Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

20-годишна стана порно звезда заради сина си (СНИМКИ/ВИДЕО 18+)

Ключови думи:
20-годишната майка Меган Клара останала много разочарована, когато миналата година 5-годишният й син Ащън се оплакъл, че не получава същите скъпи подаръци за Коледа, като приятелите си.

Самотната майка заработвала по 100 долара седмично. За миналата Коледа купила за сина си плюшени играчки, книжка за оцветяване и нови дрехи.

След като видяла разочарованото лице на сина си, Меган си обещала Коледа през 2015 г. да бъде различна за сина й. Затова през цялата година се снимала в порнофилми. От тях взимала по близо 750 долара за филм.

"Миналата Коледа едва успях да отделя пари и се притеснявах, че Ащън ще бъде разочарован", разказва майката от Портсмут. "Синът ми никога не е изглеждал щастлив с подаръците, които можех да си позволя. Винаги е искал това, което имат неговите приятели, но нямах заделени пари за скъпи играчки", допълва тя.

С новата професия Меган заделя близо 2200 долара за християнския празник, което е близо 15 пъти повече от Коледа през 2014 г.

Меган признава, че изборът й е предизвикал критики у много хора, които тя нарича просто завистливи.

"Снимам се в порнофилми, това ми харесва и с работата си не наранявам никого. Мога да харча парите си, както поискам - не купувам алкохол и наркотици, а само неща за сина си", уверява тя.



5
Коментара по темата
5.
флегмена
07.01.2016 15:07:38
http://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph55e81b8eec7af


http://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph55afcc3da0867
4.
Бйхдбйг
07.01.2016 14:38:44
Сега като порасне тва лапе ще му се иска да се е радвало на обикновените неща :D
3.
флегмена
07.01.2016 12:47:28
Това е от любимите ми категории!
FAKE AGENT и FAKE TAXI!!!
И female agent много харесвам!
Благодаря ти, Касабова!
Изпълни иначе мрачния ден със съдържание!!!
2.
флегмена
07.01.2016 12:43:35
Сега ще има сперма по устата на Касабова!
Заслужи си я!
1.
az
07.01.2016 12:39:28
adski gadno,naglo lape
  Добави Коментар
"Всеки трети български мъж е извънземен" Сочи прелюбопитна теория Край на драма с избягали затворници Единият се предаде, другият бе заловен
Куче уби 9-месечно бебе Голяма трагедия в Уелс, животното е от порода, която сега е забранена в държавата Не правете тази шофьорска грешка, пагубна е за скоростната кутия Проста маневра е способна да нанесе сериозни щети
Окончателно: Обособеният управител ще може да се разпорежда с имуществото на "Лукойл" Държавата с повече правомощия в компанията Няма да повярвате, но това е Натали Трифонова с майка си Нейната майка Ванина Трифонова с нищо не отстъпва на своята дъщеря – и изглежда настина изумително
Венета Райкова с интересен пост намекна за връщането си в БНТ Ей, ама голяма симпатяга съм от малка. Родена съм за телевизия, ще се върна, когато му дойде времето, написа Райкова Певицата Лияна е родена с тежка бронхиална астма Кашлицата била толкова силна, че част от белия ѝ дроб се изместил – диагноза, която би пречупила мнозина
О, боже! Това Зуека ли е Той си е същият – просто по-мъдър Доброволци от Кока-Кола ХБК отбелязаха 60-годишнината на Кока-Кола в България със засаждане на дървета в Морската градина в Бургас С инициативата „Моят зелен град“ тази есен бяха засадени общо 180 дървета в София, Пловдив и Бургас
И църквата вдигна цените Поскъпването на църковните свещи е тъжна стъпка, която допълнително отдалечава хората от вярата и храма, смятат миряни С тези хитрини прогоних молците от гардероба си Вместо да посягаме към химически препарати, можем да се доверим на силата на природата