Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Скандал: Уличиха Дейвид Камерън в извращение с мъртво прасе

Авторът на книгата твърди, че Камерън правил секс с мъртво прасе
Ключови думи:

Бивш заместник-председател на Консервативната партия във Великобритания хвърли потрес цялата общественост на Острова с книгата, която написа за премиера Дейвид Камерън. В неофициалната биография „Наричайте ме Дейв” лорд Ашкрофт и бившата редакторка от „Съндей Таймс” твърдят, че министър-председателят е правил секс с мъртво прасе. И това не е единственото лошо нещо, което е правил в миналото си, съобщава „Индипендънт”.

Отвратителната случка станала при влизането на Камерън в тайно общество в университета в Оксфорд. За приемат младия Камерън в редиците си, членовете на „Пиърс Гейвестън” го накарали да сложи пениса си в устата на мъртво прасе. Това разказал пред авторите на книгата съвременник на събитията, който в момента е уважаван член на парламента.

Освен това същото общество било широко известно като „най-якия клуб за пиене” и организирал всяка година парти, което в общи линии си било истинска оргия. Негов член бил и Хю Грант.

Относно историята с прасето, лордът твърди, че има снимка от случката. Тя предизвика истински скандал и в социалните мрежи вече се коментира дали подобен акт е забранен от закона. Правителствените служби засега отказват официален коментар.

Ашкрофт твърди още, че Камерън бил част от група пушачи на марихуана, а кокаинът се разпространявал свободно в дома му в Лондон. Освен това премиерът вземал и наркотици „с лечебна цел”. Последното той никога не е отричал

Лорд Ашкрофт даде 12 млн. долара на Консервативната партия, но явно е недоволен от начина, по който ги харчи. Според него, Камерън е мързелив и неблагонадежден и дори шефът на неговата кампания го обиждал, че е прекалено надут.

Според някои британски медии, скандалът всъщност е част от предизборна атака, в която Камерън да бъде обвинен в нещо зловещо, а след това да бъде оставен да се оправдава.

Говорителката на премиера избягваше журналистите днес като само каза, че „няма да удостои” този въпрос с отговор. „Наричайте ме Дейв” ще бъде публикувана на части в „Дейли Мейл” като се очакват още пикантни разкрития.

Превод: БЛИЦ
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство Тя завоюва две отличия - второ и четвърто място Къща на ужасите: Съпруг принуди жена си да спи с над 120 мъже Жестокото посегателство стана в Швеция
Фортуна се усмихна на Левски, ЦСКА и Григор Димитров Футболните отбори с преодолими съперници в Европа, Гришо ще бъде част от Уимбълдън 13-месечно момченце бе убито, 10 трагични пропуска на системата Смрязаващ случай във Великобритания
Защо Gen Z плаща за тишина Това е отговор на свят, в който закупуването на жилище, създаването на семейство и дългосрочната сигурност изглеждат трудно постижими Туристическият бранш на спешна среща с АПИ. Стана ясно кога приключват ремонтите на АМ "Тракия" За улеснение на трафика до приключване на ремонтите на АМ „Тракия“ всеки петък от 16 ч. до 23 ч. и в неделя от 15:30 ч. до 22 ч. ще се ограничава движението на тежкотоварните камиони
Община Бургас ще подмени стари и опасни дървета по ул. „Оборище“ Експертна комисия е обследвала дърветата и е установено, че голяма част от дърветата са с нарушена коренова система КУБ с официална позиция: Не сме анклав или престъпна групировка Цялата дейност през 2023–2026 г. е изцяло потвърдена с официални документи
Ще има ли зоополиция и ефективни присъди срещу насилието над животни Според активиста Явор Гечев липсват работещи механизми за прилагане на законите „Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! Регионален образователен форум по Национална програма „Иновации в действие“ обедини образователни институции, университети и ученици в тридневна среща за обмен на добри практики и модерни решения в обучението
Европарламентът затяга мерките срещу изкуствения интелект Повечето от разпоредбите на Закона за изкуствения интелект ще започнат да се прилагат на 2 август 2026 г След палежа: Скопие уверява, че насилието няма да бъде толерирано Задържан е 44-годишен мъж, а разследването продължава