Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Пускат безплатен интернет на "Тройката"

Бургазлии ще могат да ползват активно новите зони с безжичен интернет от месец март
Ключови думи: тройката, безплатен интернет, безжичен интернет, бургас, флагман
Община Бургас е в процедура за набавянето на няколко рутера за разпръскване на безжичен интернет сигнал. Единият от тях е предвиден за площад “Тройката”, който е сред най-оживените места в града.

Интернет сигналът ще се лови най-добре при новите соларни дървета, но и в достатъчно голям радиус около тях. Така всеки, който ги използва за зареждане на своето мобилно устройство, ще може да се забавлява или работи в мрежата, докато чака.

Междувременно един рутер е монтиран на Автогара Юг, но се прецени, че той не покрива достатъчно голяма площ. Затова кметът Димитър Николов нареди там да се поставят още два, за да може сигналът да стига чак до входа на Пристанището.

Бургазлии ще могат да ползват активно новите зони с безжичен интернет от месец март.
13
Коментара по темата
13.
малоумена работа
09.02.2016 19:37:05
Това е поредното източване на пари ,които ние като данъкоплатци ще плащаме. Няма пейки и ние като щъркели ще стоим прави за да се чатим по интернет. Пейките които ги сложиха- каменни през зимата ще ти замръзне д...ето ,а лятото там е като в Сахара- без сянка ,и няма къде да се скриеш под жаркото слънце. Поредната тъпа идея на чичо Кмет. но нали парите не излизат от собствения му джоб.
12.
БУРГ
09.02.2016 14:45:40
до 6.
Сериозно ще ти го набухам в миризливата уста.
Пази и цени историята-дори и паметник като "Альошата".
Думите ти олицетворяват колко си прост и комплексиран.
11.
Бат Митко отговор към 9
09.02.2016 10:34:57
Виж ся мойто момче,първо вие още малко ъглови легла ще искате,в проекта е заложено да има фалшиви дървета,за какви пейки говорим да не сте пенсионери ще стоите прави по добре за кръвообръшението.Който има по- глупави някакви идеи,размисли т.н.т , да подаде в писмена форма в община Бургас.Чао аз отивам да играя тенис.
10.
ww
09.02.2016 07:01:09
Пак някой усвоява пари на данъкоплатците за ненужни неща, като светещите дървета
9.
До Чичо Кмет
08.02.2016 23:30:35
А пейки за сяданя на Тройката предвиждат ли се? Или тоя площад ще е за лекоатлети ?!
8.
петко
08.02.2016 22:10:37
да така е ами не само 75 годишни лекари ами и не искат и новостите да възприемат ,бързат да си ходят като дойде края на работния ден ама юристката на болницата е голяма путана Петкова ,може да смята до 55 само
7.
mejc,
08.02.2016 22:08:28
не знам ама в мбал Бургас половината лекари и сестри не знаят как да използуват рутерите и информацията да си я предават помежду си ,те на word и exel рядко работят и не мога пък камо ли да използуват калкулатори по медицина и диагнозите са направо от архаичната ера ,отидете в едно от вътрешните отделения и ще ви стане лошо особено един лекар който е на седемдесет години - д-р Рибов
6.
Сериозен
08.02.2016 20:58:45
Бургазлии са едни от глупавите същества на планетата. Паметника альоша олицетворява думите ми.
5.
Йордан-викат ми Данчо
08.02.2016 19:05:43
3.
Йордан-викат ми Данчо
08.02.2016 17:01:32

Рейтинг:
0
Така. Аз съм мъж на 27 години и през живота си съм имал само една приятелка и когато бях на 17 до 20-та ми годишнина. По принцип тогава тя не беше толкова "отракана" и отворена, но към 2-та година от приятелството ни тя взе да се събира с такава компания и с течение на времето се промени. Аз така и не харесах компанията й защото просто не бях такъв, а и не исках да се променям към това. Но на нея явно и харесваше и един ден ми се обади по телефона и ми каза че всичко между нас свърши. Хвана си някакъв по отворен от мен "батка" и ми каза, че съм бил много задръстен, а тя е правила опити да ме промени, но без успех. Та от тогава нямам гадже и като гледам как вървят нещата май трябва да си купя някоя циганска булка. Въпроса ми е колко вървят тези булки-от най евтините до най скъпите и дали след като я закупя ще ми е вярна до гроб. Ако някои е запознат с тези неща да пише на e-mail: yordan89g. Благодаря предварително.
4.
Бат Митко
08.02.2016 18:13:52
Не знам с дребни работи nmz
3.
абе ей
08.02.2016 18:12:26
ко стана с тоа АСФАЛТ на ,,ТРАПЕЗИЦА,, уж го положиха дет се вика ,пък го НЯМА
2.
Бат Митко
08.02.2016 18:01:57
Ще има моето момче,ще има,бъзикайте ме още,бъзикайте ме,аз накрая ще ви е..а ма..ката разбираш ли.
1.
чичо чеп
08.02.2016 17:32:47
НА ПЛ."ТРАПЕЗИЦА" ЩЕ ИМА ЛИ
  Добави Коментар
80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон 
Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация 
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас В Бургас са извършени проверки в предприятие и склад Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност Управлението на риска започва от държавата – ако няма оценка, няма и безопасност, заяви директорът на ИПБ