Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Станка Златева пропуска държавното първенство по борба

Ключови думи:
Петкратната световна и шесткратна европейска шампионка Станка Златева, която е състезателка на бургаския клуб "Черноморец" ще пропусне държавното лично първенство по борба за мъже и жени, което ще се проведе на 9 и 10 януари/събота и неделя/ в столичната зала "Универсиада".

Златева не е възстановена от контузия, която я мъчи от няколко месеца.

Общо 25 бургаски борци ще излязат на тепиха. Повечето са млади перспективни момчета, все още на юношеска възраст.

В класическия стил клуб "Бургас" ще се представи с 10 състезатели. "Надяваме се на добро представяне, въпреки, че силата ни е в детско-юношеската възраст", заяви президентът и треньор на клуба Николай Дачев.

Също в класическия стил, клуб "Черноморец" ще участва с петима. "Само двама са на мъжка възраст, другите трима са още юноши, но шампионатът ще им бъде от полза за бъдещето", призна президентът на клуба Георги Сталев.

В свободния стил, "Черноморец", с президент Стефан Георгиев  ще разчита на четири девойки при жените и на трима мъже - Диян Пеев в кат. до 57 кг, Георги Куртев до 70 кг и Светослав Димитров до 86 кг.

Другият бургаски клуб по свободна борба "Продан Гарджев", с треньор Илиян Стефанов  ще качи на тепиха в зала "Универсиада" три млади момчета при мъжете.

Схватките при класиците са в събота, а в свободния стил в неделя. Жените ще се борят и в двата състезателни дни.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Зеленски с коментар за ситуацията в Покровск Думите му нямат нищо общо с твърденията от Москва Жестока вражда между банди в Брюксел Двама са ранени
Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро Затварянето на рафинерията в Бургас води до тежък недостиг на средства и затруднява изпълнението на заложените цели, коментира икономист Колин Фарел се напи зверски и вбеси Том Крус 46 дубъла за една сцена
Бърз трик за по-лесно заспиване Може да помогне Всички ли мразят Слави? Тв водещият с безпрецедентен ход във фейсбук Публична тайна е, че други политически лидери имат модератори, които управляват публичните им страници и те блокират троловете
Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър Участник крещи: "Каам ти, каам ти" Трилърът със Светльо Вуцов продължава Не е ясно дали ще играе за националите
Алекс Грозданов обра аплодисментите в Полша В идеалния отбор е Мъж се направи на жена в "Ергенът" Иронизира участничка
Какво се случва с водата в голям роден град? Хора са притеснени Круизен кораб заседна в Дунав На румънска територия