спипаха петима ловци по време на бракониерски лов. При проверка на документите се установява, че лицата имат разрешително за лов на бекас. Нарушителите са били с ловни пушки, но без ловни кучета.

В дружинката е бил и общинският съветник от ГЕРБ в Царево Георги Русинов. Какво бе неговото обяснение за ловния излет - ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ

КОИ СА ДРУГИТЕ УЧАСТНИЦИ В ЛОВНАТА ДРУЖИНКА – ОЧАКВАЙТЕ СЛЕД МАЛКО ВЪВ ФЛАГМАН.БГ!
15
Коментара по темата
15.
koko
13.02.2016 03:03:30
е нали са конфискувани патроните и оръжията а сега да видим разследващите какво ще напишат в протокола сигурно няма нито един патрон за прасе всички са само за бекас
14.
hahahaha
13.02.2016 02:59:37
как така със патрони за бекас може да се убие прасе странно
13.
Виладжия
12.02.2016 16:10:28
Дядо, никога не е късно да станеш за резил.Той има най-малко какво да губи, а и предишни случаи и представители на институциите добре са го подучили какво да говори. Нали не очаквате да излезе нещо от цялата работа? Колкото излезе и от предишен случай с множеството трофеи намирани из гората, който бяхте пу ликували във вашия сайт.
12.
Глас на прасе от отвъдното
12.02.2016 15:51:40
Дядото няма вина,ние се самоубихме и после духовете ни ни нарязаха на парчета.
11.
пуцай учителю общинар имбесил
12.02.2016 14:31:17
Немощения дядо изпеши една от цигаритне на внука си-неговите бяха свършили. до обед беше отстрелял един трол, две феи и четиринадесет орки. Едната от тях общински съветник.
Засрамете се мърши безподобни....
10.
Тарзан
12.02.2016 13:38:57
За некомпетентните читатели ще обясня, че при лов на глиган се правят пусии, необходимо е да се загради дадена площ, да се заварди от " стрелци" и да се подплаши от " гоначи". Шансът да удариш две прасета САМ е минимален и почти невъзможно, защото дори да попаднеш на тях, ще се вдигнат и избягат от другия край на укритието или пусията. Да е съборил и двете и разфасовал....изисква много огромен късмет и време. Всички са в играта. Дядото се е жертвал, заради тези НЕДОСТОЙНИ ЛОВЦИ, повечето от които са се насрали, да не загубят работата си ( кой горски, кой съветник...) Схемата е позната и се практикува отдавна: Събират се ловци с бележки за бекас, и понеже са много нахални и гладни( едва ли), правят пусии, което е ЗАБРАНЕНО!!! В България няма закони, винаги АБСУРДНИ ОБЯСНЕНИЯ МИНАВАТ! НИКОГА НЯМА ДА СЕ ОПРАВИ ТАЗИ ДУРЖАВА, МОШЕНИЧЕСКА!
9.
78
12.02.2016 13:30:22
не заслужават жертвата !превръщат се във вечни длъжници!корупция!дрисльовци!
8.
police
12.02.2016 13:27:07
palni laina etova e Balgariq
7.
pesho kura
12.02.2016 13:14:28
ОСТАВАШЕ НЯКОЙ ДА МУ ПОВЯРВА ТРЯБВА ДА ЕБАТИ ГЛУПАКА
6.
гражданин
12.02.2016 13:13:29
ЦАЦАРОООВ, ЦАЦАРООООВ СПИШ ЛИ СПИШ. Никакъв шанс няма за таз "държава" !
5.
Баба Пена
12.02.2016 11:02:06
Ефтимеее не те е срам! Точно се бях запътила да си признавам и ти ме превари. Дай поне 25% на мен, че зима е. Пенсията свърши още на 3-ти.
4.
Alex
12.02.2016 11:00:41
Единият за гъби другият съвсем случайно се озовал там.Тръгнали на лов за бекаси без кучета и с патрони 13/0 които вече са забранени а сега де как става този номер.
3.
кими
12.02.2016 10:56:35
За лова на Рейзи кой го отнесе, той ли?Всичко е измислено отдавна.Смях и срам.
2.
ZapoznAt
12.02.2016 10:52:26
деньги решают все
1.
Смях
12.02.2016 10:47:12
Смях в залата!! Герберския бракониер невинен!! Закривай!!!
  Добави Коментар
250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15% Семействата се насочват към по-малки жилища, докато високите офертни цени задържат имотите по-дълго на пазара Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро Инспекторите провериха 2252 бизнеса по островите и курортите, а при тежките нарушения затвориха обекти
Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши В южна Румъния кладенци пресъхнаха, а стопаните вече посягат към фуража, приготвен за зимата Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро Световният шампион избра прочутия комплекс край Барселона заради близостта до клубната база, спортните съоръжения и строгата охрана
4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август Сблъсъкът край кратера Айнщайн се очаква в 09:35 часа българско време и не носи опасност за Земята Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Чревните бактерии превръщат хранителни вещества в метаболит, който влияе върху електрическата активност на сърцето
Бургас се превърна в център на бойните спортове Само ден преди официалното теглене за историческото събитие BRAVE 107, част от най-големите звезди на организацията направиха открита демонстративна тренировка, която събра стотици фенове Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Двата блока работят по график, а министър Ива Петрова потърси съдействие от Сърбия
Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост Новата рискова карта показва къде КАТ трябва да насочи патрулите и камерите преди следващата тежка катастрофа Съветниците отрязаха над половината бюджет за концерта в Деня на Варна За празничната сцена край Пантеона бяха одобрени 75 000 евро вместо поисканите 153 420 евро
Дигитално възраждане: Как виртуалната реалност може да събуди спящото археологическо богатство на България Експертът Анселмо Капороси разкрива защо страната ни трябва да преминава от просто популяризиране на забележителности към изграждане на модерни териториални туристически системи 30 000 автомобила на ден през Кърджали: Готвят четири ленти и забрана на левите завои Обсъждат нов режим на най-натовареното кръгово, а местните настояват за околовръстен път