Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Преглед на регионалния печат: Сирийчета ще учат в бургаския ж.к."Меден рудник"

В Царево искат командировани прокурори заради бежанците, съобщава "Твоят ден"
Ключови думи: Преглед на регионалния печат, Труд, 24 часа, Бургас, Черноморски фар
Сирийчета ще учат в Бургас“ е водещото заглавие на вестник „Черноморски фар”. Децата се адаптират добре, четем в подзаглавието. Абдулкадер и Амина Алхасу от град Халеб, Сирия, прекрачиха вчера прага на бургаското училище „Найден Геров“ в комплекс „Меден Рудник“. Те вече се адаптират в новата среда и говорят български доста добре. За да им е по- лесно в училище, преподавателите им полагат за тях специални грижи, разказва директорката на училището Гинка Динкова.

„Престижна награда за кмета на Созопол“ е друго водещо заглавие от всекидневника. Кметът на община Созопол Панайот Рейзи получи високо признание от ръководството на Технически университет и от Организационния комитет на 25-а юбилейна Международна конференция по Метрология и метрологично осигуряване. На стр. 15 можем да прочетем интервю с Веселина Георгиева, козметик, която казва, че българските компоненти в СПА- терапиите биха имали голям успех сред чужденците.

„Две марки ще гарантират Странджанския мед“ е водещото заглавие на вестник „Бургас днес и утре”. Брандовете нямало да се дуелират според пчелари, е подзаглавието. Ръководството на ПП „Странджа“ очаква приемането и влизането в сила на нова Наредба за директните продажби,за започване на проекта си за сертификация на мед, билки и сушени плодове с марка „Странджа“. „Отстреляха кучето на бургазлийка“ и „Хиляди първокласници прекрачиха школския праг“ са други водещи заглавия от днешния брой на изданието.

„В Царево искат командировани прокурори заради бежанците“ е челото на регионалното издание „Твоят ден”. Да бъдат командировани прокурори в Царево заради тежката ситуация с бежанците искат от районната прокуратура в морското градче. В момента държавните обвинители са само двама и не смогват с десетките дела, свързани с потока на имигрантите. „Електронен навигатор ще ориентира в Бургас“ е друго заглавие, което четем в „Твоят ден“. Интерактивен електронен навигатор ще ориентира за всички възможни маршрути за придвижване от едно място на друго в Бургас. Той ще бъде представен утре по случай Европейската седмица на мобилността, която се организира от общината.
1
Коментара по темата
1.
Българийо за тебе те умряха...
16.09.2015 11:30:19
Защо НИЕ да им плащаме образованието на тези боклуци които от малки ги учат да мразят християните? Мисля,че е крайно време да се организираме българи, цигани и български турци като едно цяло и да спрем тази глупост докато е време защото това се прави умишлено за да може в Европа водещата религия да е ислям. Е български граждани БОЯТ НАСТАНА време е да се събудите от дълбок сън и всеки който му е на сърце и чувства като родина Майка България да се присъедини!!!
  Добави Коментар
Проф. Ангел Димитров: Антибългарската пропаганда в Скопие не спира от 1944 г., Историческата комисия буксува на празни обороти Когато политически лидери на най-високо ниво умишлено смесват съвременната национална идентичност с интерпретацията на средновековното минало, става ясно, че историческата истина е „трън в петата“, коментира той Секс депа в Студентски град и такси за 60 евро: Шестима от "Калашниците" остават зад решетките Единственият освободен от ареста бе пуснат под сериозна парична гаранция от 10 000 евро
Паника на Световното: Отровни змии подлудиха футболни звезди Кимих сред най-стреснатите Семейна почивка се превърна в най-големия кошмар: 3-годишно момченце се удави Ужас до Коста дел Сол
Пате по чорапки взриви Световното! Мерлин е новият хит (ВИДЕО) Симпатягата обра слава след победата над ЮАР Седмият медицински хеликоптер пристигна у нас, кацна в авиобазата в Пловдив Той е кацнал днес в 10:30 часа
Правителството затяга контрола над корабите в българската акватория Въвеждането на европейски екологични и застрахователни стандарти цели да ограничи рисковете от инциденти в Черно море Близо 25 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 293 000 фирми и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция
Ламинатът вече не е на мода. „Рибената кост“ отново влиза в новите домове Собствениците търсят автентичност и устойчивост, докато ламинатът запазва мястото си като практично и достъпно решение Удариха мащабен канал за нелегални мигранти, минавал през Бургаско. 25 души са арестувани Организираната схема за трафик към ЕС е действала срещу суми до 10 000 евро на човек
Протест срещу омразата в РСМ: Затварят трите гранични пункта на 21 юни Елате за да подкрепим освобождаването и правото на лечение на Ива Михайлова от Кочани, зоват организаторите Български фирми могат да кандидатстват за 100 000 евро по програмата DIANA на НАТО Инициативата подкрепя компании, стартъпи и иноватори с технологии с гражданско и отбранително приложение